Чемпіонат Тернопільської області. 8-й тур. Боротьба за медалі загострилася

620
0

За підсумками восьмого туру прірва між лідером і іншими учасниками чемпіонату Тернопільської області збільшилася ще більше. "Агрон-ОТГ" здобув сьому перемогу у сезоні, а його конкуренти втратили чергові очки.

Чемпіон області гостював у Бережанах, де програв перший тайм з рахунком 1:2. Проте, по перерві підопічні Романа Курдупеля завдяки голам Арсена Кривобедрого та Андрія Пастернака виправили ситуацію та у підсумку здобули перемогу (3:2).

У смугу невдач втратив "Колос". Підопічні Михайла Забитівського зазнали третьої поразки поспіль, причому знову залишили поле без забитих м’ячів. Тиждень тому команда в гостях поступилася "Агрону-ОТГ" (0:1), потім зазнала нищівної поразки у Кубку області від "Збруч-Агробізнес" (0:3), а цього разу була розчавлена на виїзді "Вишнівцем" - 0:4.

Не зміг виграти й срібний призер минулого сезону. В гостях "ДСО-Поділля" поступався "Дністру" з рахунком 0:2, але ще до перерви відігрався. У другому таймі представник Тернопільського району мав нагоди для того, щоб вирвати перемогу. Проте, здобути такі бажані три очки не спромігся.

Невдачами конкурентів скористався "Збруч-Агробізнес". Новачок чемпіонату вкотре продемонстрував характер та здобув вольову перемогу у Тернополі. Знову проявив себе кращий бомбардир чемпіонату Дмитро Познанський. Дубль нападника допоміг команді впритул наблизитися до першої трійки.