Відбулися матчі дев’ятого туру чемпіонату Полтавської області. Пропонуємо вашій увазі результати та турнірні таблиці.
Група А
ФК "Фламінго" (Горішні Плавні) — "Зіньків-1604" (Зіньків) 4:0
"Козельщина" (Козельщина) — "Легіон" (Полтава) 0:7
ФК "Кобеляки" (Кобеляки) — "Рокита" (Рокита) -:+
"Псел" (Гадяч) — "Аргус" (Голобородьківське) 0:3
"Маяк" (Котельва) — "Колос" (Кобеляки) 1:2
"Чутове" (Чутове) — "Диканька" (Диканька) 2:0
ФК "Динамо" (Решетилівка) — "Стандарт" (Нові Санжари) 0:0
ФК "Карлівка" (Карлівка) — "Машівка" (Машівка) 6:1
Турнірна таблиця
# | Команда | И | В | Н | П | М | РМ | О |
1 | "Ракита" Ракита | 9 | 9 | 0 | 0 | 36 -2 | +34 | 27 |
2 | "Фламинго" Горишни Плавни | 9 | 8 | 0 | 1 | 31 -9 | +22 | 24 |
3 | "Легион" Полтава | 9 | 7 | 1 | 1 | 66 -11 | +55 | 22 |
4 | "Карловка" | 9 | 7 | 0 | 2 | 25 -8 | +17 | 21 |
5 | "Аргус" Голобородьковское | 9 | 6 | 0 | 3 | 21 -16 | +5 | 18 |
6 | "Зеньков-1604" Зеньков | 9 | 5 | 1 | 3 | 15 -20 | -5 | 16 |
7 | "Чутово" | 9 | 5 | 0 | 4 | 18 -11 | +7 | 15 |
8 | "Кобеляки" | 9 | 5 | 0 | 4 | 16 -21 | -5 | 15 |
9 | "Стандарт" Новые Санжары | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 -17 | -6 | 11 |
10 | "Колос" Кобеляки | 9 | 3 | 1 | 5 | 18 -16 | +2 | 10 |
11 | "Диканька" Диканька | 9 | 2 | 1 | 6 | 12 -24 | -12 | 7 |
12 | СК "Машевка" Машевка | 9 | 2 | 1 | 6 | 13 -62 | -49 | 7 |
13 | "Маяк" (Котельва) Котельва | 9 | 2 | 0 | 7 | 13 -22 | -9 | 6 |
14 | "Динамо" Решетиловка | 9 | 1 | 1 | 7 | 10 -25 | -15 | 4 |
15 | "Псел" Гадяч | 9 | 1 | 1 | 7 | 8 -27 | -19 | 4 |
16 | "Козельщина" | 9 | 1 | 1 | 7 | 14 -36 | -22 | 4 |
Група Б
"Олімпія" (Савинці) — "Колос" (Лазірки) 1:0
"Великі Кринки" (В. Кринки) — "Колос" (Великі Сорочинці) 2:2
"Лубни" (Лубни) — "Харчовик" (Заводське) 4:3
"Зоря" (Староаврамівка) — ФК "Дружба" (Очеретувате) 2:6
"Локомотив" (Гребінка) — "Авангард" (Яреськи) 3:1
"Пирятин" — "Нафтохімік" (Кременчук) 1:2
"Інваспорт" (Полтава) — "Чорнухи" 4:1
Турнірна таблиця
# | Команда | И | В | Н | П | М | РМ | О |
1 | "Олимпия" Савинцы | 8 | 8 | 0 | 0 | 32 -4 | +28 | 24 |
2 | "Колос" Лазорки | 9 | 6 | 2 | 1 | 27 -8 | +19 | 20 |
3 | "Лубны" Лубны | 8 | 6 | 2 | 0 | 21 -10 | +11 | 20 |
4 | "Инваспорт" Полтава | 8 | 6 | 1 | 1 | 14 -4 | +10 | 19 |
5 | "Великие Крынки" | 8 | 5 | 2 | 1 | 22 -10 | +12 | 17 |
6 | "Колос" Великие Сорочинцы | 9 | 5 | 2 | 2 | 19 -10 | +9 | 17 |
7 | "Дружба" Очеретоватое | 8 | 4 | 0 | 4 | 10 -9 | +1 | 12 |
8 | "Нефтехимик" Кременчуг | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 -15 | -4 | 11 |
9 | "Семеновка" | 8 | 3 | 1 | 4 | 9 -10 | -1 | 10 |
10 | "Пирятин" | 9 | 3 | 1 | 5 | 12 -17 | -5 | 10 |
11 | "Харчовик" Заводское | 9 | 3 | 1 | 5 | 12 -24 | -12 | 10 |
12 | "Заря" Староаврамовка | 8 | 2 | 0 | 6 | 6 -18 | -12 | 6 |
13 | "Чернухи" | 8 | 1 | 0 | 7 | 5 -22 | -17 | 3 |
14 | "Локомотив" Гребенка | 9 | 1 | 0 | 8 | 5 -25 | -20 | 3 |
15 | "Авангард" Яреськи | 9 | 0 | 0 | 9 | 6 -25 | -19 | 0 |