Чемпіонат Київської області 2021

Оберіть сезон:
Показати таблицю станом на
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Нива" Бузова 22 18 3 1 61 − 10 +51 57
2 СК "Денгофф" Денихівка 22 17 2 3 70 − 24 +46 53
3 "Джуніорс" Шпитьки 22 16 4 2 69 − 19 +50 52
4 "Дружба" Мирівка 22 15 3 4 56 − 20 +36 48
5 "Кудрівка" Ірпінь 22 10 6 6 32 − 27 +5 36
6 "Колос" Пустоварівка 22 8 6 8 30 − 27 +3 30
7 "Калинівка" Калинівка 22 7 5 10 36 − 44 -8 26
8 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 22 6 6 10 31 − 42 -11 24
9 "Ронін" Лісне 22 6 5 11 28 − 33 -5 23
10 СК "Юніор" Макарів 22 7 1 14 24 − 61 -37 22
11 "Софія" Софіївська Борщагівка 22 4 7 11 24 − 41 -17 19
12 "Межигір`я" Нові Петрівці 22 5 4 13 28 − 51 -23 19
13 "Динамо" Фастів 22 4 2 16 19 − 66 -47 14
14 "Городок-1998" Васильків 22 3 2 17 21 − 64 -43 11
03.04. 14:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 2 СК "Юніор" Макарів Огляд Відео
03.04. 15:00 "Калинівка" Калинівка 0 : 4 "Ронін" Лісне Огляд
03.04. 15:00 "Нива" Бузова 3 : 0 "Динамо" Фастів Огляд Відео
03.04. 15:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 0 : 1 "Колос" Пустоварівка Огляд
03.04. 16:30 "Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 0 "Городок-1998" Васильків Огляд
03.04. 16:30 "Кудрівка" Ірпінь 0 : 0 "Джуніорс" Шпитьки Огляд Відео
03.04. 17:00 СК "Денгофф" Денихівка 1 : 1 "Дружба" Мирівка Огляд Відео
10.04. 14:00 "Ронін" Лісне 0 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд Відео
10.04. 15:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 0 : 0 "Колос" Пустоварівка Огляд
10.04. 15:00 "Дружба" Мирівка 4 : 0 "Межигір`я" Нові Петрівці Огляд
10.04. 15:00 "Динамо" Фастів 1 : 5 СК "Денгофф" Денихівка Огляд Відео
10.04. 15:00 "Кудрівка" Ірпінь 3 : 1 СК "Юніор" Макарів Огляд Відео
10.04. 16:30 "Джуніорс" Шпитьки 1 : 1 "Нива" Бузова Огляд
10.04. 17:00 "Городок-1998" Васильків 0 : 3 "Калинівка" Калинівка Огляд
17.04. 14:00 "Джуніорс" Шпитьки 3 : 2 СК "Денгофф" Денихівка Огляд Відео
17.04. 15:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 2 : 3 "Калинівка" Калинівка Огляд
17.04. 15:00 "Колос" Пустоварівка 0 : 2 "Дружба" Мирівка Огляд
17.04. 15:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 4 : 0 "Динамо" Фастів Огляд
17.04. 15:00 "Нива" Бузова 1 : 0 СК "Юніор" Макарів Огляд Відео
17.04. 15:00 "Кудрівка" Ірпінь 1 : 1 "Ронін" Лісне Огляд Відео
17.04. 17:30 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 2 : 3 "Городок-1998" Васильків Огляд Відео
24.04. 14:00 "Джуніорс" Шпитьки 4 : 2 "Межигір`я" Нові Петрівці Огляд
24.04. 14:00 СК "Юніор" Макарів 0 : 2 СК "Денгофф" Денихівка Огляд Відео
24.04. 15:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 0 : 0 "Дружба" Мирівка Огляд
24.04. 15:00 "Динамо" Фастів 0 : 3 "Колос" Пустоварівка Огляд
24.04. 15:00 "Городок-1998" Васильків 2 : 3 "Кудрівка" Ірпінь Огляд Відео
24.04. 16:30 "Ронін" Лісне 0 : 3 "Нива" Бузова Огляд
24.04. 18:00 "Калинівка" Калинівка 0 : 0 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд Відео
01.05. 13:00 СК "Денгофф" Денихівка 4 : 0 "Ронін" Лісне Огляд
01.05. 14:00 "Колос" Пустоварівка 0 : 3 "Джуніорс" Шпитьки Огляд
01.05. 14:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 1 : 0 СК "Юніор" Макарів Огляд
01.05. 15:00 "Кудрівка" Ірпінь 2 : 0 "Калинівка" Калинівка Огляд Відео
01.05. 17:00 "Дружба" Мирівка 5 : 0 "Динамо" Фастів Огляд
01.05. 17:00 "Нива" Бузова 8 : 0 "Городок-1998" Васильків Огляд
01.05. 17:30 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 2 : 0 "Софія" Софіївська Борщагівка Огляд Відео
08.05. 14:00 СК "Юніор" Макарів 0 : 6 "Колос" Пустоварівка Огляд
08.05. 14:00 "Ронін" Лісне 1 : 0 "Межигір`я" Нові Петрівці Огляд
08.05. 15:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 0 : 0 "Кудрівка" Ірпінь Огляд
08.05. 17:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 3 : 0 "Динамо" Фастів Огляд
08.05. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки 0 : 1 "Дружба" Мирівка Огляд
08.05. 17:00 "Городок-1998" Васильків 2 : 1 СК "Денгофф" Денихівка Огляд
08.05. 17:00 "Калинівка" Калинівка 0 : 3 "Нива" Бузова Огляд
15.05. 15:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 1 : 1 "Городок-1998" Васильків
15.05. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь 2 : 2 "Софія" Софіївська Борщагівка
15.05. 17:00 "Динамо" Фастів 0 : 5 "Джуніорс" Шпитьки
15.05. 17:00 "Дружба" Мирівка 7 : 1 СК "Юніор" Макарів
15.05. 17:00 "Колос" Пустоварівка 2 : 1 "Ронін" Лісне
15.05. 17:00 СК "Денгофф" Денихівка 4 : 0 "Калинівка" Калинівка
15.05. 17:00 "Нива" Бузова 3 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
