Чемпіонат Львівської області 2019

Оберіть сезон:
Показати таблицю станом на
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Юність" Верхня Білка 11 9 2 0 35 − 9 +26 29
2 "Миколаїв" 10 8 1 1 37 − 7 +30 25
3 СКК "Демня" 10 7 2 1 32 − 8 +24 23
4 "Фенікс-Стефано" Підмонастир 10 6 2 2 18 − 15 +3 20
5 "Самбір" 10 4 3 3 25 − 13 +12 15
6 "Гірник" Новояворівськ 10 4 1 5 16 − 17 -1 13
7 "Погонь" Львів 10 3 1 6 16 − 20 -4 10
8 "Юність" Гійче 10 2 4 4 12 − 19 -7 10
9 МФК "Галичина" Дрогобич 11 1 6 4 7 − 19 -12 9
10 "Локомотив" Рава-Руська 10 2 2 6 10 − 23 -13 8
11 "Львів-Сокіл" Борщовичі 11 2 1 8 9 − 39 -30 7
12 "Енергетик" Добротвір 11 1 1 9 11 − 39 -28 4
13 "Мостиська" Мостиська 0 0 0 0 0 − 0 0 0
14 "Думна" Ременів 0 0 0 0 0 − 0 0 0
06.04. 16:00 "Львів-Сокіл" Борщовичі 3 : 2 "Гірник" Новояворівськ Огляд Відео
07.04. 16:00 "Юність" Верхня Білка 4 : 0 МФК "Галичина" Дрогобич Відео
07.04. 16:00 "Миколаїв" - : - "Мостиська" Мостиська Відео
07.04. 16:00 "Самбір" 2 : 2 "Фенікс-Стефано" Підмонастир Відео
07.04. 16:00 "Енергетик" Добротвір 0 : 3 "Погонь" Львів Відео
07.04. 16:00 "Локомотив" Рава-Руська 0 : 6 СКК "Демня" Відео
07.04. 17:00 "Юність" Гійче - : - "Думна" Ременів
14.04. 16:00 МФК "Галичина" Дрогобич 0 : 0 "Гірник" Новояворівськ Відео
14.04. 16:00 СКК "Демня" 8 : 0 "Львів-Сокіл" Борщовичі Відео
14.04. 16:00 "Погонь" Львів 1 : 1 "Юність" Гійче Відео
14.04. 16:00 "Мостиська" Мостиська - : - "Самбір" Відео
14.04. 16:00 "Юність" Верхня Білка 2 : 1 "Миколаїв" Відео
14.04. 16:00 "Фенікс-Стефано" Підмонастир 3 : 1 "Енергетик" Добротвір Відео
14.04. 16:00 "Думна" Ременів - : - "Локомотив" Рава-Руська
18.04. 18:00 "Миколаїв" 5 : 0 МФК "Галичина" Дрогобич Огляд Відео
20.04. 15:00 "Енергетик" Добротвір - : - "Мостиська" Мостиська Відео
20.04. 16:00 "Самбір" 0 : 0 "Юність" Верхня Білка Відео
20.04. 16:00 "Локомотив" Рава-Руська 2 : 1 "Погонь" Львів Відео
20.04. 16:00 "Гірник" Новояворівськ 1 : 2 СКК "Демня" Відео
20.04. 16:10 "Юність" Гійче 0 : 2 "Фенікс-Стефано" Підмонастир Відео
21.04. 16:00 "Думна" Ременів - : - "Львів-Сокіл" Борщовичі
30.04. 17:00 "Думна" Ременів - : - "Гірник" Новояворівськ
01.05. 16:00 "Погонь" Львів 4 : 1 "Львів-Сокіл" Борщовичі Відео
01.05. 16:00 "Фенікс-Стефано" Підмонастир 0 : 0 "Локомотив" Рава-Руська Відео
01.05. 16:00 "Мостиська" Мостиська - : - "Юність" Гійче Відео
01.05. 16:00 "Юність" Верхня Білка 3 : 0 "Енергетик" Добротвір Відео
01.05. 17:00 "Миколаїв" 6 : 1 "Самбір" Відео
05.05. 16:00 "Самбір" 1 : 1 МФК "Галичина" Дрогобич Відео
