"Кривбас" поступається у Покрові місцевому "Авангарду"

Голи: Ткачук, 11, з пенальті, 36 – Янюк, 70, з пенальті

"Авангард": Лутай, Коваленко, Кінчич, Шибинський, Ковальчук, Ткаченко, Ткачук (Самойлов, 65), Меняйло (Рубаха, 68), Цуркан, Стоянович (Шубін, 74), Ємець

"Кривбас": Афанасов, Левчук (Швед, 46), Слищенко (к), Желнаков, Помазков, Атанов (Аль-Азумі, 46), Нікулін, Корнійко, Левкович (Кобилінський, 68), Соловей (Штурко, 62), Янюк

Попередження: Ткачук (33), Ткаченко (54), Шибинський (70), Коваленко (84), Самойлов (90+3) – Левчук (42), Янюк (51)

На переможній хвилі обидві команди підходили до цієї зустрічі. У минулому турі вони здолали своїх суперників, а тому жадали продовжити переможну серію. Старт поєдинку вийшов за гостями. Вже на першій хвилині непогану комбінацію завершив ударом Владислав Корнійко, проте його пострілу забракло точності. Як грім посеред ясного неба став пенальті у ворота "Кривбасу". Суперечливе рішення арбітру, але "Авангард" вже був попереду. Далі хід гри не змінився – кривбасівці продовжували атакувати, створювали небезпечні моменти, проте безрезультатно. А господарі у нечисленний свій осмислений перехід через центр поля втілили у другий гол. Команди так і пішли на перерву при рахунку 2:0.

Вже у другому таймі Сергій Мазур освіжив гру замінами. Малюнок на футбольному полі не змінився – одні атакують, а інші захищаються. Проте криворіжці ніяк забити не могли. Непогано увійшов з лавки запасних Юрій Штурко. Саме він заробив пенальті у середині другої половини зустрічі. 11-метровий удар реалізував Олексій Янюк. "Кривбас" кинувся рятувати результат матчу. Проте осмислений фінальний штурм гостям з Кривого Рогу не вдався. Поєдинок так і завершився – 2:1 на користь покровського клубу. На жаль, кривбасівці повертаються з Покрову без набраних очок. "Авангард" скористався цим результатом та обійшов нашу команду в турнірній таблиці.