Товариський матч. "Заводське" (Чортківщина) - "Скала-Айва" (Скала-Подільська) 2:1

621
0

За складних погодних умов відбувся спаринг між ФК "Заводське" (Чортківщина) та "Скалою-Айва" (Скала-Подільська). Щоб футболісти не травмувалися, тренери команд домовилися провести матч з двох таймів по 30 хвилин. За його підсумками команда з Чортківщини мінімально перемогла 2:1.

У першому таймі рахунок не було відкрито, а після перерви ФК "Заводське" першим відзначився, команда зі Скали-Подільської зрівняла рахунок, та все ж чортківчани зуміли вирвати перемогу. У переможців голи на рахунку Михайла Пахолика і Михайла Гнатишина, а переможених – Владислава Тимощука.