Чемпіонат України серед аматорів. Група 3. 14-й тур. Нічия у дербі Запорізького краю

890
0

У групі 3 на вихід у плей-офф чемпіонату досі претендують чотири команди. Дві з них зустрілися у центральному матчі туру.

Обласне дербі Запорізького краю переможця не виявило. Воно пройшло у безкомпромісній боротьбі, яка часом переходила межу і перетворювалася у відверту грубість. Арбітр матчу роздав багато жовтих карток, а наприкінці зустрічі вилучив з поля колишнього гравця запорізького "Металурга" Євгена Пісоцького.

Підопічні Володимира Шаповалова забили швидкий гол. Вже на другій хвилині Стефурак, скориставшись зручною передачею Ковальчука, реалізував вихід віч-на-віч з воротарем. Проте, ще до перерви команда Максима Скороходова відігралася. Успіх господарям приніс вдало розіграний стандарт – Хомутов замкнув подачу з кутового. А перед тим ледь не відзначився граючий тренер "Таврії-Скіф", удар якого прийшовся у поперечку.

У другому таймі "Металург" створив значно більше гольових моментів. Після ударів підопічних Володимира Шаповалова м’яч двічі влучив у стійку воріт, а ще в одному епізоді удару Дяченка зовсім трошки забракло точності. У підсумку – нічия 1:1.

У інших матчах перемогли фаворити. "Олімпік-СДЮШОР-2" та СК "Каховка" у протистояннях з "Гірником" та "Дружбою" протрималися трохи більше години, а "Кристал" на останніх хвилинах дотиснув МФК "Первомайськ".