Чемпіонат Тернопільської області. 6-й тур. "Агрон-ОТГ" підтягнувся до лідерів

2466
0

Після двотижневої паузи матчами шостого туру поновився чемпіонат Тернопільської області. У центральному матчі "Агрон-ОТГ" на виїзді переміг лідера – "Бережани". За рівної гри вирішальним виявився гол, автором якого став Роман Мельник. Нападник "Агрона" відгукнувся на подачу Ціха зі штрафного та головою спрямував м’яч у ворота.

У Добрівлянах "Прогрес" та "ДСО-Поділля" вже у першу чверть години ігрового часу встигли по разу відзначитися у воротах один одного, а потім взяли паузу, яка протривала до фінального свистка – нічия 1:1. А у Зборові "Кременць-Академія", програвши перший тайм з рахунком 0:2, після перерви знайшла в собі сили відігратися. Але здобути бодай очко гостям все рівно не вдалося. Вже у компенсований арбітром час влучний удар Андрія Блакити приніс "Колосу" третю перемогу у чемпіонаті.