Чемпіонат Тернопільської області. 4-й тур. Успішний почин "Кристала"

3436
0

У четвертому турі чемпіонату Тернопільської області до перегонів нарешті долучився восьмий учасник – чортківський "Кристал". У першому матчі підопічні Василя Івегеша на виїзді з рахунком 1:0 переграли "Бережани". Гучною сенсацією звитягу чортківської команди не назвати, адже за складом вона супернику як мінімум не поступається. Де-факто, "Кристал" - це той самий "Чортків", що змагається у чемпіонаті України серед аматорів, команда, яка у другому колі минулорічного чемпіонату Тернопільщини показала другий результат (6 перемог, 1 нічия, 2 поразки). Три очки колективу Василя Івегеша приніс влучний удар одного з кращих бомбардирів минулого сезону – Івана Когута.

"Бережани", незважаючи на поразку, втримали лідерство. Адже переслідувач підопічних Бориса Кучинського – "Агрон-ОТГ" - також втратив очки. Команда з Великих Гаїв у Добрівлянах провалила перший тайм. Футболісти амбіційного "Прогреса" до перерви відвантажили у ворота суперників два м’ячі, а у другому таймі доклали максимум зусиль, аби зберегти переможний результат. "Агрон-ОТГ" відповів лише результативним ударом Романа Мельника з 11-метрової позначки. У підсумку 2:1 – перемога представника Заліщицького району.

У статусі аутсайдерів чемпіонату закріпилися "Кременець-Академія" та "Козова". "Академіки" зазнали другої у сезоні розгромної поразки, поступившись на виїзді "ДСО-Поділля" - 1:5. Другий хет-трик сезону оформив Юрій Сорочан, який перейшов до команди Тернопільського району з ФК "Козова". У паралельному матчі колишні партнери 23-річного футболіста на виїзді дали бій "Колосу" зі Зборова, але у підсумку все ж таки зазнали поразки – 1:2.