Чемпіонат Львівської області. Нічиї середи

У двох перенесених матчах найсильнішої ліги Львівщини зафіксовано рахунок 1:1.

9-ий тур

"Гірник" (Новояворівськ) – ФК "Мостиська" 1:1

Голи: Турок Святослав, 15 – Завада Василь, 60

Обидва колективи активно провели звітний поєдинок. На 14-ій хвилині гості помилилися під час створення штучного офсайду. Анатолій Тітунін протягнув м’яч по флангу і видав передачу Святославу Турку, котрий не залишив шансів голкіперу – 1:0. На 60-ій хвилині гравець ФК "Мостиська" Василь Завада зрівняв рахунок ударом головою після подачі зі штрафного. Наприкінці зустрічі команди активізувалися, намагаючись вирвати перемогу, однак змарнували хороші нагоди.

11-ий тур

ЛСК "Погонь" – ФК "Миколаїв" 1:1

Голи: Яценко Олег, 35 – Сагайдак Андрій (42, з пенальті)

У доволі напруженому матчі господарі вийшли вперед на 35-ій хвилині – Олег Яценко замкнув головою навіс партнера по команді зі штрафного. Наприкінці першої 45-хвилинки миколаївці виконували передачу в карний майданчик львів’ян зі штрафного – гравець "Погоні" Михайло Мацюпа руками притримав Михайла Дячука-Ставицького, який упав на газон. Арбітр зустрічі Василь Верблянський "нагородив" Мацюпу жовтою карткою і призначив пенальті у ворота львівського клубу. Андрій Сагайдак чітко пробив з 11-метрової позначки.