22.05. 17:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 5 СК "Денгофф" Денихівка Огляд
22.05. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь 0 : 0 "Нива" Бузова Огляд
22.05. 17:00 "Ронін" Лісне 0 : 2 "Дружба" Мирівка Огляд
22.05. 17:00 "Калинівка" Калинівка 3 : 2 "Межигір`я" Нові Петрівці Огляд
22.05. 17:00 СК "Юніор" Макарів 3 : 1 "Динамо" Фастів Огляд
22.05. 17:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 0 : 6 "Джуніорс" Шпитьки Огляд
22.05. 17:00 "Городок-1998" Васильків 1 : 2 "Колос" Пустоварівка Огляд
29.05. 15:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 2 : 2 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд
29.05. 17:00 "Нива" Бузова 4 : 0 "Софія" Софіївська Борщагівка Огляд
29.05. 17:00 "Колос" Пустоварівка 0 : 0 "Калинівка" Калинівка Огляд
29.05. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки 5 : 1 СК "Юніор" Макарів Огляд
29.05. 17:00 "Динамо" Фастів 1 : 1 "Ронін" Лісне Огляд
29.05. 17:00 "Дружба" Мирівка 2 : 0 "Городок-1998" Васильків Огляд
29.05. 17:00 СК "Денгофф" Денихівка 3 : 0 "Кудрівка" Ірпінь Огляд
05.06. 17:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 3 : 3 "Колос" Пустоварівка Огляд
05.06. 17:00 "Нива" Бузова 5 : 1 СК "Денгофф" Денихівка Огляд
05.06. 17:00 "Городок-1998" Васильків 2 : 3 "Динамо" Фастів Огляд
05.06. 17:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 2 СК "Юніор" Макарів Огляд
05.06. 17:00 "Калинівка" Калинівка 1 : 1 "Дружба" Мирівка Огляд
05.06. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь 2 : 0 "Межигір`я" Нові Петрівці Огляд
05.06. 17:00 "Ронін" Лісне 1 : 1 "Джуніорс" Шпитьки Огляд
12.06. 12:00 "Нива" Бузова 4 : 2 "Межигір`я" Нові Петрівці Огляд
12.06. 15:00 "Колос" Пустоварівка 2 : 1 "Кудрівка" Ірпінь Огляд
12.06. 17:00 СК "Денгофф" Денихівка 5 : 1 "Софія" Софіївська Борщагівка Огляд
12.06. 17:00 СК "Юніор" Макарів 2 : 0 "Ронін" Лісне Огляд
12.06. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки 5 : 3 "Городок-1998" Васильків Огляд
12.06. 17:00 "Динамо" Фастів 1 : 2 "Калинівка" Калинівка Огляд
12.06. 17:00 "Дружба" Мирівка 2 : 4 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд
19.06. 17:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 2 "Ронін" Лісне Огляд
19.06. 17:00 "Городок-1998" Васильків 1 : 1 СК "Юніор" Макарів Огляд
19.06. 17:00 "Калинівка" Калинівка 2 : 3 "Джуніорс" Шпитьки Огляд
19.06. 17:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 2 "Динамо" Фастів Огляд
19.06. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь 0 : 3 "Дружба" Мирівка Огляд
19.06. 17:00 "Нива" Бузова 1 : 0 "Колос" Пустоварівка Огляд
19.06. 17:00 СК "Денгофф" Денихівка 6 : 0 "Межигір`я" Нові Петрівці Огляд
26.06. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки 4 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
26.06. 17:00 "Дружба" Мирівка 0 : 2 "Нива" Бузова
26.06. 17:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 1 : 3 "Софія" Софіївська Борщагівка
26.06. 17:00 "Динамо" Фастів 2 : 4 "Кудрівка" Ірпінь
26.06. 17:00 "Колос" Пустоварівка 0 : 0 СК "Денгофф" Денихівка
26.06. 17:00 СК "Юніор" Макарів 3 : 2 "Калинівка" Калинівка
26.06. 17:00 "Городок-1998" Васильків 2 : 1 "Ронін" Лісне
14.08. 11:00 "Ронін" Лісне 5 : 0 "Городок-1998" Васильків Огляд
14.08. 17:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 2 "Джуніорс" Шпитьки Огляд
14.08. 17:00 "Нива" Бузова 3 : 0 "Дружба" Мирівка Огляд
14.08. 17:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 2 : 2 "Межигір`я" Нові Петрівці Огляд
14.08. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь 2 : 1 "Динамо" Фастів Огляд
14.08. 17:00 СК "Денгофф" Денихівка 3 : 1 "Колос" Пустоварівка Огляд
14.08. 17:00 "Калинівка" Калинівка 2 : 1 СК "Юніор" Макарів Огляд
21.08. 17:00 "Ронін" Лісне 0 : 0 "Софія" Софіївська Борщагівка Огляд
21.08. 17:00 СК "Юніор" Макарів 1 : 0 "Городок-1998" Васильків Огляд
21.08. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки 2 : 0 "Калинівка" Калинівка Огляд
21.08. 17:00 "Динамо" Фастів 1 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд
21.08. 17:00 "Дружба" Мирівка 2 : 3 "Кудрівка" Ірпінь Огляд
21.08. 17:00 "Колос" Пустоварівка 0 : 3 "Нива" Бузова Огляд
21.08. 17:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 2 : 5 СК "Денгофф" Денихівка Огляд
28.08. 12:00 "Кудрівка" Ірпінь 0 : 0 "Колос" Пустоварівка
28.08. 17:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 0 : 3 "Нива" Бузова
28.08. 17:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 3 СК "Денгофф" Денихівка
28.08. 17:00 "Ронін" Лісне 4 : 0 СК "Юніор" Макарів
