Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .

Чемпіонат Закарпатської області. Огляд 5 туру

1733
0

ФК "Бужора" (Іршава) – ФК "Середнє" – 1:4 (юнаки – 4:1)

(Полянський Михайло, 77 – Соскида Руслан, 15, 34; Качур Іван, 44; Рацин Дмитро 90+2)

Перші хвилин 15–20 господарі непогано грали, однак потім у їх діях щось розладналося. Натомість гості зуміли провести кілька результативних атак і з комфортними 3:0 пішли перепочити. Після перерви суперники діяли на зустрічних курсах, обмінялися голами, що цілком влаштовало "Середнє".

ФК "Поляна" – МФА "Мункач" (Мукачево) – 1:1 (1:12)

(Міклош Віталій, 66 – Грицак Назар, 69)

Полянці створили достатньо моментів, щоб виграти цей матч, однак не склалося з реалізацією. А ось мукачівці, пропустивши, не "посипалися", а навпаки, мобілізувалися й швидко відновили рівновагу. Притому надалі фатальних помилок МФА не припускалася й зуміла взяти важливе очко в серйозного суперника.

ФК "Вільхівці" – ФК "Ужгород" – 0:0 (1:9)

На важкому полі було створено небагато гольових моментів, тож десь рахунок закономірний. З усім тим до перерви стовідсотковий шанс мали гості, однак удар із лінії площі воріт якимсь дивом не влучив у ціль. А під завісу поєдинку вже не пощастило господарям: після подачі кутового атака продовжилася, та удар на себе взяла поперечина. Слід додати, що матч відбувся в коректному спортивному суперництві, хоч у пасиві обох команд по два "гірчичники".

ФК "Карпати" (Рахів) – ДЮСШ (Тячів) – 4:0 (2:0)

(Терпак Василь, 20; Яремчук Юрій, 25, 40; Козурак Микола, 42)

Господарі володіли перевагою, яку сповна зуміли реалізувати ще в першому таймі. Забезпечивши комфортний рахунок, карпатівці після перерви вдалися до замін, щоб перевірити молодь.

ФК "Севлюш" (Виноградів) – ФК "Оболонь" (Хуст) – 6:0 (3:0)

(Кольцун Пилип, 11; Чедрик Михайло 38; Реплюк, 40; Пуканич Адріан, 62, 88; Остафійчук Олексій)

І цього разу захист оболонців дав серйозну тріщину. Виноградівці мали територіальну й ігрову перевагу та зуміли її втілити в шість голів.

Із важкими потугами, але господарі перемогли: 2 виграші, 2 нічиї й 1 поразка. Результативність вийшла високою: 3,4 гола за гру.