Чемпіонат Київської області 2019

Оберіть сезон:
Показати таблицю станом на
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Меліоратор" Буча 3 3 0 0 4 − 1 +3 9
2 "Беркут-Легіон" Бровари 3 2 1 0 5 − 2 +3 7
3 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 3 2 0 1 6 − 3 +3 6
4 "Джуніорс" Шпитьки 2 2 0 0 5 − 2 +3 6
5 "Асканія-Флора" Калинівка 3 1 1 1 2 − 2 0 4
6 "Авангард" Бзів 1 1 0 0 7 − 1 +6 3
7 "Любомир" Ставище 3 1 0 2 2 − 3 -1 3
8 "Діназ-2" Вишгород 3 1 0 2 4 − 7 -3 3
9 "Десна" Погреби 2 1 0 1 3 − 8 -5 3
10 "ДГ Шевченківське" Денихівка 2 0 1 1 2 − 3 -1 1
11 "Патріот" Баришівський район 3 0 1 2 3 − 6 -3 1
12 "Межигір'я" Нові Петрівці 2 0 0 2 1 − 3 -2 0
13 "Кудрівка" Ірпінь 2 0 0 2 1 − 4 -3 0
06.04. 10:30 "Діназ-2" Вишгород 1 : 2 "Любомир" Ставище Огляд Відео
06.04. 15:00 "Джуніорс" Шпитьки 2 : 1 "Патріот" Баришівський район Огляд Відео
06.04. 15:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 0 "Асканія-Флора" Калинівка Огляд Відео
06.04. 15:30 "Беркут-Легіон" Бровари 1 : 1 "ДГ Шевченківське" Денихівка Огляд
06.04. 16:00 "Межигір'я" Нові Петрівці 0 : 1 "Меліоратор" Буча Огляд Відео
06.04. 18:30 "Авангард" Бзів 7 : 1 "Десна" Погреби Огляд Відео
13.04. 15:00 "ДГ Шевченківське" Денихівка 1 : 2 "Меліоратор" Буча Огляд
13.04. 15:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 4 : 0 "Діназ-2" Вишгород Огляд Відео
13.04. 15:30 "Межигір'я" Нові Петрівці 1 : 2 "Десна" Погреби Огляд
13.04. 16:00 "Асканія-Флора" Калинівка 1 : 1 "Патріот" Баришівський район Огляд Відео
13.04. 16:00 "Джуніорс" Шпитьки 3 : 1 "Кудрівка" Ірпінь Огляд
13.04. 16:30 "Любомир" Ставище 0 : 1 "Беркут-Легіон" Бровари Огляд Відео
20.04. 10:00 "Любомир" Ставище 0 : 1 "Меліоратор" Буча
20.04. 13:00 "Беркут-Легіон" Бровари 3 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
20.04. 15:00 "Кудрівка" Ірпінь 0 : 1 "Асканія-Флора" Калинівка
20.04. 15:00 "Діназ-2" Вишгород 3 : 1 "Патріот" Баришівський район
20.04. 16:00 "Десна" Погреби - : - "ДГ Шевченківське" Денихівка
21.04. 14:00 "Авангард" Бзів - : - "Межигір'я" Нові Петрівці
27.04. 16:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - : - "Меліоратор" Буча
27.04. 17:00 "Патріот" Баришівський район - : - "Беркут-Легіон" Бровари
27.04. 17:00 "Любомир" Ставище - : - "Десна" Погреби
27.04. 17:00 "Діназ-2" Вишгород - : - "Кудрівка" Ірпінь
27.04. 17:00 "ДГ Шевченківське" Денихівка - : - "Авангард" Бзів
27.04. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки - : - "Асканія-Флора" Калинівка
01.05. 16:00 "Десна" Погреби - : - СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
01.05. 17:00 "Межигір'я" Нові Петрівці - : - "ДГ Шевченківське" Денихівка
01.05. 17:00 "Авангард" Бзів - : - "Любомир" Ставище
01.05. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки - : - "Діназ-2" Вишгород
01.05. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь - : - "Беркут-Легіон" Бровари
01.05. 17:00 "Меліоратор" Буча - : - "Патріот" Баришівський район
04.05. 16:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - : - "Авангард" Бзів
04.05. 17:00 "Діназ-2" Вишгород - : - "Асканія-Флора" Калинівка
04.05. 17:00 "Любомир" Ставище - : - "Межигір'я" Нові Петрівці
04.05. 17:00 "Беркут-Легіон" Бровари - : - "Джуніорс" Шпитьки
04.05. 17:00 "Меліоратор" Буча - : - "Кудрівка" Ірпінь
04.05. 17:00 "Патріот" Баришівський район - : - "Десна" Погреби
