Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .

кнопка перехода
Изменить размер a+ a-
1084
0

Сьогодні, 28 червня, у матчі за суперкубок Тернопільської області 2018 року команда "ДСО-Поділля" з Тернопільського району перемогла великогаївський "Агрон-ОТГ" – 3:0.

Рахунок у матчі вже на перших хвилинах відкрили футболісти з Тернопільського району. Майстерний удар зі штрафного вдався захиснику "ДСО-Поділля" Ярославу Алексевичу – м’яч прйшов над стінкою складеною з гравців "Агрону" і від штанги влетів у сітку воріт (0:1).

На 33-й хвилині підопічні головного тренера Андрія Гринченка подвоїли свою перевагу. Після подачі кутового Немо Шелією, суперник вибив м’яча, але не далеко, першим на підборі був Владислав Левчик, який точно пробив у нижній кут воріт з лінії штрафного майданчика (0:2). А крапку в матчі постав досвідчений Ігор Швець, котрий ударом головою переправив м’яча у ворота після подачі кутового Немо Шелією (0:3).

Федерація футболу Тернопільської області нагородила двох кращих гравців матчу – Віктора Ковалика ("Агрон-ОТГ") та Ярослава Алексевича ("ДСО-Поділля"). Футболісти отримали м’ячі з автографами суперника по суперкубку.

У церемонії нагородження взяли участь заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик та виконавчий директор Федерації футболу Тернопільської області Василь Заторський.