Чемпіонат України серед ВНЗ. Фаворити грають внічию

2465
0

Минулого тижня Студентська ліга України досягла екватору. В чотирьох містах були зіграні матчі п’ятого туру. Ще одна зустріч не відбулась. Чинний чемпіон ФК "Тернопіль-Педуніверситет" не прибув до Львова. Комітет з проведення змагань розглянув це питання, та вирішив зарахувати тернополянам технічну поразку.

Таким чином у Конференції "Захід" пройшла лише одна гра. У Кременці, що на Тернопільщині, студенти Обласного гуманітарно-педагогічного інституту ім. Т.Шевченка приймали чернівецький ФК "Університет". Суперники були гідні один одного, але з реалізацією гольових моментів краще виходило у господарів поля. Відкрили рахунок кременчани у доданий до першого тайму час, коли Арсен Кривбедрий реалізував пенальті. У другому таймі трапився автогол з боку гравця команди гостей, що дозволило ФК "Кременець-Академія" збільшити перевагу. Тільки після цього чернівецька команда змогла відіграти один м’яч. Яскраву атаку замкнув Андрій Шишигін. Але у компенсований час, коли гості усією командою пішли відіграватися, кременчани упіймали суперника на контратаці і Дмитро Галадей встановив остаточний рахунок у матчі – 3:1.

За підсумками туру у турнірній таблиці двовладдя. Студенти з Кременця та Львова мають однакову кількість очок, але у "Інфіза" гра у запасі.

Конференція "Захід"

ФК "Кременець-Академія" – ФК "Університет" (Чернівці) – 3:1 (1:0)

Голи: 1:0 Кривобедрий (45+2, з пенальті), 2:0 Мєлконян (74, у власні ворота), 2:1 Шишигін (89), 3:1 Галадей (90+2).

ФК "Кременець-Академія": 1.Марків (к), 8.Антосюк, 18.Ніколайчук, 2.Сайчук, 4.Щербатюк, 7.А.Понєдєльнік, 10.О.Понєдєльнік (9.Федорук, 86), 14.Кривобедрий, 19.Штибель (21.Томич, 61), 22.М.Корзун (3.Старушкевич, 77), 11.Галадей
Головний тренер: Анатолій Антонюк

ФК "Університет": 77.Магіс, 2.Геник, 14.Стрільчук (к), 6.Танасійчук, 5.Молофій, 18.Шишигін, 20.Добровольський, 17.Мєлконян, 8.Момот (11. Дмитерко, 69), 10.Олійник (13.Масікевич, 51), 19.Королянчук (9.Коломієць, 77).
Головний тренер: Микола Осадець

Попередження: А.Понєдєльнік (27), Кривобедрий (59), Щербатюк (65).

1

У Конференції "Центр-Південь" минулий тур був ознаменований грою лідерів. У Сумах зустрічались студенти Сумського державного університету та Київського національного торговельно-економічного університету. Погодні умови та поганий стан газону стадіону СНАУ не дозволила гравцям обох команд продемонструвати якісний футбол. Та все ж двічі м’яч залітав у сітку. Спочатку відзначилися гості після того як Владислав Труський відгукнувся на навісну передачу, та головою увігнав шкіряного під поперечину. А на 39-й хвилині сумчани вивіли Владислава Зрібняка на побачення з Дмитром Міхєєвим і нападник "СумДУ" виграв цю дуель. У другому таймі гравці обох команд намагалися вирвати перемогу, але рахунок залишився незміннним. Відзначимо, що підопічні Сергія Пєсоцького втратили перші очки у чемпіонаті.

Інша команда з Сум гостювала у Запоріжжі, та привезла додому три очки. Вирішальним у цій грі став дубль капітана "аграрієв" Микити Воронцова, оформлений в останні десять хвилин матчу. Завдяки перемозі команда "Альянс-СНАУ" повернула собі другу сходинку у таблиці.