08.05. 16:00 "Межигір'я" Нові Петрівці - : - СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
08.05. 17:00 "ДГ Шевченківське" Денихівка - : - "Любомир" Ставище
08.05. 17:00 "Асканія-Флора" Калинівка - : - "Беркут-Легіон" Бровари
08.05. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки - : - "Меліоратор" Буча
08.05. 17:00 "Авангард" Бзів - : - "Патріот" Баришівський район
08.05. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь - : - "Десна" Погреби
11.05. 17:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - : - "ДГ Шевченківське" Денихівка
11.05. 17:00 "Діназ-2" Вишгород - : - "Беркут-Легіон" Бровари
11.05. 17:00 "Меліоратор" Буча - : - "Асканія-Флора" Калинівка
11.05. 17:00 "Патріот" Баришівський район - : - "Межигір'я" Нові Петрівці
11.05. 17:00 "Авангард" Бзів - : - "Кудрівка" Ірпінь
11.05. 17:00 "Десна" Погреби - : - "Джуніорс" Шпитьки
18.05. 17:00 "Любомир" Ставище - : - СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
18.05. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь - : - "Межигір'я" Нові Петрівці
18.05. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки - : - "Авангард" Бзів
18.05. 17:00 "Діназ-2" Вишгород - : - "Меліоратор" Буча
18.05. 17:00 "ДГ Шевченківське" Денихівка - : - "Патріот" Баришівський район
18.05. 17:00 "Асканія-Флора" Калинівка - : - "Десна" Погреби
01.06. 17:00 "Межигір'я" Нові Петрівці - : - "Джуніорс" Шпитьки
01.06. 17:00 "Авангард" Бзів - : - "Асканія-Флора" Калинівка
01.06. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь - : - "ДГ Шевченківське" Денихівка
01.06. 17:00 "Десна" Погреби - : - "Діназ-2" Вишгород
01.06. 17:00 "Патріот" Баришівський район - : - "Любомир" Ставище
01.06. 17:00 "Меліоратор" Буча - : - "Беркут-Легіон" Бровари
08.06. 17:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - : - "Патріот" Баришівський район
08.06. 17:00 "Беркут-Легіон" Бровари - : - "Десна" Погреби
08.06. 17:00 "Діназ-2" Вишгород - : - "Авангард" Бзів
08.06. 17:00 "Любомир" Ставище - : - "Кудрівка" Ірпінь
08.06. 17:00 "Асканія-Флора" Калинівка - : - "Межигір'я" Нові Петрівці
08.06. 17:00 "ДГ Шевченківське" Денихівка - : - "Джуніорс" Шпитьки
15.06. 17:00 "Десна" Погреби - : - "Меліоратор" Буча
15.06. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь - : - СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
15.06. 17:00 "Авангард" Бзів - : - "Беркут-Легіон" Бровари
15.06. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки - : - "Любомир" Ставище
15.06. 17:00 "Межигір'я" Нові Петрівці - : - "Діназ-2" Вишгород
15.06. 17:00 "ДГ Шевченківське" Денихівка - : - "Асканія-Флора" Калинівка
22.06. 17:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - : - "Джуніорс" Шпитьки
22.06. 17:00 "Діназ-2" Вишгород - : - "ДГ Шевченківське" Денихівка
22.06. 17:00 "Любомир" Ставище - : - "Асканія-Флора" Калинівка
22.06. 17:00 "Беркут-Легіон" Бровари - : - "Межигір'я" Нові Петрівці
22.06. 17:00 "Меліоратор" Буча - : - "Авангард" Бзів
22.06. 17:00 "Патріот" Баришівський район - : - "Кудрівка" Ірпінь
# Команда І В Н П М РМ О
1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 2 2 0 0 5 − 0 +5 6
2 "Джуніорс" Шпитьки 2 2 0 0 5 − 2 +3 6
3 "Беркут-Легіон" Бровари 2 1 1 0 4 − 2 +2 4
4 "Авангард" Бзів 1 1 0 0 7 − 1 +6 3
5 "Діназ-2" Вишгород 2 1 0 1 4 − 3 +1 3
6 "Асканія-Флора" Калинівка 1 0 1 0 1 − 1 0 1
7 "Десна" Погреби 0 0 0 0 0 − 0 0 0
8 "Меліоратор" Буча 0 0 0 0 0 − 0 0 0
