"Збруч" (Дорофіївка) - володар Кубка ПІдволочиського району

1553
0

8 липня на підволочиському стадіоні "Колос" у фінальному поєдинку розіграшу кубку ПІдволочиського району зустрілися учасники кубку Тернопільської області – "Гірник" з Новосілки та "Збруч" з Дорофіївки. З рахунком 3:1 перемогу святкувала команда з Дорофіївки.

У складі переможців дубль на рахунку Назара Трача (20 і 38 хвилини), ще один гол забив Денис Барабаш (76 хвилина), у переможених єдиним голом відмінився Степан Гончарик (64 хвилина).

Команди виступали в таких складах:

"Гірник" (Новосілка): Чуба, Барановський, Федун (Шивчишин, 76), Федак, Ціх (Масний, 78), В. Гладиш (Колісник, 41), А. Гладиш (Шандрівський, 46), Мазурик, Бурбела (Борис, 85), Тихоліз-к, Гончарик.

"Збруч" (Дорофіївка): А. Хрущ, Лящинський, Броніцький-к, Рудак, А. Терлецький, Т. Хрущ, Флінта, Мазур (Собко, 80), П. Терлецький, Трач, Барабаш (Курніцький, 85).

Нагадаємо, "Гірник" є учасником першої ліги чемпіонату Тернопільщини та брав участь у 1/8 фіналу кубка області, а колектив з Дорофіївки пробився до чвертьфіналу кубка, де поступився чортківському "Кристалу".