Кубок України серед аматорів. 1/2 фіналу. "Чайка" громить "Нову Поліцію", "Демня" перемагає ОДЕК

3032
0

Вагому заявку на вихід до фіналу Кубка України серед аматорів зробили "Чайка" (Петропавлівська Борщагівка) та СКК "Демня". Представник Київської області у першому півфінальному матчі з рахунком 3:0 розгромив "Нову Поліцію" з Кропивницького.

У першому таймі перевагу "Чайки" втілив у два забитих м’ячі Богдан Січкарук. Нападник був близький до того, аби взагалі оформити хет-трик. Але в середині першої половини зустрічі не реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером. Шкода, що герой матчу передчасно залишив поле. На 32-й хвилині Богдан у зіткненні зазнав пошкодження, через яке, можливо, пропустить залишок сезону.

Після перерви "Нова Поліція" залишилася у меншості. "Чайка" скористалася чисельною перевагою. Третій м’яч, автором якого став Ярослав, практично вирішив долю протистояння.

Чемпіон Львівщини, у свою чергу, на виїзді з рахунком 1:0 переміг ОДЕК. Єдиний м’яч у зустрічі забив новачок "Демні" Олег Шептицький, який раніше захищав кольори "Руха" (Винники).