В заключному матчі туру київський "Легпром-КНУТД" дещо несподівано з великим рахунком переграв одеську "Юнгу". Героєм зустрічі став капітан столичної команди Сергій Мандровський (на фото – у червоному), записавши на свій рахунок три м’ячі та гольову передачу. Для підопічних Костянтина Бабича ця перемога стала першою у чемпіонаті.

Конференція "Центр-Південь"

"СумДУ" (Суми) – СК "КНТЕУ-Меркурій" (Київ) – 1:1 (1:1)

Голи: 0:1 Труський (33). 1:1 Зрібняк (39).

"СумДУ": 1.Литвиненко, 15.Дробоног, 27.Прощенко (к), 25.Білошниченко (3.Ковтонюк, 75), 14.Бересток, 24.Колесник (8.Жулін, 61), 23.Зрібняк, 7.Макаров, 11.Куц (13.Зеленський, 43), 10.Мисловський, 2.Бабинін (5.Танчик, 77).
Головний тренер: Сергій Пєсоцький

СК "КНТЕУ-Меркурій": 1.Міхєєв (к), 20.Зубленко, 17.Салтанов, 14.Тверезенко, 15.Блазунь, 4.Правук, 5.Шафаренко, 27.Марченко (7.Скрипник, 88), 9.Нехта (13.Гаврилюк, 71), 11.Безпалий, 10.Труський.
Головний тренер: Олексій Яценко

Попередження: Білошниченко (35), Прощенко (90+2) – Салтанов (37), Правук (43), Зубленко (73).

2 листопада. Суми. Стадіон "СНАУ". 50 глядачів

КПУ-Спартак" (Запоріжжя) – "Альянс-СНАУ" (Суми) – 2:3 (0:1)

Голи: 0:1 Старинський (6). 1:1 Козлов (55). 2:1 Мартиненко (70). 2:2 Воронцов (83). 2:3 Воронцов (88).

"КПУ-Спартак": 1.Марич, 4.Козлов, 21.Швиденко, 12.Коростильов, 99.Горюненко, 7.Мартиненко, 17.Диленко (к) (77.Дудкевич, 80), 13.Палій, 10.Сухаревський, 16.Хвостенко, 9.Вітер.
Головний тренер: Володимир Свєтлічний

"Альянс-СНАУ": 1.Кваме, 16.Френк (3.Лободенко, 60), 5.Старинський, 4.Б.Швець, 2.Стрельченко, 9.Білоненко, 8.Воронцов (к) (11.Пацюк, 89), 14.Побежко (6.Німо, 73), 10.Мостовий, 21.Сталлоне (22.Панасенко, 46), 7.Федченко.
Головний тренер: Олександр Химченко

Попередження: Мартиненко (24), Сухаревський (85), Козлов (87), Хвостенко (90) – Панасенко (76).

2 листопада. Запоріжжя. Стадіон "Титан". 50 глядачів

"Легпром-КНУТД" (Київ) – ФК "Юнга-Морська-академія" (Одеса) – 4:0 (1:0)

Голи: 1:0 Лебединський (38). 2:0 Мандровський (63). 3:0 Мандровський (68). 4:0 Мандровський (86).

"Легпром-КНУТД": 1.Дигтяр (12.Самсоненко, 83), 19.Лебединський (11.Ніраз, 88), 3.Яременко, 9.Лозинський (21.Горбунов, 46), 14.Криворучко (8.Пугач, 46), 2.Діденко (6.Руденко, 78), 15.Мацапула (5.Пилипенко, 83), 13.Строкань, 18.Калюжин, 17.Джікіа (10.Каталов, 73), 7.Мандровський (к).
Тренери: Костянтин Бабич, Сергій Черновський.

ФК "Юнга-Морська академія": 12.Макарчук, 24.Коротинський (88.Ноздрін, 70), 66.Непомнящий, 13.Шанін, 15.Катеринчук, 7.Новиков (19.Мавров, 78), 4.Фролов (к), 10.Шепелюк (29.Гончаров, 64), 11.Єрко (32.Ірха, 63), 2.Поляков (8.Дулевич, 75), 9.Чернобай. Головний тренер: Геннадій Сілін

Попередження: Криворучко (34), Мандровський (68) – Новиков (54).