"Джуніорс" (Шпитьки) - перший фіналіст Меморіалу Чанових

642
0

У середу, 11 квітня, визначився перший фіналіст Меморіалу Чанових-2018. Ним став переможець попередніх чотирьох сезонів – "Джуніорс" (Шпитьки). У Вишневому на стадіоні "Центральний" команда Сергія Шута з рахунком 5:1 розбила "Музичі-2".

Доля зустрічі була вирішена у перші 15 хвилин, протягом яких хет-триком відзначився Олександр Скороход. ФК "Музичі-2" в середині першого тайму вдалося відіграти один м’яч, проте, незабаром новачок "Джуніорс" Михайло Костенко повернув своїй команді перевагу у три голи. По перерві добив суперника Андрій Ятленко.

У фіналі "Джуніорс" зустрінеться з переможцем пари "Сокіл" (Михайлівка-Рубежівка) – "Зеніт" (Петрівське), який визначиться у неділю, 15 квітня.

"Джуніорс" (Шпитьки) – "Музичі-2" 5:1