Чемпіонат Києво-Святошинського району 2019

Показати таблицю станом на
# Команда І В Н П М РМ О
1 СК "Гатне" 9 8 1 0 34 − 7 +27 28
2 "Джуніорс" Шпитьки 9 7 1 1 22 − 11 +11 26
3 "Софія" Софіївська Борщагівка 9 5 2 2 36 − 12 +24 22
4 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 9 4 3 2 22 − 9 +13 20
5 "Зеніт" Святопетрівське 9 5 2 2 19 − 19 0 18
6 "Факел" Гостомель 9 2 3 4 18 − 21 -3 13
7 "Ліневич Груп" Ірпінь 9 3 0 6 16 − 25 -9 11
8 "Гостомель" 9 2 1 6 8 − 19 -11 10
9 СК "Віннер" Боярка 9 1 2 6 10 − 30 -20 7
10 СК "Шпитьки" Шпитьки 9 0 1 8 10 − 42 -32 2
24.08. 17:00 СК "Шпитьки" Шпитьки 0 : 9 "Софія" Софіївська Борщагівка
25.08. 11:00 "Факел" Гостомель 3 : 1 "Ліневич Груп" Ірпінь
25.08. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки 2 : 1 СК "Віннер" Боярка
26.08. 10:00 СК "Гатне" 0 : 0 "Гостомель"
26.08. 12:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 3 "Зеніт" Святопетрівське
31.08. 10:00 "Зеніт" Святопетрівське 4 : 1 "Гостомель"
31.08. 16:00 СК "Віннер" Боярка 2 : 2 "Факел" Гостомель
31.08. 17:00 СК "Шпитьки" Шпитьки 2 : 4 "Джуніорс" Шпитьки
01.09. 17:00 "Ліневич Груп" Ірпінь 1 : 3 СК "Гатне"
01.09. 17:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 1 "Софія" Софіївська Борщагівка
07.09. 17:00 "Гостомель" 1 : 3 "Ліневич Груп" Ірпінь
08.09. 10:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 1 "Зеніт" Святопетрівське
08.09. 11:30 "Факел" Гостомель 5 : 1 СК "Шпитьки" Шпитьки
08.09. 16:00 "Джуніорс" Шпитьки 1 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
08.09. 17:30 СК "Гатне" 4 : 0 СК "Віннер" Боярка
14.09. 10:00 "Зеніт" Святопетрівське 2 : 1 "Ліневич Груп" Ірпінь
14.09. 16:00 СК "Віннер" Боярка 2 : 0 "Гостомель"
14.09. 17:15 СК "Шпитьки" Шпитьки 0 : 5 СК "Гатне"
15.09. 10:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 0 : 0 "Факел" Гостомель
15.09. 10:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 2 "Джуніорс" Шпитьки
22.09. 10:00 "Джуніорс" Шпитьки 4 : 0 "Зеніт" Святопетрівське
22.09. 10:00 СК "Гатне" 2 : 0 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
22.09. 14:00 "Ліневич Груп" Ірпінь 2 : 1 СК "Віннер" Боярка
22.09. 17:00 "Гостомель" 3 : 0 СК "Шпитьки" Шпитьки
05.10. 16:00 "Зеніт" Святопетрівське 3 : 1 СК "Віннер" Боярка
06.10. 10:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 6 : 0 "Гостомель"
06.10. 10:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 2 : 3 СК "Гатне"
06.10. 12:30 СК "Шпитьки" Шпитьки 2 : 7 "Ліневич Груп" Ірпінь
06.10. 15:00 "Джуніорс" Шпитьки 3 : 1 "Факел" Гостомель
13.10. 10:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 3 : 0 "Гостомель"
13.10. 10:00 СК "Гатне" 5 : 1 "Джуніорс" Шпитьки
13.10. 11:00 "Факел" Гостомель 1 : 1 "Зеніт" Святопетрівське
13.10. 13:00 "Ліневич Груп" Ірпінь 1 : 3 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
14.10. 10:00 СК "Віннер" Боярка 2 : 2 СК "Шпитьки" Шпитьки
16.10. 16:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 5 : 4 "Факел" Гостомель
19.10. 10:15 "Зеніт" Святопетрівське 4 : 2 СК "Шпитьки" Шпитьки
19.10. 13:30 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 7 : 0 СК "Віннер" Боярка
20.10. 09:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 6 : 0 "Ліневич Груп" Ірпінь
20.10. 11:00 "Факел" Гостомель 2 : 5 СК "Гатне"
20.10. 15:00 "Джуніорс" Шпитьки 1 : 0 "Гостомель"
27.10. 15:00 СК "Шпитьки" Шпитьки 1 : 3 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
27.10. 15:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 8 : 1 СК "Віннер" Боярка
27.10. 15:00 "Ліневич Груп" Ірпінь 0 : 4 "Джуніорс" Шпитьки
27.10. 15:00 "Гостомель" 3 : 0 "Факел" Гостомель
