У фіналі зимової першості Закарпаття зустрінуться "Севлюш" та "Минай"

194
0

ФК "Севлюш" (Виноградів) – ФК "Середнє" – 1:0

Гол – Ковтун Василь, 35

У себе вдома бронзовий призер чемпіонату області здолав володаря срібних нагород – команду із Середнього.

Це була цікава, по-справжньому бойова й за великим рахунком рівна гра, у якій ніхто не хотів поступатися. Щоправда, більше гольових моментів створили виноградівці. Однак, скажімо, у другому таймі середнянці демонстрували територіальну перевагу. Усе ж вирішив єдиний гол, який на 35-й хвилині забив Василь Ковтун.

ФК "Минай" – ФК "Заріччя" – 11:0

Голи: Пиняшко Василь, 8; Микуляк Владислав, 31; Гегедош Роберт, 37, 43, 49, 51, 71, 78, 82; Дзьоба Едуард, 81; Ількович Микола, 86

Схоже, заріччяни "перегоріли" ще до матчу, бо практично нічого не змогли протиставити серйозному суперникові. Уже після першого тайму представник Іршавщини поступався 0:4. Далі – ще більше. Незважаючи на важке поле, команда з Ужгородщини неабияк розігралася, а найбільше постарався Роберт Гегедош. Він забив аж 7 голів.

Відрадно, що попри такий рахунок матч відбувся в коректній грі – лише одне попередження (у минайців) за весь матч.