05.05. 16:00 "Енергетик" Добротвір 1 : 4 "Миколаїв" Відео
05.05. 16:00 "Локомотив" Рава-Руська - : - "Мостиська" Мостиська Відео
05.05. 16:00 "Фенікс-Стефано" Підмонастир 2 : 1 "Львів-Сокіл" Борщовичі Відео
05.05. 16:00 СКК "Демня" - : - "Думна" Ременів
05.05. 16:03 "Юність" Гійче 0 : 4 "Юність" Верхня Білка Відео
05.05. 17:00 "Гірник" Новояворівськ 1 : 0 "Погонь" Львів Відео
09.05. 16:00 МФК "Галичина" Дрогобич 1 : 1 СКК "Демня" Огляд Відео
12.05. 00:00 "Погонь" Львів 0 : 3 СКК "Демня" Відео
12.05. 16:00 "Фенікс-Стефано" Підмонастир 3 : 2 "Гірник" Новояворівськ Відео
12.05. 16:00 "Мостиська" Мостиська - : - "Львів-Сокіл" Борщовичі Відео
12.05. 16:00 "Юність" Верхня Білка 4 : 1 "Локомотив" Рава-Руська Відео
12.05. 16:00 МФК "Галичина" Дрогобич - : - "Думна" Ременів
12.05. 16:00 "Миколаїв" 0 : 0 "Юність" Гійче Відео
12.05. 16:00 "Самбір" 8 : 0 "Енергетик" Добротвір Відео
19.05. 14:00 "Енергетик" Добротвір 2 : 2 МФК "Галичина" Дрогобич Відео
19.05. 15:00 СКК "Демня" 4 : 1 "Фенікс-Стефано" Підмонастир Відео
19.05. 16:00 "Юність" Гійче 1 : 5 "Самбір" Відео
19.05. 16:00 "Локомотив" Рава-Руська 2 : 5 "Миколаїв" Відео
19.05. 16:00 "Юність" Верхня Білка 4 : 0 "Львів-Сокіл" Борщовичі Відео
19.05. 16:00 "Гірник" Новояворівськ - : - "Мостиська" Мостиська Відео
25.05. 14:00 МФК "Галичина" Дрогобич 0 : 3 "Погонь" Львів Відео
25.05. 14:00 "Самбір" 1 : 0 "Локомотив" Рава-Руська Відео
25.05. 15:00 СКК "Демня" - : - "Мостиська" Мостиська Відео
25.05. 16:00 "Юність" Верхня Білка 3 : 1 "Гірник" Новояворівськ Відео
25.05. 16:00 "Енергетик" Добротвір 2 : 3 "Юність" Гійче Відео
25.05. 18:00 "Миколаїв" 7 : 0 "Львів-Сокіл" Борщовичі Відео
02.06. 14:00 "Локомотив" Рава-Руська 1 : 2 "Енергетик" Добротвір Відео
02.06. 16:00 "Юність" Гійче 1 : 1 МФК "Галичина" Дрогобич Відео
02.06. 16:00 "Самбір" 6 : 0 "Львів-Сокіл" Борщовичі Відео
02.06. 16:00 "Гірник" Новояворівськ 0 : 2 "Миколаїв" Відео
02.06. 16:00 СКК "Демня" 1 : 1 "Юність" Верхня Білка Відео
02.06. 16:00 "Погонь" Львів 1 : 2 "Фенікс-Стефано" Підмонастир Відео
09.06. 16:00 МФК "Галичина" Дрогобич 0 : 1 "Фенікс-Стефано" Підмонастир Відео
09.06. 16:00 "Самбір" 1 : 2 "Гірник" Новояворівськ Відео
09.06. 16:00 "Енергетик" Добротвір 1 : 3 "Львів-Сокіл" Борщовичі Відео
09.06. 16:00 "Юність" Гійче 3 : 0 "Локомотив" Рава-Руська Відео
09.06. 18:00 "Миколаїв" 3 : 1 СКК "Демня" Відео
11.06. 17:00 "Мостиська" Мостиська - : - "Погонь" Львів Відео
15.06. 16:00 "Локомотив" Рава-Руська 1 : 1 МФК "Галичина" Дрогобич Відео
