Чемпіонат Тернопільської області. 7-й тур. Камбек "ДСО-Поділля" та перше очко "Кременець-Академії"

2034
0

У чемпіонаті Тернопільської області 18 червня були зіграні матчі сьомого туру. Центральний поєдинок ігрового дня відбувся у Великій Березовиці, де "ДСО-Поділля" приймав лідера змагань – "Бережани".

Господарі поля більше володіли м’ячем, але у ефективності програвали супернику. Саме гості першими вийшли вперед: на 30-й хвилині Тарас Семенець вивів на ударну позицію Олександра Грінька, який не залишив шансів голкіперу "ДСО-Поділля" Владиславу Бритковському.

Господарі мали нагоди зрівняти рахунок. Ще до перерви у хрестовину поцілив Станіслав Скибіцький, а на початку другого тайму свої моменти не реалізували Валентин Білик та Юрій Сорочан. Не забиваєш ти — заб'ють тобі. Після подачі зі штрафного Олександр Грінько головою скинув м’яч на Тараса Семенця, а той з близької відстані переграв воротаря.

Тренерський штаб "ДСО-Поділля" миттєво відреагував на невтішний для команди перебіг подій. На 59-й хвилині у гру вступили Артем Вітович та Євген Гурін. Саме ця парочка подарувала господарям надію на те, аби врятуватися від поразки. За десять хвилин до завершення зустрічі Артем асистував Євгену, який ударом з декількох метрів скоротив відставання до мінімуму. А вже у компенсований арбітром час Валентин Білик завершив швидку атаку команди.

Незважаючи на втрату очок "Бережани" продовжують очолювати турнірну таблицю. У спину команді дихає "Агрон-ОТГ". Представник Великогаївської громади з рахунком 2:1 переміг "Колос" (Зборів). Відзначимо шостий гол у сезоні Романа Мельника, який продовжує очолювати рейтинг кращих бомбардирів чемпіонату.

Ще в одній зустрічі стосунки з’ясовували аутсайдери чемпіонату – "Кременець-Академія" та "Козова". Матч переможця не виявив – нічия 0:0. Зазначимо, що це перше здобуте командою з Кременця очко у чемпіонаті.