28.08. 17:00 "Городок-1998" Васильків 0 : 5 "Джуніорс" Шпитьки
28.08. 17:00 "Калинівка" Калинівка 8 : 1 "Динамо" Фастів
28.08. 17:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 3 "Дружба" Мирівка
04.09. 16:00 "Колос" Пустоварівка 0 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
04.09. 16:00 СК "Денгофф" Денихівка 4 : 2 "Нива" Бузова
04.09. 16:00 "Динамо" Фастів 2 : 1 "Городок-1998" Васильків
04.09. 16:00 СК "Юніор" Макарів 4 : 3 "Софія" Софіївська Борщагівка
04.09. 16:00 "Дружба" Мирівка 5 : 2 "Калинівка" Калинівка
04.09. 16:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 0 : 2 "Кудрівка" Ірпінь
04.09. 16:00 "Джуніорс" Шпитьки 2 : 1 "Ронін" Лісне
11.09. 16:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 5 : 0 "Межигір`я" Нові Петрівці
11.09. 16:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 3 "Нива" Бузова
11.09. 16:00 "Калинівка" Калинівка 4 : 2 "Колос" Пустоварівка
11.09. 16:00 СК "Юніор" Макарів 0 : 12 "Джуніорс" Шпитьки
11.09. 16:00 "Ронін" Лісне 4 : 2 "Динамо" Фастів
11.09. 16:00 "Городок-1998" Васильків 0 : 4 "Дружба" Мирівка
11.09. 16:00 "Кудрівка" Ірпінь 0 : 1 СК "Денгофф" Денихівка
18.09. 16:00 СК "Денгофф" Денихівка 6 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
18.09. 16:00 "Нива" Бузова 2 : 0 "Кудрівка" Ірпінь
18.09. 16:00 "Дружба" Мирівка 2 : 0 "Ронін" Лісне
18.09. 16:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 2 : 2 "Калинівка" Калинівка
18.09. 16:00 "Динамо" Фастів 1 : 0 СК "Юніор" Макарів
18.09. 16:00 "Джуніорс" Шпитьки 0 : 0 "Софія" Софіївська Борщагівка
18.09. 16:00 "Колос" Пустоварівка 3 : 0 "Городок-1998" Васильків
25.09. 16:00 "Городок-1998" Васильків 1 : 3 "Межигір`я" Нові Петрівці
25.09. 16:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 2 "Кудрівка" Ірпінь
25.09. 16:00 "Джуніорс" Шпитьки 3 : 0 "Динамо" Фастів
25.09. 16:00 СК "Юніор" Макарів 0 : 3 "Дружба" Мирівка
25.09. 16:00 "Ронін" Лісне 1 : 1 "Колос" Пустоварівка
25.09. 16:00 "Калинівка" Калинівка 0 : 2 СК "Денгофф" Денихівка
25.09. 16:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 0 : 3 "Нива" Бузова
02.10. 10:00 "Колос" Пустоварівка 4 : 2 СК "Юніор" Макарів
02.10. 10:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 3 : 0 "Ронін" Лісне
02.10. 10:00 "Кудрівка" Ірпінь 1 : 2 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
02.10. 10:00 "Динамо" Фастів 0 : 2 "Софія" Софіївська Борщагівка
02.10. 10:00 "Дружба" Мирівка 3 : 2 "Джуніорс" Шпитьки
02.10. 10:00 СК "Денгофф" Денихівка 4 : 2 "Городок-1998" Васильків
02.10. 10:00 "Нива" Бузова 0 : 0 "Калинівка" Калинівка
09.10. 15:00 "Ронін" Лісне 1 : 3 СК "Денгофф" Денихівка Огляд
09.10. 15:00 СК "Юніор" Макарів 0 : 1 "Межигір`я" Нові Петрівці Огляд
09.10. 15:00 "Калинівка" Калинівка 2 : 4 "Кудрівка" Ірпінь Огляд
09.10. 15:00 "Динамо" Фастів 0 : 4 "Дружба" Мирівка Огляд
09.10. 15:00 "Городок-1998" Васильків 0 : 4 "Нива" Бузова Огляд
09.10. 15:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 0 : 0 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд
09.10. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки 1 : 0 "Колос" Пустоварівка Огляд
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Нива" Бузова 11 10 1 0 34 − 4 +30 31
2 "Джуніорс" Шпитьки 12 9 2 1 30 − 12 +18 29
3 СК "Денгофф" Денихівка 10 9 1 0 40 − 8 +32 28
4 "Дружба" Мирівка 10 7 0 3 32 − 14 +18 21
5 "Кудрівка" Ірпінь 12 4 5 3 13 − 11 +2 17
6 "Ронін" Лісне 11 4 3 4 17 − 13 +4 15
7 СК "Юніор" Макарів 10 5 0 5 13 − 30 -17 15
8 "Калинівка" Калинівка 11 4 2 5 22 − 23 -1 14
9 "Колос" Пустоварівка 10 4 2 4 11 − 13 -2 14
10 "Межигір`я" Нові Петрівці 11 3 3 5 16 − 19 -3 12
11 "Софія" Софіївська Борщагівка 13 2 4 7 13 − 23 -10 10
12 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 11 2 2 7 17 − 23 -6 8
13 "Динамо" Фастів 11 2 2 7 9 − 28 -19 8
14 "Городок-1998" Васильків 11 2 1 8 11 − 30 -19 7
03.04. 14:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 2 СК "Юніор" Макарів Огляд Відео
03.04. 15:00 "Калинівка" Калинівка 0 : 4 "Ронін" Лісне Огляд
03.04. 15:00 "Нива" Бузова 3 : 0 "Динамо" Фастів Огляд Відео
03.04. 15:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 0 : 1 "Колос" Пустоварівка Огляд
03.04. 16:30 "Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 0 "Городок-1998" Васильків Огляд
03.04. 16:30 "Кудрівка" Ірпінь 0 : 0 "Джуніорс" Шпитьки Огляд Відео
03.04. 17:00 СК "Денгофф" Денихівка 1 : 1 "Дружба" Мирівка Огляд Відео
10.04. 14:00 "Ронін" Лісне 0 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд Відео
10.04. 15:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 0 : 0 "Колос" Пустоварівка Огляд