16.06. 16:00 "Львів-Сокіл" Борщовичі 1 : 1 "Юність" Гійче Відео
16.06. 16:00 СКК "Демня" 1 : 0 "Самбір" Відео
16.06. 16:00 "Погонь" Львів 3 : 6 "Юність" Верхня Білка Відео
16.06. 16:00 "Фенікс-Стефано" Підмонастир - : - "Мостиська" Мостиська Відео
16.06. 17:00 "Гірник" Новояворівськ 4 : 1 "Енергетик" Добротвір Відео
22.06. 16:00 "Юність" Верхня Білка 4 : 2 "Фенікс-Стефано" Підмонастир
22.06. 16:00 "Енергетик" Добротвір 1 : 5 СКК "Демня"
22.06. 16:00 "Юність" Гійче 2 : 3 "Гірник" Новояворівськ
22.06. 16:00 "Локомотив" Рава-Руська 3 : 0 "Львів-Сокіл" Борщовичі
22.06. 17:00 "Миколаїв" 4 : 0 "Погонь" Львів
26.06. 18:00 "Львів-Сокіл" Борщовичі 0 : 1 МФК "Галичина" Дрогобич Огляд
28.06. 17:00 СКК "Демня" - : - "Юність" Гійче
30.06. "Гірник" Новояворівськ - : - "Локомотив" Рава-Руська
30.06. "Погонь" Львів - : - "Самбір"
30.06. "Фенікс-Стефано" Підмонастир - : - "Миколаїв"
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Юність" Верхня Білка 7 7 0 0 24 − 5 +19 21
2 "Миколаїв" 6 5 1 0 25 − 2 +23 16
3 "Самбір" 7 3 3 1 19 − 5 +14 12
4 СКК "Демня" 4 3 1 0 14 − 2 +12 10
5 "Фенікс-Стефано" Підмонастир 4 3 1 0 8 − 4 +4 10
6 "Локомотив" Рава-Руська 6 2 1 3 9 − 15 -6 7
7 "Гірник" Новояворівськ 4 2 0 2 6 − 5 +1 6
8 "Львів-Сокіл" Борщовичі 3 1 1 1 4 − 4 0 4
9 "Погонь" Львів 5 1 1 3 9 − 13 -4 4
10 "Юність" Гійче 6 1 1 4 7 − 15 -8 4
11 МФК "Галичина" Дрогобич 4 0 2 2 1 − 5 -4 2
12 "Енергетик" Добротвір 6 0 1 5 7 − 20 -13 1
13 "Мостиська" Мостиська 0 0 0 0 0 − 0 0 0
14 "Думна" Ременів 0 0 0 0 0 − 0 0 0
06.04. 16:00 "Львів-Сокіл" Борщовичі 3 : 2 "Гірник" Новояворівськ Огляд Відео
07.04. 16:00 "Юність" Верхня Білка 4 : 0 МФК "Галичина" Дрогобич Відео
07.04. 16:00 "Миколаїв" - : - "Мостиська" Мостиська Відео
07.04. 16:00 "Самбір" 2 : 2 "Фенікс-Стефано" Підмонастир Відео
07.04. 16:00 "Енергетик" Добротвір 0 : 3 "Погонь" Львів Відео
07.04. 16:00 "Локомотив" Рава-Руська 0 : 6 СКК "Демня" Відео
07.04. 17:00 "Юність" Гійче - : - "Думна" Ременів
14.04. 16:00 МФК "Галичина" Дрогобич 0 : 0 "Гірник" Новояворівськ Відео
14.04. 16:00 СКК "Демня" 8 : 0 "Львів-Сокіл" Борщовичі Відео
14.04. 16:00 "Погонь" Львів 1 : 1 "Юність" Гійче Відео
14.04. 16:00 "Мостиська" Мостиська - : - "Самбір" Відео
14.04. 16:00 "Юність" Верхня Білка 2 : 1 "Миколаїв" Відео
14.04. 16:00 "Фенікс-Стефано" Підмонастир 3 : 1 "Енергетик" Добротвір Відео
14.04. 16:00 "Думна" Ременів - : - "Локомотив" Рава-Руська
18.04. 18:00 "Миколаїв" 5 : 0 МФК "Галичина" Дрогобич Огляд Відео