9 "Патріот" Баришівський район 0 0 0 0 0 − 0 0 0
10 "ДГ Шевченківське" Денихівка 1 0 0 1 1 − 2 -1 0
11 "Кудрівка" Ірпінь 1 0 0 1 0 − 1 -1 0
12 "Межигір'я" Нові Петрівці 2 0 0 2 1 − 3 -2 0
13 "Любомир" Ставище 2 0 0 2 0 − 2 -2 0
06.04. 10:30 "Діназ-2" Вишгород 1 : 2 "Любомир" Ставище Огляд Відео
06.04. 15:00 "Джуніорс" Шпитьки 2 : 1 "Патріот" Баришівський район Огляд Відео
06.04. 15:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 0 "Асканія-Флора" Калинівка Огляд Відео
06.04. 15:30 "Беркут-Легіон" Бровари 1 : 1 "ДГ Шевченківське" Денихівка Огляд
06.04. 16:00 "Межигір'я" Нові Петрівці 0 : 1 "Меліоратор" Буча Огляд Відео
06.04. 18:30 "Авангард" Бзів 7 : 1 "Десна" Погреби Огляд Відео
13.04. 15:00 "ДГ Шевченківське" Денихівка 1 : 2 "Меліоратор" Буча Огляд
13.04. 15:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 4 : 0 "Діназ-2" Вишгород Огляд Відео
13.04. 15:30 "Межигір'я" Нові Петрівці 1 : 2 "Десна" Погреби Огляд
13.04. 16:00 "Асканія-Флора" Калинівка 1 : 1 "Патріот" Баришівський район Огляд Відео
13.04. 16:00 "Джуніорс" Шпитьки 3 : 1 "Кудрівка" Ірпінь Огляд
13.04. 16:30 "Любомир" Ставище 0 : 1 "Беркут-Легіон" Бровари Огляд Відео
20.04. 10:00 "Любомир" Ставище 0 : 1 "Меліоратор" Буча
20.04. 13:00 "Беркут-Легіон" Бровари 3 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
20.04. 15:00 "Кудрівка" Ірпінь 0 : 1 "Асканія-Флора" Калинівка
20.04. 15:00 "Діназ-2" Вишгород 3 : 1 "Патріот" Баришівський район
20.04. 16:00 "Десна" Погреби - : - "ДГ Шевченківське" Денихівка
21.04. 14:00 "Авангард" Бзів - : - "Межигір'я" Нові Петрівці
27.04. 16:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - : - "Меліоратор" Буча
27.04. 17:00 "Патріот" Баришівський район - : - "Беркут-Легіон" Бровари
27.04. 17:00 "Любомир" Ставище - : - "Десна" Погреби
27.04. 17:00 "Діназ-2" Вишгород - : - "Кудрівка" Ірпінь
27.04. 17:00 "ДГ Шевченківське" Денихівка - : - "Авангард" Бзів
27.04. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки - : - "Асканія-Флора" Калинівка
01.05. 16:00 "Десна" Погреби - : - СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
01.05. 17:00 "Межигір'я" Нові Петрівці - : - "ДГ Шевченківське" Денихівка
01.05. 17:00 "Авангард" Бзів - : - "Любомир" Ставище
01.05. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки - : - "Діназ-2" Вишгород
01.05. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь - : - "Беркут-Легіон" Бровари
01.05. 17:00 "Меліоратор" Буча - : - "Патріот" Баришівський район
04.05. 16:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - : - "Авангард" Бзів
04.05. 17:00 "Діназ-2" Вишгород - : - "Асканія-Флора" Калинівка
04.05. 17:00 "Любомир" Ставище - : - "Межигір'я" Нові Петрівці
04.05. 17:00 "Беркут-Легіон" Бровари - : - "Джуніорс" Шпитьки
04.05. 17:00 "Меліоратор" Буча - : - "Кудрівка" Ірпінь
04.05. 17:00 "Патріот" Баришівський район - : - "Десна" Погреби
08.05. 16:00 "Межигір'я" Нові Петрівці - : - СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
08.05. 17:00 "ДГ Шевченківське" Денихівка - : - "Любомир" Ставище
08.05. 17:00 "Асканія-Флора" Калинівка - : - "Беркут-Легіон" Бровари
08.05. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки - : - "Меліоратор" Буча
08.05. 17:00 "Авангард" Бзів - : - "Патріот" Баришівський район
08.05. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь - : - "Десна" Погреби
11.05. 17:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - : - "ДГ Шевченківське" Денихівка