10.04. 15:00 "Дружба" Мирівка 4 : 0 "Межигір`я" Нові Петрівці Огляд
10.04. 15:00 "Динамо" Фастів 1 : 5 СК "Денгофф" Денихівка Огляд Відео
10.04. 15:00 "Кудрівка" Ірпінь 3 : 1 СК "Юніор" Макарів Огляд Відео
10.04. 16:30 "Джуніорс" Шпитьки 1 : 1 "Нива" Бузова Огляд
10.04. 17:00 "Городок-1998" Васильків 0 : 3 "Калинівка" Калинівка Огляд
17.04. 14:00 "Джуніорс" Шпитьки 3 : 2 СК "Денгофф" Денихівка Огляд Відео
17.04. 15:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 2 : 3 "Калинівка" Калинівка Огляд
17.04. 15:00 "Колос" Пустоварівка 0 : 2 "Дружба" Мирівка Огляд
17.04. 15:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 4 : 0 "Динамо" Фастів Огляд
17.04. 15:00 "Нива" Бузова 1 : 0 СК "Юніор" Макарів Огляд Відео
17.04. 15:00 "Кудрівка" Ірпінь 1 : 1 "Ронін" Лісне Огляд Відео
17.04. 17:30 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 2 : 3 "Городок-1998" Васильків Огляд Відео
24.04. 14:00 "Джуніорс" Шпитьки 4 : 2 "Межигір`я" Нові Петрівці Огляд
24.04. 14:00 СК "Юніор" Макарів 0 : 2 СК "Денгофф" Денихівка Огляд Відео
24.04. 15:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 0 : 0 "Дружба" Мирівка Огляд
24.04. 15:00 "Динамо" Фастів 0 : 3 "Колос" Пустоварівка Огляд
24.04. 15:00 "Городок-1998" Васильків 2 : 3 "Кудрівка" Ірпінь Огляд Відео
24.04. 16:30 "Ронін" Лісне 0 : 3 "Нива" Бузова Огляд
24.04. 18:00 "Калинівка" Калинівка 0 : 0 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд Відео
01.05. 13:00 СК "Денгофф" Денихівка 4 : 0 "Ронін" Лісне Огляд
01.05. 14:00 "Колос" Пустоварівка 0 : 3 "Джуніорс" Шпитьки Огляд
01.05. 14:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 1 : 0 СК "Юніор" Макарів Огляд
01.05. 15:00 "Кудрівка" Ірпінь 2 : 0 "Калинівка" Калинівка Огляд Відео
01.05. 17:00 "Дружба" Мирівка 5 : 0 "Динамо" Фастів Огляд
01.05. 17:00 "Нива" Бузова 8 : 0 "Городок-1998" Васильків Огляд
01.05. 17:30 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 2 : 0 "Софія" Софіївська Борщагівка Огляд Відео
08.05. 14:00 СК "Юніор" Макарів 0 : 6 "Колос" Пустоварівка Огляд
08.05. 14:00 "Ронін" Лісне 1 : 0 "Межигір`я" Нові Петрівці Огляд
08.05. 15:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 0 : 0 "Кудрівка" Ірпінь Огляд
08.05. 17:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 3 : 0 "Динамо" Фастів Огляд
08.05. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки 0 : 1 "Дружба" Мирівка Огляд
08.05. 17:00 "Городок-1998" Васильків 2 : 1 СК "Денгофф" Денихівка Огляд
08.05. 17:00 "Калинівка" Калинівка 0 : 3 "Нива" Бузова Огляд
15.05. 15:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 1 : 1 "Городок-1998" Васильків
15.05. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь 2 : 2 "Софія" Софіївська Борщагівка
15.05. 17:00 "Динамо" Фастів 0 : 5 "Джуніорс" Шпитьки
15.05. 17:00 "Дружба" Мирівка 7 : 1 СК "Юніор" Макарів
15.05. 17:00 "Колос" Пустоварівка 2 : 1 "Ронін" Лісне
15.05. 17:00 СК "Денгофф" Денихівка 4 : 0 "Калинівка" Калинівка
15.05. 17:00 "Нива" Бузова 3 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
22.05. 17:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 5 СК "Денгофф" Денихівка Огляд
22.05. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь 0 : 0 "Нива" Бузова Огляд
22.05. 17:00 "Ронін" Лісне 0 : 2 "Дружба" Мирівка Огляд
22.05. 17:00 "Калинівка" Калинівка 3 : 2 "Межигір`я" Нові Петрівці Огляд
22.05. 17:00 СК "Юніор" Макарів 3 : 1 "Динамо" Фастів Огляд
22.05. 17:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 0 : 6 "Джуніорс" Шпитьки Огляд
22.05. 17:00 "Городок-1998" Васильків 1 : 2 "Колос" Пустоварівка Огляд
29.05. 15:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 2 : 2 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд
29.05. 17:00 "Нива" Бузова 4 : 0 "Софія" Софіївська Борщагівка Огляд
29.05. 17:00 "Колос" Пустоварівка 0 : 0 "Калинівка" Калинівка Огляд
29.05. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки 5 : 1 СК "Юніор" Макарів Огляд
29.05. 17:00 "Динамо" Фастів 1 : 1 "Ронін" Лісне Огляд
29.05. 17:00 "Дружба" Мирівка 2 : 0 "Городок-1998" Васильків Огляд
29.05. 17:00 СК "Денгофф" Денихівка 3 : 0 "Кудрівка" Ірпінь Огляд
05.06. 17:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 3 : 3 "Колос" Пустоварівка Огляд
05.06. 17:00 "Нива" Бузова 5 : 1 СК "Денгофф" Денихівка Огляд
05.06. 17:00 "Городок-1998" Васильків 2 : 3 "Динамо" Фастів Огляд
05.06. 17:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 2 СК "Юніор" Макарів Огляд
05.06. 17:00 "Калинівка" Калинівка 1 : 1 "Дружба" Мирівка Огляд
05.06. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь 2 : 0 "Межигір`я" Нові Петрівці Огляд
05.06. 17:00 "Ронін" Лісне 1 : 1 "Джуніорс" Шпитьки Огляд