20.04. 15:00 "Енергетик" Добротвір - : - "Мостиська" Мостиська Відео
20.04. 16:00 "Самбір" 0 : 0 "Юність" Верхня Білка Відео
20.04. 16:00 "Локомотив" Рава-Руська 2 : 1 "Погонь" Львів Відео
20.04. 16:00 "Гірник" Новояворівськ 1 : 2 СКК "Демня" Відео
20.04. 16:10 "Юність" Гійче 0 : 2 "Фенікс-Стефано" Підмонастир Відео
21.04. 16:00 "Думна" Ременів - : - "Львів-Сокіл" Борщовичі
30.04. 17:00 "Думна" Ременів - : - "Гірник" Новояворівськ
01.05. 16:00 "Погонь" Львів 4 : 1 "Львів-Сокіл" Борщовичі Відео
01.05. 16:00 "Фенікс-Стефано" Підмонастир 0 : 0 "Локомотив" Рава-Руська Відео
01.05. 16:00 "Мостиська" Мостиська - : - "Юність" Гійче Відео
01.05. 16:00 "Юність" Верхня Білка 3 : 0 "Енергетик" Добротвір Відео
01.05. 17:00 "Миколаїв" 6 : 1 "Самбір" Відео
05.05. 16:00 "Самбір" 1 : 1 МФК "Галичина" Дрогобич Відео
05.05. 16:00 "Енергетик" Добротвір 1 : 4 "Миколаїв" Відео
05.05. 16:00 "Локомотив" Рава-Руська - : - "Мостиська" Мостиська Відео
05.05. 16:00 "Фенікс-Стефано" Підмонастир 2 : 1 "Львів-Сокіл" Борщовичі Відео
05.05. 16:00 СКК "Демня" - : - "Думна" Ременів
05.05. 16:03 "Юність" Гійче 0 : 4 "Юність" Верхня Білка Відео
05.05. 17:00 "Гірник" Новояворівськ 1 : 0 "Погонь" Львів Відео
09.05. 16:00 МФК "Галичина" Дрогобич 1 : 1 СКК "Демня" Огляд Відео
12.05. 00:00 "Погонь" Львів 0 : 3 СКК "Демня" Відео
12.05. 16:00 "Фенікс-Стефано" Підмонастир 3 : 2 "Гірник" Новояворівськ Відео
12.05. 16:00 "Мостиська" Мостиська - : - "Львів-Сокіл" Борщовичі Відео
12.05. 16:00 "Юність" Верхня Білка 4 : 1 "Локомотив" Рава-Руська Відео
12.05. 16:00 МФК "Галичина" Дрогобич - : - "Думна" Ременів
12.05. 16:00 "Миколаїв" 0 : 0 "Юність" Гійче Відео
12.05. 16:00 "Самбір" 8 : 0 "Енергетик" Добротвір Відео
19.05. 14:00 "Енергетик" Добротвір 2 : 2 МФК "Галичина" Дрогобич Відео
19.05. 15:00 СКК "Демня" 4 : 1 "Фенікс-Стефано" Підмонастир Відео
19.05. 16:00 "Юність" Гійче 1 : 5 "Самбір" Відео
19.05. 16:00 "Локомотив" Рава-Руська 2 : 5 "Миколаїв" Відео
19.05. 16:00 "Юність" Верхня Білка 4 : 0 "Львів-Сокіл" Борщовичі Відео
19.05. 16:00 "Гірник" Новояворівськ - : - "Мостиська" Мостиська Відео
25.05. 14:00 МФК "Галичина" Дрогобич 0 : 3 "Погонь" Львів Відео
25.05. 14:00 "Самбір" 1 : 0 "Локомотив" Рава-Руська Відео
25.05. 15:00 СКК "Демня" - : - "Мостиська" Мостиська Відео
25.05. 16:00 "Юність" Верхня Білка 3 : 1 "Гірник" Новояворівськ Відео
25.05. 16:00 "Енергетик" Добротвір 2 : 3 "Юність" Гійче Відео
25.05. 18:00 "Миколаїв" 7 : 0 "Львів-Сокіл" Борщовичі Відео