27.10. 15:00 СК "Гатне" 7 : 1 "Зеніт" Святопетрівське
# Команда І В Н П М РМ О
1 СК "Гатне" 5 4 1 0 18 − 2 +16 13
2 "Софія" Софіївська Борщагівка 7 4 1 2 26 − 11 +15 13
3 "Джуніорс" Шпитьки 5 4 1 0 11 − 3 +8 13
4 "Зеніт" Святопетрівське 4 4 0 0 13 − 5 +8 12
5 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 5 2 2 1 15 − 4 +11 8
6 "Факел" Гостомель 4 2 1 1 11 − 8 +3 7
7 "Гостомель" 3 2 0 1 7 − 3 +4 6
8 СК "Віннер" Боярка 3 1 2 0 6 − 4 +2 5
9 "Ліневич Груп" Ірпінь 4 1 0 3 4 − 11 -7 3
10 СК "Шпитьки" Шпитьки 5 0 0 5 5 − 28 -23 0
24.08. 17:00 СК "Шпитьки" Шпитьки 0 : 9 "Софія" Софіївська Борщагівка
25.08. 11:00 "Факел" Гостомель 3 : 1 "Ліневич Груп" Ірпінь
25.08. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки 2 : 1 СК "Віннер" Боярка
26.08. 10:00 СК "Гатне" 0 : 0 "Гостомель"
26.08. 12:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 3 "Зеніт" Святопетрівське
31.08. 10:00 "Зеніт" Святопетрівське 4 : 1 "Гостомель"
31.08. 16:00 СК "Віннер" Боярка 2 : 2 "Факел" Гостомель
31.08. 17:00 СК "Шпитьки" Шпитьки 2 : 4 "Джуніорс" Шпитьки
01.09. 17:00 "Ліневич Груп" Ірпінь 1 : 3 СК "Гатне"
01.09. 17:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 1 "Софія" Софіївська Борщагівка
07.09. 17:00 "Гостомель" 1 : 3 "Ліневич Груп" Ірпінь
08.09. 10:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 1 "Зеніт" Святопетрівське
08.09. 11:30 "Факел" Гостомель 5 : 1 СК "Шпитьки" Шпитьки
08.09. 16:00 "Джуніорс" Шпитьки 1 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
08.09. 17:30 СК "Гатне" 4 : 0 СК "Віннер" Боярка
14.09. 10:00 "Зеніт" Святопетрівське 2 : 1 "Ліневич Груп" Ірпінь
14.09. 16:00 СК "Віннер" Боярка 2 : 0 "Гостомель"
14.09. 17:15 СК "Шпитьки" Шпитьки 0 : 5 СК "Гатне"
15.09. 10:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 0 : 0 "Факел" Гостомель
15.09. 10:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 2 "Джуніорс" Шпитьки
22.09. 10:00 "Джуніорс" Шпитьки 4 : 0 "Зеніт" Святопетрівське
22.09. 10:00 СК "Гатне" 2 : 0 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
22.09. 14:00 "Ліневич Груп" Ірпінь 2 : 1 СК "Віннер" Боярка
22.09. 17:00 "Гостомель" 3 : 0 СК "Шпитьки" Шпитьки
05.10. 16:00 "Зеніт" Святопетрівське 3 : 1 СК "Віннер" Боярка
06.10. 10:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 6 : 0 "Гостомель"
06.10. 10:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 2 : 3 СК "Гатне"
06.10. 12:30 СК "Шпитьки" Шпитьки 2 : 7 "Ліневич Груп" Ірпінь
06.10. 15:00 "Джуніорс" Шпитьки 3 : 1 "Факел" Гостомель
13.10. 10:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 3 : 0 "Гостомель"
13.10. 10:00 СК "Гатне" 5 : 1 "Джуніорс" Шпитьки
13.10. 11:00 "Факел" Гостомель 1 : 1 "Зеніт" Святопетрівське
13.10. 13:00 "Ліневич Груп" Ірпінь 1 : 3 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
14.10. 10:00 СК "Віннер" Боярка 2 : 2 СК "Шпитьки" Шпитьки
16.10. 16:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 5 : 4 "Факел" Гостомель
19.10. 10:15 "Зеніт" Святопетрівське 4 : 2 СК "Шпитьки" Шпитьки
19.10. 13:30 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 7 : 0 СК "Віннер" Боярка
20.10. 09:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 6 : 0 "Ліневич Груп" Ірпінь
20.10. 11:00 "Факел" Гостомель 2 : 5 СК "Гатне"
20.10. 15:00 "Джуніорс" Шпитьки 1 : 0 "Гостомель"
27.10. 15:00 СК "Шпитьки" Шпитьки 1 : 3 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
27.10. 15:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 8 : 1 СК "Віннер" Боярка
27.10. 15:00 "Ліневич Груп" Ірпінь 0 : 4 "Джуніорс" Шпитьки
27.10. 15:00 "Гостомель" 3 : 0 "Факел" Гостомель