11.05. 17:00 "Діназ-2" Вишгород - : - "Беркут-Легіон" Бровари
11.05. 17:00 "Меліоратор" Буча - : - "Асканія-Флора" Калинівка
11.05. 17:00 "Патріот" Баришівський район - : - "Межигір'я" Нові Петрівці
11.05. 17:00 "Авангард" Бзів - : - "Кудрівка" Ірпінь
11.05. 17:00 "Десна" Погреби - : - "Джуніорс" Шпитьки
18.05. 17:00 "Любомир" Ставище - : - СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
18.05. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь - : - "Межигір'я" Нові Петрівці
18.05. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки - : - "Авангард" Бзів
18.05. 17:00 "Діназ-2" Вишгород - : - "Меліоратор" Буча
18.05. 17:00 "ДГ Шевченківське" Денихівка - : - "Патріот" Баришівський район
18.05. 17:00 "Асканія-Флора" Калинівка - : - "Десна" Погреби
01.06. 17:00 "Межигір'я" Нові Петрівці - : - "Джуніорс" Шпитьки
01.06. 17:00 "Авангард" Бзів - : - "Асканія-Флора" Калинівка
01.06. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь - : - "ДГ Шевченківське" Денихівка
01.06. 17:00 "Десна" Погреби - : - "Діназ-2" Вишгород
01.06. 17:00 "Патріот" Баришівський район - : - "Любомир" Ставище
01.06. 17:00 "Меліоратор" Буча - : - "Беркут-Легіон" Бровари
08.06. 17:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - : - "Патріот" Баришівський район
08.06. 17:00 "Беркут-Легіон" Бровари - : - "Десна" Погреби
08.06. 17:00 "Діназ-2" Вишгород - : - "Авангард" Бзів
08.06. 17:00 "Любомир" Ставище - : - "Кудрівка" Ірпінь
08.06. 17:00 "Асканія-Флора" Калинівка - : - "Межигір'я" Нові Петрівці
08.06. 17:00 "ДГ Шевченківське" Денихівка - : - "Джуніорс" Шпитьки
15.06. 17:00 "Десна" Погреби - : - "Меліоратор" Буча
15.06. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь - : - СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
15.06. 17:00 "Авангард" Бзів - : - "Беркут-Легіон" Бровари
15.06. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки - : - "Любомир" Ставище
15.06. 17:00 "Межигір'я" Нові Петрівці - : - "Діназ-2" Вишгород
15.06. 17:00 "ДГ Шевченківське" Денихівка - : - "Асканія-Флора" Калинівка
22.06. 17:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - : - "Джуніорс" Шпитьки
22.06. 17:00 "Діназ-2" Вишгород - : - "ДГ Шевченківське" Денихівка
22.06. 17:00 "Любомир" Ставище - : - "Асканія-Флора" Калинівка
22.06. 17:00 "Беркут-Легіон" Бровари - : - "Межигір'я" Нові Петрівці
22.06. 17:00 "Меліоратор" Буча - : - "Авангард" Бзів
22.06. 17:00 "Патріот" Баришівський район - : - "Кудрівка" Ірпінь
# Команда І В Н П М РМ О
1 "Меліоратор" Буча 3 3 0 0 4 − 1 +3 9
2 "Любомир" Ставище 1 1 0 0 2 − 1 +1 3
3 "Беркут-Легіон" Бровари 1 1 0 0 1 − 0 +1 3
4 "Асканія-Флора" Калинівка 2 1 0 1 1 − 1 0 3
5 "Десна" Погреби 2 1 0 1 3 − 8 -5 3
6 "ДГ Шевченківське" Денихівка 1 0 1 0 1 − 1 0 1
7 "Патріот" Баришівський район 3 0 1 2 3 − 6 -3 1
8 "Авангард" Бзів 0 0 0 0 0 − 0 0 0
9 "Межигір'я" Нові Петрівці 0 0 0 0 0 − 0 0 0
10 "Джуніорс" Шпитьки 0 0 0 0 0 − 0 0 0
11 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 0 0 1 1 − 3 -2 0
12 "Кудрівка" Ірпінь 1 0 0 1 1 − 3 -2 0
13 "Діназ-2" Вишгород 1 0 0 1 0 − 4 -4 0
06.04. 10:30 "Діназ-2" Вишгород 1 : 2 "Любомир" Ставище Огляд Відео
06.04. 15:00 "Джуніорс" Шпитьки 2 : 1 "Патріот" Баришівський район Огляд Відео
06.04. 15:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 : 0 "Асканія-Флора" Калинівка Огляд Відео
06.04. 15:30 "Беркут-Легіон" Бровари 1 : 1 "ДГ Шевченківське" Денихівка Огляд