02.06. 14:00 "Локомотив" Рава-Руська 1 : 2 "Енергетик" Добротвір Відео
02.06. 16:00 "Юність" Гійче 1 : 1 МФК "Галичина" Дрогобич Відео
02.06. 16:00 "Самбір" 6 : 0 "Львів-Сокіл" Борщовичі Відео
02.06. 16:00 "Гірник" Новояворівськ 0 : 2 "Миколаїв" Відео
02.06. 16:00 СКК "Демня" 1 : 1 "Юність" Верхня Білка Відео
02.06. 16:00 "Погонь" Львів 1 : 2 "Фенікс-Стефано" Підмонастир Відео
09.06. 16:00 МФК "Галичина" Дрогобич 0 : 1 "Фенікс-Стефано" Підмонастир Відео
09.06. 16:00 "Самбір" 1 : 2 "Гірник" Новояворівськ Відео
09.06. 16:00 "Енергетик" Добротвір 1 : 3 "Львів-Сокіл" Борщовичі Відео
09.06. 16:00 "Юність" Гійче 3 : 0 "Локомотив" Рава-Руська Відео
09.06. 18:00 "Миколаїв" 3 : 1 СКК "Демня" Відео
11.06. 17:00 "Мостиська" Мостиська - : - "Погонь" Львів Відео
15.06. 16:00 "Локомотив" Рава-Руська 1 : 1 МФК "Галичина" Дрогобич Відео
16.06. 16:00 "Львів-Сокіл" Борщовичі 1 : 1 "Юність" Гійче Відео
16.06. 16:00 СКК "Демня" 1 : 0 "Самбір" Відео
16.06. 16:00 "Погонь" Львів 3 : 6 "Юність" Верхня Білка Відео
16.06. 16:00 "Фенікс-Стефано" Підмонастир - : - "Мостиська" Мостиська Відео
16.06. 17:00 "Гірник" Новояворівськ 4 : 1 "Енергетик" Добротвір Відео
22.06. 16:00 "Юність" Верхня Білка 4 : 2 "Фенікс-Стефано" Підмонастир
22.06. 16:00 "Енергетик" Добротвір 1 : 5 СКК "Демня"
22.06. 16:00 "Юність" Гійче 2 : 3 "Гірник" Новояворівськ
22.06. 16:00 "Локомотив" Рава-Руська 3 : 0 "Львів-Сокіл" Борщовичі
22.06. 17:00 "Миколаїв" 4 : 0 "Погонь" Львів
26.06. 18:00 "Львів-Сокіл" Борщовичі 0 : 1 МФК "Галичина" Дрогобич Огляд
28.06. 17:00 СКК "Демня" - : - "Юність" Гійче
30.06. "Гірник" Новояворівськ - : - "Локомотив" Рава-Руська
30.06. "Погонь" Львів - : - "Самбір"
30.06. "Фенікс-Стефано" Підмонастир - : - "Миколаїв"
# Команда І В Н П М РМ О
1 СКК "Демня" 6 4 1 1 18 − 6 +12 13
2 "Фенікс-Стефано" Підмонастир 6 3 1 2 10 − 11 -1 10
3 "Миколаїв" 4 3 0 1 12 − 5 +7 9
4 "Юність" Верхня Білка 4 2 2 0 11 − 4 +7 8
5 "Гірник" Новояворівськ 6 2 1 3 10 − 12 -2 7
6 МФК "Галичина" Дрогобич 7 1 4 2 6 − 14 -8 7
7 "Юність" Гійче 4 1 3 0 5 − 4 +1 6
8 "Погонь" Львів 5 2 0 3 7 − 7 0 6
9 "Самбір" 3 1 0 2 6 − 8 -2 3
10 "Енергетик" Добротвір 5 1 0 4 4 − 19 -15 3
11 "Львів-Сокіл" Борщовичі 8 1 0 7 5 − 35 -30 3
12 "Локомотив" Рава-Руська 4 0 1 3 1 − 8 -7 1
13 "Мостиська" Мостиська 0 0 0 0 0 − 0 0 0
14 "Думна" Ременів 0 0 0 0 0 − 0 0 0
06.04. 16:00 "Львів-Сокіл" Борщовичі 3 : 2 "Гірник" Новояворівськ Огляд Відео
07.04. 16:00 "Юність" Верхня Білка 4 : 0 МФК "Галичина" Дрогобич Відео