12.06. 12:00 "Нива" Бузова 4 : 2 "Межигір`я" Нові Петрівці Огляд
12.06. 15:00 "Колос" Пустоварівка 2 : 1 "Кудрівка" Ірпінь Огляд
12.06. 17:00 СК "Денгофф" Денихівка 5 : 1 "Софія" Софіївська Борщагівка Огляд
12.06. 17:00 СК "Юніор" Макарів 2 : 0 "Ронін" Лісне Огляд
12.06. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки 5 : 3 "Городок-1998" Васильків Огляд
12.06. 17:00 "Динамо" Фастів 1 : 2 "Калинівка" Калинівка Огляд
12.06. 17:00 "Дружба" Мирівка 2 : 4 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд
19.06. 17:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 2 "Ронін" Лісне Огляд
19.06. 17:00 "Городок-1998" Васильків 1 : 1 СК "Юніор" Макарів Огляд
19.06. 17:00 "Калинівка" Калинівка 2 : 3 "Джуніорс" Шпитьки Огляд
19.06. 17:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 2 "Динамо" Фастів Огляд
19.06. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь 0 : 3 "Дружба" Мирівка Огляд
19.06. 17:00 "Нива" Бузова 1 : 0 "Колос" Пустоварівка Огляд
19.06. 17:00 СК "Денгофф" Денихівка 6 : 0 "Межигір`я" Нові Петрівці Огляд
26.06. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки 4 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
26.06. 17:00 "Дружба" Мирівка 0 : 2 "Нива" Бузова
26.06. 17:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 1 : 3 "Софія" Софіївська Борщагівка
26.06. 17:00 "Динамо" Фастів 2 : 4 "Кудрівка" Ірпінь
26.06. 17:00 "Колос" Пустоварівка 0 : 0 СК "Денгофф" Денихівка
26.06. 17:00 СК "Юніор" Макарів 3 : 2 "Калинівка" Калинівка
26.06. 17:00 "Городок-1998" Васильків 2 : 1 "Ронін" Лісне
14.08. 11:00 "Ронін" Лісне 5 : 0 "Городок-1998" Васильків Огляд
14.08. 17:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 2 "Джуніорс" Шпитьки Огляд
14.08. 17:00 "Нива" Бузова 3 : 0 "Дружба" Мирівка Огляд
14.08. 17:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 2 : 2 "Межигір`я" Нові Петрівці Огляд
14.08. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь 2 : 1 "Динамо" Фастів Огляд
14.08. 17:00 СК "Денгофф" Денихівка 3 : 1 "Колос" Пустоварівка Огляд
14.08. 17:00 "Калинівка" Калинівка 2 : 1 СК "Юніор" Макарів Огляд
21.08. 17:00 "Ронін" Лісне 0 : 0 "Софія" Софіївська Борщагівка Огляд
21.08. 17:00 СК "Юніор" Макарів 1 : 0 "Городок-1998" Васильків Огляд
21.08. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки 2 : 0 "Калинівка" Калинівка Огляд
21.08. 17:00 "Динамо" Фастів 1 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд
21.08. 17:00 "Дружба" Мирівка 2 : 3 "Кудрівка" Ірпінь Огляд
21.08. 17:00 "Колос" Пустоварівка 0 : 3 "Нива" Бузова Огляд
21.08. 17:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 2 : 5 СК "Денгофф" Денихівка Огляд
28.08. 12:00 "Кудрівка" Ірпінь 0 : 0 "Колос" Пустоварівка
28.08. 17:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 0 : 3 "Нива" Бузова
28.08. 17:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 3 СК "Денгофф" Денихівка
28.08. 17:00 "Ронін" Лісне 4 : 0 СК "Юніор" Макарів
28.08. 17:00 "Городок-1998" Васильків 0 : 5 "Джуніорс" Шпитьки
28.08. 17:00 "Калинівка" Калинівка 8 : 1 "Динамо" Фастів
28.08. 17:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 3 "Дружба" Мирівка
04.09. 16:00 "Колос" Пустоварівка 0 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
04.09. 16:00 СК "Денгофф" Денихівка 4 : 2 "Нива" Бузова
04.09. 16:00 "Динамо" Фастів 2 : 1 "Городок-1998" Васильків
04.09. 16:00 СК "Юніор" Макарів 4 : 3 "Софія" Софіївська Борщагівка
04.09. 16:00 "Дружба" Мирівка 5 : 2 "Калинівка" Калинівка
04.09. 16:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 0 : 2 "Кудрівка" Ірпінь
04.09. 16:00 "Джуніорс" Шпитьки 2 : 1 "Ронін" Лісне
11.09. 16:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 5 : 0 "Межигір`я" Нові Петрівці
11.09. 16:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 3 "Нива" Бузова
11.09. 16:00 "Калинівка" Калинівка 4 : 2 "Колос" Пустоварівка
11.09. 16:00 СК "Юніор" Макарів 0 : 12 "Джуніорс" Шпитьки
11.09. 16:00 "Ронін" Лісне 4 : 2 "Динамо" Фастів
11.09. 16:00 "Городок-1998" Васильків 0 : 4 "Дружба" Мирівка
11.09. 16:00 "Кудрівка" Ірпінь 0 : 1 СК "Денгофф" Денихівка
18.09. 16:00 СК "Денгофф" Денихівка 6 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
18.09. 16:00 "Нива" Бузова 2 : 0 "Кудрівка" Ірпінь
18.09. 16:00 "Дружба" Мирівка 2 : 0 "Ронін" Лісне
18.09. 16:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 2 : 2 "Калинівка" Калинівка
18.09. 16:00 "Динамо" Фастів 1 : 0 СК "Юніор" Макарів
18.09. 16:00 "Джуніорс" Шпитьки 0 : 0 "Софія" Софіївська Борщагівка
18.09. 16:00 "Колос" Пустоварівка 3 : 0 "Городок-1998" Васильків
