Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .

Чемпіонат України серед ВНЗ. Нічия у дербі Тернопільщини

Источник фото:
Изменить размер a+ a-
525
0

17 квітня у Кременці в рамках студентського чемпіонату України (конфеернція "Захід") зустрілася команди з Тернопільщини – ФК "Кременець-Академія" і ФК "Тернопіль-Педуніверситет". Напружений поєдинок завершився внічию – 1:1.

У першому таймі голів команди не забивали. Першими відзначилися гості. На 56-й хвилині Юрій Заставецький реалізував пенальті. Але вже на 69-й хвилині Костянтин Пікуль зрівняв рахунок. Так матч і завершився внічию, яка більше влаштувала кременецьку команду. Підопічні Анатолія Антонюка після чотирьох зіграних матчів мають в активі мають 8 очок, а тернопільська команда Василя Івегеша провівши таку ж кількість поєдинків має всього чотири залікових пункти.

ФК "Кременець-Академія": Механів, Сайчук, Ніколайчук, Щербатюк, Пікуль, Кохман, Слоневський, Кривобедрий, Понєдєльнік, Бариляка (Томич, 67), Галадей.

ФК "Тернопіль-Педуніверситет": Рогаль, Заставецький, Стриєшин, Засєдко, Мороз (Савка, 75), Гатала, М. Когут, І. Когут (А. Когут, 89), Волохатий (Скибіцький, 80), Познанський (Кривий, 46), Різник.

У 8-му турі, 25 квітня, зустрічаються: ЛДУФК (Львів) – ФК "Кременець-Академія", "Університет" (Чернівці) – ФК "Тернопіль-Педуніверситет".