07.04. 16:00 "Миколаїв" - : - "Мостиська" Мостиська Відео
07.04. 16:00 "Самбір" 2 : 2 "Фенікс-Стефано" Підмонастир Відео
07.04. 16:00 "Енергетик" Добротвір 0 : 3 "Погонь" Львів Відео
07.04. 16:00 "Локомотив" Рава-Руська 0 : 6 СКК "Демня" Відео
07.04. 17:00 "Юність" Гійче - : - "Думна" Ременів
14.04. 16:00 МФК "Галичина" Дрогобич 0 : 0 "Гірник" Новояворівськ Відео
14.04. 16:00 СКК "Демня" 8 : 0 "Львів-Сокіл" Борщовичі Відео
14.04. 16:00 "Погонь" Львів 1 : 1 "Юність" Гійче Відео
14.04. 16:00 "Мостиська" Мостиська - : - "Самбір" Відео
14.04. 16:00 "Юність" Верхня Білка 2 : 1 "Миколаїв" Відео
14.04. 16:00 "Фенікс-Стефано" Підмонастир 3 : 1 "Енергетик" Добротвір Відео
14.04. 16:00 "Думна" Ременів - : - "Локомотив" Рава-Руська
18.04. 18:00 "Миколаїв" 5 : 0 МФК "Галичина" Дрогобич Огляд Відео
20.04. 15:00 "Енергетик" Добротвір - : - "Мостиська" Мостиська Відео
20.04. 16:00 "Самбір" 0 : 0 "Юність" Верхня Білка Відео
20.04. 16:00 "Локомотив" Рава-Руська 2 : 1 "Погонь" Львів Відео
20.04. 16:00 "Гірник" Новояворівськ 1 : 2 СКК "Демня" Відео
20.04. 16:10 "Юність" Гійче 0 : 2 "Фенікс-Стефано" Підмонастир Відео
21.04. 16:00 "Думна" Ременів - : - "Львів-Сокіл" Борщовичі
30.04. 17:00 "Думна" Ременів - : - "Гірник" Новояворівськ
01.05. 16:00 "Погонь" Львів 4 : 1 "Львів-Сокіл" Борщовичі Відео
01.05. 16:00 "Фенікс-Стефано" Підмонастир 0 : 0 "Локомотив" Рава-Руська Відео
01.05. 16:00 "Мостиська" Мостиська - : - "Юність" Гійче Відео
01.05. 16:00 "Юність" Верхня Білка 3 : 0 "Енергетик" Добротвір Відео
01.05. 17:00 "Миколаїв" 6 : 1 "Самбір" Відео
05.05. 16:00 "Самбір" 1 : 1 МФК "Галичина" Дрогобич Відео
05.05. 16:00 "Енергетик" Добротвір 1 : 4 "Миколаїв" Відео
05.05. 16:00 "Локомотив" Рава-Руська - : - "Мостиська" Мостиська Відео
05.05. 16:00 "Фенікс-Стефано" Підмонастир 2 : 1 "Львів-Сокіл" Борщовичі Відео
05.05. 16:00 СКК "Демня" - : - "Думна" Ременів
05.05. 16:03 "Юність" Гійче 0 : 4 "Юність" Верхня Білка Відео
05.05. 17:00 "Гірник" Новояворівськ 1 : 0 "Погонь" Львів Відео
09.05. 16:00 МФК "Галичина" Дрогобич 1 : 1 СКК "Демня" Огляд Відео
12.05. 00:00 "Погонь" Львів 0 : 3 СКК "Демня" Відео
12.05. 16:00 "Фенікс-Стефано" Підмонастир 3 : 2 "Гірник" Новояворівськ Відео
12.05. 16:00 "Мостиська" Мостиська - : - "Львів-Сокіл" Борщовичі Відео
12.05. 16:00 "Юність" Верхня Білка 4 : 1 "Локомотив" Рава-Руська Відео
12.05. 16:00 МФК "Галичина" Дрогобич - : - "Думна" Ременів
12.05. 16:00 "Миколаїв" 0 : 0 "Юність" Гійче Відео
12.05. 16:00 "Самбір" 8 : 0 "Енергетик" Добротвір Відео