25.09. 16:00 "Городок-1998" Васильків 1 : 3 "Межигір`я" Нові Петрівці
25.09. 16:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 2 "Кудрівка" Ірпінь
25.09. 16:00 "Джуніорс" Шпитьки 3 : 0 "Динамо" Фастів
25.09. 16:00 СК "Юніор" Макарів 0 : 3 "Дружба" Мирівка
25.09. 16:00 "Ронін" Лісне 1 : 1 "Колос" Пустоварівка
25.09. 16:00 "Калинівка" Калинівка 0 : 2 СК "Денгофф" Денихівка
25.09. 16:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 0 : 3 "Нива" Бузова
02.10. 10:00 "Колос" Пустоварівка 4 : 2 СК "Юніор" Макарів
02.10. 10:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 3 : 0 "Ронін" Лісне
02.10. 10:00 "Кудрівка" Ірпінь 1 : 2 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
02.10. 10:00 "Динамо" Фастів 0 : 2 "Софія" Софіївська Борщагівка
02.10. 10:00 "Дружба" Мирівка 3 : 2 "Джуніорс" Шпитьки
02.10. 10:00 СК "Денгофф" Денихівка 4 : 2 "Городок-1998" Васильків
02.10. 10:00 "Нива" Бузова 0 : 0 "Калинівка" Калинівка
09.10. 15:00 "Ронін" Лісне 1 : 3 СК "Денгофф" Денихівка Огляд
09.10. 15:00 СК "Юніор" Макарів 0 : 1 "Межигір`я" Нові Петрівці Огляд
09.10. 15:00 "Калинівка" Калинівка 2 : 4 "Кудрівка" Ірпінь Огляд
09.10. 15:00 "Динамо" Фастів 0 : 4 "Дружба" Мирівка Огляд
09.10. 15:00 "Городок-1998" Васильків 0 : 4 "Нива" Бузова Огляд
09.10. 15:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 0 : 0 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд
09.10. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки 1 : 0 "Колос" Пустоварівка Огляд
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Дружба" Мирівка 12 8 3 1 24 − 6 +18 27
2 "Нива" Бузова 11 8 2 1 27 − 6 +21 26
3 СК "Денгофф" Денихівка 12 8 1 3 30 − 16 +14 25
4 "Джуніорс" Шпитьки 10 7 2 1 39 − 7 +32 23
5 "Кудрівка" Ірпінь 10 6 1 3 19 − 16 +3 19
6 "Колос" Пустоварівка 12 4 4 4 19 − 14 +5 16
7 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 11 4 4 3 14 − 19 -5 16
8 "Калинівка" Калинівка 11 3 3 5 14 − 21 -7 12
9 "Софія" Софіївська Борщагівка 9 2 3 4 11 − 18 -7 9
10 "Ронін" Лісне 11 2 2 7 11 − 20 -9 8
11 "Межигір`я" Нові Петрівці 11 2 1 8 12 − 32 -20 7
12 СК "Юніор" Макарів 12 2 1 9 11 − 31 -20 7
13 "Динамо" Фастів 11 2 0 9 10 − 38 -28 6
14 "Городок-1998" Васильків 11 1 1 9 10 − 34 -24 4
03.04. 14:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 2 СК "Юніор" Макарів Огляд Відео
03.04. 15:00 "Калинівка" Калинівка 0 : 4 "Ронін" Лісне Огляд
03.04. 15:00 "Нива" Бузова 3 : 0 "Динамо" Фастів Огляд Відео
03.04. 15:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 0 : 1 "Колос" Пустоварівка Огляд
03.04. 16:30 "Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 0 "Городок-1998" Васильків Огляд
03.04. 16:30 "Кудрівка" Ірпінь 0 : 0 "Джуніорс" Шпитьки Огляд Відео
03.04. 17:00 СК "Денгофф" Денихівка 1 : 1 "Дружба" Мирівка Огляд Відео
10.04. 14:00 "Ронін" Лісне 0 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд Відео
10.04. 15:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 0 : 0 "Колос" Пустоварівка Огляд
10.04. 15:00 "Дружба" Мирівка 4 : 0 "Межигір`я" Нові Петрівці Огляд
10.04. 15:00 "Динамо" Фастів 1 : 5 СК "Денгофф" Денихівка Огляд Відео
10.04. 15:00 "Кудрівка" Ірпінь 3 : 1 СК "Юніор" Макарів Огляд Відео
10.04. 16:30 "Джуніорс" Шпитьки 1 : 1 "Нива" Бузова Огляд
10.04. 17:00 "Городок-1998" Васильків 0 : 3 "Калинівка" Калинівка Огляд
17.04. 14:00 "Джуніорс" Шпитьки 3 : 2 СК "Денгофф" Денихівка Огляд Відео
17.04. 15:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 2 : 3 "Калинівка" Калинівка Огляд
17.04. 15:00 "Колос" Пустоварівка 0 : 2 "Дружба" Мирівка Огляд
17.04. 15:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 4 : 0 "Динамо" Фастів Огляд
17.04. 15:00 "Нива" Бузова 1 : 0 СК "Юніор" Макарів Огляд Відео
17.04. 15:00 "Кудрівка" Ірпінь 1 : 1 "Ронін" Лісне Огляд Відео
17.04. 17:30 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 2 : 3 "Городок-1998" Васильків Огляд Відео
24.04. 14:00 "Джуніорс" Шпитьки 4 : 2 "Межигір`я" Нові Петрівці Огляд
24.04. 14:00 СК "Юніор" Макарів 0 : 2 СК "Денгофф" Денихівка Огляд Відео
24.04. 15:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 0 : 0 "Дружба" Мирівка Огляд
24.04. 15:00 "Динамо" Фастів 0 : 3 "Колос" Пустоварівка Огляд
24.04. 15:00 "Городок-1998" Васильків 2 : 3 "Кудрівка" Ірпінь Огляд Відео
24.04. 16:30 "Ронін" Лісне 0 : 3 "Нива" Бузова Огляд
24.04. 18:00 "Калинівка" Калинівка 0 : 0 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд Відео
01.05. 13:00 СК "Денгофф" Денихівка 4 : 0 "Ронін" Лісне Огляд
01.05. 14:00 "Колос" Пустоварівка 0 : 3 "Джуніорс" Шпитьки Огляд
01.05. 14:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 1 : 0 СК "Юніор" Макарів Огляд
