Товариський матч. "Козова" - "Заводське" (Чортківщина) 0:1

1172
0

Сьома команда за підсумками минулорічного чемпіонату Тернопільської області у вищій лізі – ФК "Козова" 4 березня провела перший у 2018 році спаринг. У суперниках був потенційний новачок обласних змагань – ФК "Заводське" (Чортківщина).

Матч, який відбувся у Тернополі на засніженому полі місцевого національного педагогічного університету імені В. Гнатюка, завершився поразкою козівської команди – 0:1.

Загалом гра була майже рівною, команди створили з десяток небезпечних моментів, але важке поле та слабка реалізація зробили свою справу. Якщо в першу таймі трішки перевагою володіла козівська команда, то в другому – заводська (її гравці не реалізували два виходи віч-на-віч). А єдиний гол у матчі на 85-й хвилині забив Іван Плосконіс. Окрім нього, хороший рівень гри продемонстрували також заводчани Віталій Михальчук та воротар Дмитро Щипчик.