"Чайка" (Петропавлівська Борщагівка) - "Чернігів" 2:1. Вдалий дебют Кретова (+Відео)

781
0

У Велику суботу в чемпіонаті України серед аматорів відбувся один матч: в Петропавлівській Борщагівці місцева "Чайка" зустрілася з ФК "Чернігів".

У першому таймі після вкидання м’яча з ауту класного удару з-за меж штрафного майданчика завдав новачок господарів – Ренат Мірошников, який в минулому році грав у чемпіонаті Черкаської області за "Росава-Наша Ряба".

По перерві "Чайка" продовжувала домінувати на полі. Підопічні Анатолія Кретова створили чимало моментів та у підсумку все ж таки збільшили свою перевагу у рахунку. Футболісти "Чернігова" завалили на газон у штрафному майданчику Романа Барановича, а досвідчений Сергій Пономаренко реалізував пенальті.

Гості зусиллями Кохановського в середині другого тайму скоротили відставання у рахунку. Проте, досягнути більшого не спромоглися.

"Чайка" (Петропавлівська Борщагівка) – "Чернігів" 2:1