Кубок України серед аматорів. 1/16 фіналу. "Демня" проходить "Калуш"

2570
0

Сьогодні визначився останній учасник 1/8 фіналу Кубка України серед аматорів. До наступної стадії змагань пробився фіналіст минулого розіграшу – СКК "Демня". У матчі-відповіді підопічні Юрія Гусаковського з рахунком 1:0 перемогли "Калуш" (Івано-Франківська область). Автором переможного голу став Андрій Борик, який на 22-й хвилині замкнув подачу партнера з правого флангу.

Нагадаємо, що перша зустріч команд завершилася внічию 2:2, причому "Демня" відігралася на останніх хвилинах, забивши два м’ячі.

У 1/8 фіналу "Демня" зустрінеться з іншим представником Львівщини – ФК "Миколаїв". Перший матч відбудеться 5 жовтня у Миколаєві, а 11 жовтня команди зіграють у Демні.