01.05. 15:00 "Кудрівка" Ірпінь 2 : 0 "Калинівка" Калинівка Огляд Відео
01.05. 17:00 "Дружба" Мирівка 5 : 0 "Динамо" Фастів Огляд
01.05. 17:00 "Нива" Бузова 8 : 0 "Городок-1998" Васильків Огляд
01.05. 17:30 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 2 : 0 "Софія" Софіївська Борщагівка Огляд Відео
08.05. 14:00 СК "Юніор" Макарів 0 : 6 "Колос" Пустоварівка Огляд
08.05. 14:00 "Ронін" Лісне 1 : 0 "Межигір`я" Нові Петрівці Огляд
08.05. 15:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 0 : 0 "Кудрівка" Ірпінь Огляд
08.05. 17:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 3 : 0 "Динамо" Фастів Огляд
08.05. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки 0 : 1 "Дружба" Мирівка Огляд
08.05. 17:00 "Городок-1998" Васильків 2 : 1 СК "Денгофф" Денихівка Огляд
08.05. 17:00 "Калинівка" Калинівка 0 : 3 "Нива" Бузова Огляд
15.05. 15:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 1 : 1 "Городок-1998" Васильків
15.05. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь 2 : 2 "Софія" Софіївська Борщагівка
15.05. 17:00 "Динамо" Фастів 0 : 5 "Джуніорс" Шпитьки
15.05. 17:00 "Дружба" Мирівка 7 : 1 СК "Юніор" Макарів
15.05. 17:00 "Колос" Пустоварівка 2 : 1 "Ронін" Лісне
15.05. 17:00 СК "Денгофф" Денихівка 4 : 0 "Калинівка" Калинівка
15.05. 17:00 "Нива" Бузова 3 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
22.05. 17:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 5 СК "Денгофф" Денихівка Огляд
22.05. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь 0 : 0 "Нива" Бузова Огляд
22.05. 17:00 "Ронін" Лісне 0 : 2 "Дружба" Мирівка Огляд
22.05. 17:00 "Калинівка" Калинівка 3 : 2 "Межигір`я" Нові Петрівці Огляд
22.05. 17:00 СК "Юніор" Макарів 3 : 1 "Динамо" Фастів Огляд
22.05. 17:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 0 : 6 "Джуніорс" Шпитьки Огляд
22.05. 17:00 "Городок-1998" Васильків 1 : 2 "Колос" Пустоварівка Огляд
29.05. 15:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 2 : 2 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд
29.05. 17:00 "Нива" Бузова 4 : 0 "Софія" Софіївська Борщагівка Огляд
29.05. 17:00 "Колос" Пустоварівка 0 : 0 "Калинівка" Калинівка Огляд
29.05. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки 5 : 1 СК "Юніор" Макарів Огляд
29.05. 17:00 "Динамо" Фастів 1 : 1 "Ронін" Лісне Огляд
29.05. 17:00 "Дружба" Мирівка 2 : 0 "Городок-1998" Васильків Огляд
29.05. 17:00 СК "Денгофф" Денихівка 3 : 0 "Кудрівка" Ірпінь Огляд
05.06. 17:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 3 : 3 "Колос" Пустоварівка Огляд
05.06. 17:00 "Нива" Бузова 5 : 1 СК "Денгофф" Денихівка Огляд
05.06. 17:00 "Городок-1998" Васильків 2 : 3 "Динамо" Фастів Огляд
05.06. 17:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 2 СК "Юніор" Макарів Огляд
05.06. 17:00 "Калинівка" Калинівка 1 : 1 "Дружба" Мирівка Огляд
05.06. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь 2 : 0 "Межигір`я" Нові Петрівці Огляд
05.06. 17:00 "Ронін" Лісне 1 : 1 "Джуніорс" Шпитьки Огляд
12.06. 12:00 "Нива" Бузова 4 : 2 "Межигір`я" Нові Петрівці Огляд
12.06. 15:00 "Колос" Пустоварівка 2 : 1 "Кудрівка" Ірпінь Огляд
12.06. 17:00 СК "Денгофф" Денихівка 5 : 1 "Софія" Софіївська Борщагівка Огляд
12.06. 17:00 СК "Юніор" Макарів 2 : 0 "Ронін" Лісне Огляд
12.06. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки 5 : 3 "Городок-1998" Васильків Огляд
12.06. 17:00 "Динамо" Фастів 1 : 2 "Калинівка" Калинівка Огляд
12.06. 17:00 "Дружба" Мирівка 2 : 4 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд
19.06. 17:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 2 "Ронін" Лісне Огляд
19.06. 17:00 "Городок-1998" Васильків 1 : 1 СК "Юніор" Макарів Огляд
19.06. 17:00 "Калинівка" Калинівка 2 : 3 "Джуніорс" Шпитьки Огляд
19.06. 17:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 2 "Динамо" Фастів Огляд
19.06. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь 0 : 3 "Дружба" Мирівка Огляд
19.06. 17:00 "Нива" Бузова 1 : 0 "Колос" Пустоварівка Огляд
19.06. 17:00 СК "Денгофф" Денихівка 6 : 0 "Межигір`я" Нові Петрівці Огляд
26.06. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки 4 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
26.06. 17:00 "Дружба" Мирівка 0 : 2 "Нива" Бузова
26.06. 17:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 1 : 3 "Софія" Софіївська Борщагівка
26.06. 17:00 "Динамо" Фастів 2 : 4 "Кудрівка" Ірпінь
26.06. 17:00 "Колос" Пустоварівка 0 : 0 СК "Денгофф" Денихівка
26.06. 17:00 СК "Юніор" Макарів 3 : 2 "Калинівка" Калинівка
26.06. 17:00 "Городок-1998" Васильків 2 : 1 "Ронін" Лісне
