Чемпіонат України серед аматорів. Група 3. 16-й тур. Розгромна перемога "Металурга" та зірваний матч у Каховці

793
0

Прикрий інцидент стався у 16-му турі чемпіонату України серед аматорів у групі 3. Центральний матч ігрової програми СК "Каховка" - "Кристал" (Херсон) був зупинений на 60-й хвилині при рахунку 2:0 на користь господарів. Підставою для цього стали масові заворушення, що їх влаштували фанати.

Далі цитуємо офіційний сайт херсонської команди: "Під час святкування забитого м’яча один з футболістів каховчан став показувати нецензурні жести в бік фанатського сектору херсонців, що був щільно оточений поліцією. В результаті чого на поле вибіг один вболівальник, якого вдарив Козаченко. Через хвилину на полі було вже декілька десятків людей. Поки поліція намагалася звільнити футбольне поле, Козаченко отримав червону картку за удар вболівальника. Спори з арбітром тривали ще майже 10 хвилин. Коли ситуацію майже вдалося вгамувати, на бігових доріжках стадіону з’явився велосипедист, якого почали затримувати поліцейські, це викликало чергові безлади на трибунах. Арбітр прийняв рішення завершити матч на 60 хвилині через неможливість забезпечити порядок на матчі".

Рішення стосовно подій даного матчу Контрольно-дисциплінарний-комітет ААФУ прийме 21 травня.

Тим часом у Запоріжжі за підтримки майже 6000 вболівальників "Металург" вщент розбив аутсайдера групи 3 – "Олімпік-СДЮШОР-2". Підопічні Володимира Шаповалова забили у ворота суперника вісім м’ячів та здобули "суху" перемогу. Незважаючи на здобуті три очки, "Металург" продовжує перебувати за межами зони плей-офф. Чи продовжить команда боротьбу у наступному раунді вирішиться у наступних двох турах, у яких вона зіграє з прямими конкурентами – "Кристалом" та "Дружбою". Остання майже гарантувала собі місце у плей-офф, здолавши у звітному турі "Гірник".