19.05. 14:00 "Енергетик" Добротвір 2 : 2 МФК "Галичина" Дрогобич Відео
19.05. 15:00 СКК "Демня" 4 : 1 "Фенікс-Стефано" Підмонастир Відео
19.05. 16:00 "Юність" Гійче 1 : 5 "Самбір" Відео
19.05. 16:00 "Локомотив" Рава-Руська 2 : 5 "Миколаїв" Відео
19.05. 16:00 "Юність" Верхня Білка 4 : 0 "Львів-Сокіл" Борщовичі Відео
19.05. 16:00 "Гірник" Новояворівськ - : - "Мостиська" Мостиська Відео
25.05. 14:00 МФК "Галичина" Дрогобич 0 : 3 "Погонь" Львів Відео
25.05. 14:00 "Самбір" 1 : 0 "Локомотив" Рава-Руська Відео
25.05. 15:00 СКК "Демня" - : - "Мостиська" Мостиська Відео
25.05. 16:00 "Юність" Верхня Білка 3 : 1 "Гірник" Новояворівськ Відео
25.05. 16:00 "Енергетик" Добротвір 2 : 3 "Юність" Гійче Відео
25.05. 18:00 "Миколаїв" 7 : 0 "Львів-Сокіл" Борщовичі Відео
02.06. 14:00 "Локомотив" Рава-Руська 1 : 2 "Енергетик" Добротвір Відео
02.06. 16:00 "Юність" Гійче 1 : 1 МФК "Галичина" Дрогобич Відео
02.06. 16:00 "Самбір" 6 : 0 "Львів-Сокіл" Борщовичі Відео
02.06. 16:00 "Гірник" Новояворівськ 0 : 2 "Миколаїв" Відео
02.06. 16:00 СКК "Демня" 1 : 1 "Юність" Верхня Білка Відео
02.06. 16:00 "Погонь" Львів 1 : 2 "Фенікс-Стефано" Підмонастир Відео
09.06. 16:00 МФК "Галичина" Дрогобич 0 : 1 "Фенікс-Стефано" Підмонастир Відео
09.06. 16:00 "Самбір" 1 : 2 "Гірник" Новояворівськ Відео
09.06. 16:00 "Енергетик" Добротвір 1 : 3 "Львів-Сокіл" Борщовичі Відео
09.06. 16:00 "Юність" Гійче 3 : 0 "Локомотив" Рава-Руська Відео
09.06. 18:00 "Миколаїв" 3 : 1 СКК "Демня" Відео
11.06. 17:00 "Мостиська" Мостиська - : - "Погонь" Львів Відео
15.06. 16:00 "Локомотив" Рава-Руська 1 : 1 МФК "Галичина" Дрогобич Відео
16.06. 16:00 "Львів-Сокіл" Борщовичі 1 : 1 "Юність" Гійче Відео
16.06. 16:00 СКК "Демня" 1 : 0 "Самбір" Відео
16.06. 16:00 "Погонь" Львів 3 : 6 "Юність" Верхня Білка Відео
16.06. 16:00 "Фенікс-Стефано" Підмонастир - : - "Мостиська" Мостиська Відео
16.06. 17:00 "Гірник" Новояворівськ 4 : 1 "Енергетик" Добротвір Відео
22.06. 16:00 "Юність" Верхня Білка 4 : 2 "Фенікс-Стефано" Підмонастир
22.06. 16:00 "Енергетик" Добротвір 1 : 5 СКК "Демня"
22.06. 16:00 "Юність" Гійче 2 : 3 "Гірник" Новояворівськ
22.06. 16:00 "Локомотив" Рава-Руська 3 : 0 "Львів-Сокіл" Борщовичі
22.06. 17:00 "Миколаїв" 4 : 0 "Погонь" Львів
26.06. 18:00 "Львів-Сокіл" Борщовичі 0 : 1 МФК "Галичина" Дрогобич Огляд
28.06. 17:00 СКК "Демня" - : - "Юність" Гійче
30.06. "Гірник" Новояворівськ - : - "Локомотив" Рава-Руська
30.06. "Погонь" Львів - : - "Самбір"
30.06. "Фенікс-Стефано" Підмонастир - : - "Миколаїв"