Товариський матч. ДЮСШ (Тернопіль) - "Вишнівець" 2:4

484
0

Учасник чвертьфіналу Ліги чемпіонів Тернопільщини та потенційний учасник чемпіонату області ФК "Вишнівець" у рамках підготовки до нового сезону провів черговий спаринг. 2 березня вишневецька команда гостювала в Тернополі і перемогла місцеву ДЮСШ (U-19) – 4:2.

Перший тайм цікавого поєдинку завершився з рахунком 2:1 на користь молодих тернопільських футболістів, а в другому вишнівецька команду зуміла схилити шальки терезів на свою користь, забивши три голи і не пропустивши у свої ворота жодного – 4:2. У переможців голи забили – Дмитро Галадей-2, Юрій Преварський, Микола Корзун, у переможених – Валентин Залізняк, Сергій Шергей.

У рамках підготовки до сезону для ФК "Вишнівець" це вже був третій поєдинок. У перших двох команда перемогла дубненський "Бастіон" – 3:0 та "Арсенал" з Білокриниці (Кременецький район) – 9:1.