27.10. 15:00 СК "Гатне" 7 : 1 "Зеніт" Святопетрівське
# Команда І В Н П М РМ О
1 СК "Гатне" 4 4 0 0 16 − 5 +11 12
2 "Джуніорс" Шпитьки 4 3 0 1 11 − 8 +3 9
3 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 4 2 1 1 7 − 5 +2 7
4 "Ліневич Груп" Ірпінь 5 2 0 3 12 − 14 -2 6
5 "Зеніт" Святопетрівське 5 1 2 2 6 − 14 -8 5
6 "Софія" Софіївська Борщагівка 2 1 1 0 10 − 1 +9 4
7 "Факел" Гостомель 5 0 2 3 7 − 13 -6 2
8 СК "Шпитьки" Шпитьки 4 0 1 3 5 − 14 -9 1
9 "Гостомель" 6 0 1 5 1 − 16 -15 1
10 СК "Віннер" Боярка 6 0 0 6 4 − 26 -22 0
24.08. 17:00 СК "Шпитьки" Шпитьки 0 : 9 "Софія" Софіївська Борщагівка
25.08. 11:00 "Факел" Гостомель 3 : 1 "Ліневич Груп" Ірпінь
25.08. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки 2 : 1 СК "Віннер" Боярка
26.08. 10:00 СК "Гатне" 0 : 0 "Гостомель"
26.08. 12:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 3 "Зеніт" Святопетрівське
31.08. 10:00 "Зеніт" Святопетрівське 4 : 1 "Гостомель"
31.08. 16:00 СК "Віннер" Боярка 2 : 2 "Факел" Гостомель
31.08. 17:00 СК "Шпитьки" Шпитьки 2 : 4 "Джуніорс" Шпитьки
01.09. 17:00 "Ліневич Груп" Ірпінь 1 : 3 СК "Гатне"
01.09. 17:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 1 "Софія" Софіївська Борщагівка
07.09. 17:00 "Гостомель" 1 : 3 "Ліневич Груп" Ірпінь
08.09. 10:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 1 "Зеніт" Святопетрівське
08.09. 11:30 "Факел" Гостомель 5 : 1 СК "Шпитьки" Шпитьки
08.09. 16:00 "Джуніорс" Шпитьки 1 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
08.09. 17:30 СК "Гатне" 4 : 0 СК "Віннер" Боярка
14.09. 10:00 "Зеніт" Святопетрівське 2 : 1 "Ліневич Груп" Ірпінь
14.09. 16:00 СК "Віннер" Боярка 2 : 0 "Гостомель"
14.09. 17:15 СК "Шпитьки" Шпитьки 0 : 5 СК "Гатне"
15.09. 10:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 0 : 0 "Факел" Гостомель
15.09. 10:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 1 : 2 "Джуніорс" Шпитьки
22.09. 10:00 "Джуніорс" Шпитьки 4 : 0 "Зеніт" Святопетрівське
22.09. 10:00 СК "Гатне" 2 : 0 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
22.09. 14:00 "Ліневич Груп" Ірпінь 2 : 1 СК "Віннер" Боярка
22.09. 17:00 "Гостомель" 3 : 0 СК "Шпитьки" Шпитьки
05.10. 16:00 "Зеніт" Святопетрівське 3 : 1 СК "Віннер" Боярка
06.10. 10:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 6 : 0 "Гостомель"
06.10. 10:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 2 : 3 СК "Гатне"
06.10. 12:30 СК "Шпитьки" Шпитьки 2 : 7 "Ліневич Груп" Ірпінь
06.10. 15:00 "Джуніорс" Шпитьки 3 : 1 "Факел" Гостомель
13.10. 10:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 3 : 0 "Гостомель"
13.10. 10:00 СК "Гатне" 5 : 1 "Джуніорс" Шпитьки
13.10. 11:00 "Факел" Гостомель 1 : 1 "Зеніт" Святопетрівське
13.10. 13:00 "Ліневич Груп" Ірпінь 1 : 3 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
14.10. 10:00 СК "Віннер" Боярка 2 : 2 СК "Шпитьки" Шпитьки
16.10. 16:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 5 : 4 "Факел" Гостомель
19.10. 10:15 "Зеніт" Святопетрівське 4 : 2 СК "Шпитьки" Шпитьки
19.10. 13:30 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 7 : 0 СК "Віннер" Боярка
20.10. 09:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 6 : 0 "Ліневич Груп" Ірпінь
20.10. 11:00 "Факел" Гостомель 2 : 5 СК "Гатне"
20.10. 15:00 "Джуніорс" Шпитьки 1 : 0 "Гостомель"
27.10. 15:00 СК "Шпитьки" Шпитьки 1 : 3 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
27.10. 15:00 "Софія" Софіївська Борщагівка 8 : 1 СК "Віннер" Боярка
27.10. 15:00 "Ліневич Груп" Ірпінь 0 : 4 "Джуніорс" Шпитьки
27.10. 15:00 "Гостомель" 3 : 0 "Факел" Гостомель
27.10. 15:00 СК "Гатне" 7 : 1 "Зеніт" Святопетрівське