Чемпіонат України серед аматорів. 15-й тур. Бійка у Львові та важлива перемога "Агробізнеса"

2386
0

Центральний матч 15-го туру відбувся у Волочиську, де зустрілися лідери групи 1 – «Агробізнес» та «Оскар». Успіх команді Андрія Донця приніс ударний дует Темнюк – Юхимович. У першому таймі Дмитро з-за меж штрафного майданчика поцілив у поперечину, а Микола вдало зіграв на добиванні. По перерві Темнюк заробив штрафний, який майстерно виконав Юхимович. 2:0 – «Агробізнес» залишається єдиною командою чемпіонату, яка не зазнала ще жодної поразки, та виходить в лідери групи 1.

До лідерів поступово підтягується «Чайка». Екс-чемпіон Київської області навесні здобув вже третю суху перемогу. Цього разу підопічні Віктора Яїчника вдома переграли аутсайдера групи – «Чортків-Педуніверситет». Всі питання щодо переможця зустрічі господарі зняли ще у першому таймі. Початок розгрому гостей поклав Сергій Пономаренко. Досвідчений захисник прийняв м’яч у штрафному майданчику суперника, перекинув його через захисника та в дотик пробив у кут воріт.

На 34-й хвилині Анатолій Чорномаз подвої перевагу «Чайки». Півзахисник спокійно реалізував 11-метровий штрафний удар. Довершив розгром Бартошук, який головою замкнув подачу з флангу. У другому таймі «Чайка» мала нагоди, аби збільшити рахунок. Але реалізація моментів залишила бажати кращого.

Інший переслідувач «Агробізнесу» та «Оскара» - «Рочин» - залишився без перемоги у шостому виїзному матчі поспіль. У неділю, 30 квітня, команда Володимира Підкіпняка розійшлася миром з «Ковель-Волинь».

Невдалим виявився другий поспіль вояж тернопільської «Ниви» на Рівненщину. Тиждень тому команда Петра Бадла поступилася з рахунком 0:2 ОДЕКу з Оржева. Ця поразка підштовхнула головного тренера на зміни у стартовому складі. Зокрема вперше в основі вийшли Шевченко та Понєдєльнік, тоді як Пріхна, Сухецький та Дзядикевич залишилися на лаві для запасних.

Тернополяни мали непоганий вигляд у Малинську. Футболісти «Ниви» створили чимало моментів, але м’яч вперто не хотів залітати у сітку воріт. Чого лише вартий потужний постріл Кіщака зі штрафного у поперечину. Натомість господарі продемонстрували кращу реалізацію: гол Романа Савицького, який відзначився в середині першого тайму після подачі з кутового, приніс «Малинську» четверту перемогу у сезоні. Таким чином представник Рівненщини у турнірній таблиці обійшов «Ниву».

Найкращий результат серед представників Тернопільської області у звітному турі здобула «Нива» (Теребовля). На виїзді команда Назара Козака зіграла внічию з ФК «Львів». У першому таймі події на полі розгорталися стрімко. Вперед виходили то гості, то господарі. У підсумку на перерву команди пішли за рахунку 3:2 на користь «Нива». Але втримати переможний результат колективу Назара Козака не вдалося – 3:3.

А передувала матчу бійка між фанатами команд, яка відбулася неподалік стадіону СКА. Більше 30 учасників конфлікту були затримані поліцією. Наразі вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження щодо порушників спокою.

У другій групі не зменшує набраних обертів «Металіст 1925». Приїзд харків’ян викликав неабиякий ажіотаж у Житомирі. За підтримки 1500 глядачів місцеве «Полісся» на початку матчу вийшло вперед: Богдан Самотуга добив м’яч у сітку після удару партнера у поперечку. Згодом господарі мали нагоду подвоїти перевагу у рахунку, але Федак виграв дуель у нападника житомирської команди.

Гості відігралися завдяки індивідуальній майстерності Дениса Скотаренка. Один з кращих бомбардирів чемпіонату прийняв м’яч після вкидання з ауту, розвернувся та з-під захисника пробив у дальній кут. Перемогу харків’янам приніс Максим Єрмоленко. У кінцівці матчу півзахисник після подачі з кутового опинився у потрібний час у потрібному місці та вдало зіграв на добиванні.

«Таврія-Скіф» намагається не відстати від «Металіста 1925». Наразі це у команди виходить, хоча вона зіграла на один матч більше. У 15-му турі представник Запорізької області з рахунком 2:1 на виїзді переміг МФК «Первомайськ».

Перші очки у весняній частині сезону втратила «Єдність. Команда Іллі Близнюка у гостях була розбита «Таврією» - 0:3. Ще один дещо несподіваний результат зафіксовано у Харкові, де «СОЛЛІ Плюс» на останніх хвилинах уникнув поразки від «Квадро». Одне очко господарям приніс вихованець донецького «Шахтаря», колишній гравець багатьох професійних клубів та молодіжної збірної України Руслан Левига.