Кубок Рівненської області. У фіналі зустрінуться ОДЕК та "Ізотоп-РАЕС"

2626
0

У середу 27 липня визначилися фіналісти Кубку Рівненської області.

У матчі-відповіді "ОДЕК" переміг клеванську "Коливань". Оржівці довершили те, що почали ще 20 червня: тоді клеванці пропустили 4 голи, а відквитали лише один - дебютний м`яч за "Клевань" забив ганець Брюс Годвін Персі.

За результатами двох матчів - 6:1 - "деревообробники" упевнено забезпечили собі місце у фіналі турніру.

А от в іншій парі півфіналістів - "Рафалівка" - "Ізотоп-РАЕС" - інтрига жила до фінального свистка матчу-відповіді. Після першого тайму у середу 27 червня на табло зберігалися нулі. А от у середині другого упродовж п`яти хвилин глядачі тричі побачили м`ячі у сітці воріт. Рахунок відкрили господарі, гості з Варашу за три хвилини відігралися однак рафалівці знову вийшли уперед.

Утім, господарі потребували перемоги у більше ніж один м`яч - треба було відігравати автогол Михайла Лемешинського, який приніс перемогу "атомникам" у першому матчі 6 червня і, фактично, забезпечив їм місце у фіналі попри нічийний результат (2:2) за сумою матчів.