14.08. 11:00 "Ронін" Лісне 5 : 0 "Городок-1998" Васильків Огляд
14.08. 17:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 2 "Джуніорс" Шпитьки Огляд
14.08. 17:00 "Нива" Бузова 3 : 0 "Дружба" Мирівка Огляд
14.08. 17:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 2 : 2 "Межигір`я" Нові Петрівці Огляд
14.08. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь 2 : 1 "Динамо" Фастів Огляд
14.08. 17:00 СК "Денгофф" Денихівка 3 : 1 "Колос" Пустоварівка Огляд
14.08. 17:00 "Калинівка" Калинівка 2 : 1 СК "Юніор" Макарів Огляд
21.08. 17:00 "Ронін" Лісне 0 : 0 "Софія" Софіївська Борщагівка Огляд
21.08. 17:00 СК "Юніор" Макарів 1 : 0 "Городок-1998" Васильків Огляд
21.08. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки 2 : 0 "Калинівка" Калинівка Огляд
21.08. 17:00 "Динамо" Фастів 1 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд
21.08. 17:00 "Дружба" Мирівка 2 : 3 "Кудрівка" Ірпінь Огляд
21.08. 17:00 "Колос" Пустоварівка 0 : 3 "Нива" Бузова Огляд
21.08. 17:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 2 : 5 СК "Денгофф" Денихівка Огляд
28.08. 12:00 "Кудрівка" Ірпінь 0 : 0 "Колос" Пустоварівка
28.08. 17:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 0 : 3 "Нива" Бузова
28.08. 17:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 3 СК "Денгофф" Денихівка
28.08. 17:00 "Ронін" Лісне 4 : 0 СК "Юніор" Макарів
28.08. 17:00 "Городок-1998" Васильків 0 : 5 "Джуніорс" Шпитьки
28.08. 17:00 "Калинівка" Калинівка 8 : 1 "Динамо" Фастів
28.08. 17:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 3 "Дружба" Мирівка
04.09. 16:00 "Колос" Пустоварівка 0 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
04.09. 16:00 СК "Денгофф" Денихівка 4 : 2 "Нива" Бузова
04.09. 16:00 "Динамо" Фастів 2 : 1 "Городок-1998" Васильків
04.09. 16:00 СК "Юніор" Макарів 4 : 3 "Софія" Софіївська Борщагівка
04.09. 16:00 "Дружба" Мирівка 5 : 2 "Калинівка" Калинівка
04.09. 16:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 0 : 2 "Кудрівка" Ірпінь
04.09. 16:00 "Джуніорс" Шпитьки 2 : 1 "Ронін" Лісне
11.09. 16:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 5 : 0 "Межигір`я" Нові Петрівці
11.09. 16:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 3 "Нива" Бузова
11.09. 16:00 "Калинівка" Калинівка 4 : 2 "Колос" Пустоварівка
11.09. 16:00 СК "Юніор" Макарів 0 : 12 "Джуніорс" Шпитьки
11.09. 16:00 "Ронін" Лісне 4 : 2 "Динамо" Фастів
11.09. 16:00 "Городок-1998" Васильків 0 : 4 "Дружба" Мирівка
11.09. 16:00 "Кудрівка" Ірпінь 0 : 1 СК "Денгофф" Денихівка
18.09. 16:00 СК "Денгофф" Денихівка 6 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
18.09. 16:00 "Нива" Бузова 2 : 0 "Кудрівка" Ірпінь
18.09. 16:00 "Дружба" Мирівка 2 : 0 "Ронін" Лісне
18.09. 16:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 2 : 2 "Калинівка" Калинівка
18.09. 16:00 "Динамо" Фастів 1 : 0 СК "Юніор" Макарів
18.09. 16:00 "Джуніорс" Шпитьки 0 : 0 "Софія" Софіївська Борщагівка
18.09. 16:00 "Колос" Пустоварівка 3 : 0 "Городок-1998" Васильків
25.09. 16:00 "Городок-1998" Васильків 1 : 3 "Межигір`я" Нові Петрівці
25.09. 16:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 2 "Кудрівка" Ірпінь
25.09. 16:00 "Джуніорс" Шпитьки 3 : 0 "Динамо" Фастів
25.09. 16:00 СК "Юніор" Макарів 0 : 3 "Дружба" Мирівка
25.09. 16:00 "Ронін" Лісне 1 : 1 "Колос" Пустоварівка
25.09. 16:00 "Калинівка" Калинівка 0 : 2 СК "Денгофф" Денихівка
25.09. 16:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 0 : 3 "Нива" Бузова
02.10. 10:00 "Колос" Пустоварівка 4 : 2 СК "Юніор" Макарів
02.10. 10:00 "Межигір`я" Нові Петрівці 3 : 0 "Ронін" Лісне
02.10. 10:00 "Кудрівка" Ірпінь 1 : 2 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
02.10. 10:00 "Динамо" Фастів 0 : 2 "Софія" Софіївська Борщагівка
02.10. 10:00 "Дружба" Мирівка 3 : 2 "Джуніорс" Шпитьки
02.10. 10:00 СК "Денгофф" Денихівка 4 : 2 "Городок-1998" Васильків
02.10. 10:00 "Нива" Бузова 0 : 0 "Калинівка" Калинівка
09.10. 15:00 "Ронін" Лісне 1 : 3 СК "Денгофф" Денихівка Огляд
09.10. 15:00 СК "Юніор" Макарів 0 : 1 "Межигір`я" Нові Петрівці Огляд
09.10. 15:00 "Калинівка" Калинівка 2 : 4 "Кудрівка" Ірпінь Огляд
09.10. 15:00 "Динамо" Фастів 0 : 4 "Дружба" Мирівка Огляд
09.10. 15:00 "Городок-1998" Васильків 0 : 4 "Нива" Бузова Огляд
09.10. 15:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 0 : 0 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка Огляд
09.10. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки 1 : 0 "Колос" Пустоварівка Огляд
Стрічка новин
22 липня
02 квітня
07 лютого
06 лютого
31 січня
23 січня
29 грудня
23 грудня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения