Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .

Кубок Закарпатської області: огляд перенесених матчів 1/8 фіналу

кнопка перехода
Изменить размер a+ a-
324
0

Останніми до чвертьфіналістів долучилися фаворити змагань, які перемогли в перенесених поєдинках.

ФК "Сокіл" (Кінчеш) – ФК "Севлюш" (Виноградів) – 0:7

(Реплюк Михайло, 35, 88; Микульця Юрій, 37 (автогол); Ковтун Василь, 52; Остафійчук Олександр, 61; Чонка Юрій, 63; Чутора Михайло, 70)

"Севлюш" сповна відпрацював першим номером у матчі. І якщо в першому таймі господарі ще стримували суперника, пропустивши тільки два голи, то після перерви футболісти з Виноградова довели рахунок до розгромного й вийшли в наступне коло змагань.

ФК "Колос" (Іванівці) – ФК "Минай" – 0:3

(Федак Степан, 13; Дзьоба Едуард, 31; Кополовець Михайло, 62)

Ще одна перемога на класі. Чемпіон області, зрозуміло, домінував на полі й уже в першому таймі забезпечив перевагу в два м’ячі. А після перерви остаточно було закріплено вікторію – 3:0. До честі колосівців, вони, будучи нижчим за класом суперником, достойно поступилися учасникові всеукраїнських аматорських баталій. Ну а минайці крокують Кубком далі.

В обох випадках головне питання полягало в тому, скільки фаворити заб’ють і чи їх суперник спроможний буде хоч раз забити. Тим не менше: усі команди отримали важливу перед сезоном ігрову практику. Головне – правильно скористатися аналізом матчів.