06.04. 16:00 "Межигір'я" Нові Петрівці 0 : 1 "Меліоратор" Буча Огляд Відео
06.04. 18:30 "Авангард" Бзів 7 : 1 "Десна" Погреби Огляд Відео
13.04. 15:00 "ДГ Шевченківське" Денихівка 1 : 2 "Меліоратор" Буча Огляд
13.04. 15:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 4 : 0 "Діназ-2" Вишгород Огляд Відео
13.04. 15:30 "Межигір'я" Нові Петрівці 1 : 2 "Десна" Погреби Огляд
13.04. 16:00 "Асканія-Флора" Калинівка 1 : 1 "Патріот" Баришівський район Огляд Відео
13.04. 16:00 "Джуніорс" Шпитьки 3 : 1 "Кудрівка" Ірпінь Огляд
13.04. 16:30 "Любомир" Ставище 0 : 1 "Беркут-Легіон" Бровари Огляд Відео
20.04. 10:00 "Любомир" Ставище 0 : 1 "Меліоратор" Буча
20.04. 13:00 "Беркут-Легіон" Бровари 3 : 1 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
20.04. 15:00 "Кудрівка" Ірпінь 0 : 1 "Асканія-Флора" Калинівка
20.04. 15:00 "Діназ-2" Вишгород 3 : 1 "Патріот" Баришівський район
20.04. 16:00 "Десна" Погреби - : - "ДГ Шевченківське" Денихівка
21.04. 14:00 "Авангард" Бзів - : - "Межигір'я" Нові Петрівці
27.04. 16:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - : - "Меліоратор" Буча
27.04. 17:00 "Патріот" Баришівський район - : - "Беркут-Легіон" Бровари
27.04. 17:00 "Любомир" Ставище - : - "Десна" Погреби
27.04. 17:00 "Діназ-2" Вишгород - : - "Кудрівка" Ірпінь
27.04. 17:00 "ДГ Шевченківське" Денихівка - : - "Авангард" Бзів
27.04. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки - : - "Асканія-Флора" Калинівка
01.05. 16:00 "Десна" Погреби - : - СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
01.05. 17:00 "Межигір'я" Нові Петрівці - : - "ДГ Шевченківське" Денихівка
01.05. 17:00 "Авангард" Бзів - : - "Любомир" Ставище
01.05. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки - : - "Діназ-2" Вишгород
01.05. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь - : - "Беркут-Легіон" Бровари
01.05. 17:00 "Меліоратор" Буча - : - "Патріот" Баришівський район
04.05. 16:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - : - "Авангард" Бзів
04.05. 17:00 "Діназ-2" Вишгород - : - "Асканія-Флора" Калинівка
04.05. 17:00 "Любомир" Ставище - : - "Межигір'я" Нові Петрівці
04.05. 17:00 "Беркут-Легіон" Бровари - : - "Джуніорс" Шпитьки
04.05. 17:00 "Меліоратор" Буча - : - "Кудрівка" Ірпінь
04.05. 17:00 "Патріот" Баришівський район - : - "Десна" Погреби
08.05. 16:00 "Межигір'я" Нові Петрівці - : - СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
08.05. 17:00 "ДГ Шевченківське" Денихівка - : - "Любомир" Ставище
08.05. 17:00 "Асканія-Флора" Калинівка - : - "Беркут-Легіон" Бровари
08.05. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки - : - "Меліоратор" Буча
08.05. 17:00 "Авангард" Бзів - : - "Патріот" Баришівський район
08.05. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь - : - "Десна" Погреби
11.05. 17:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - : - "ДГ Шевченківське" Денихівка
11.05. 17:00 "Діназ-2" Вишгород - : - "Беркут-Легіон" Бровари
11.05. 17:00 "Меліоратор" Буча - : - "Асканія-Флора" Калинівка
11.05. 17:00 "Патріот" Баришівський район - : - "Межигір'я" Нові Петрівці
11.05. 17:00 "Авангард" Бзів - : - "Кудрівка" Ірпінь
11.05. 17:00 "Десна" Погреби - : - "Джуніорс" Шпитьки
18.05. 17:00 "Любомир" Ставище - : - СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
18.05. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь - : - "Межигір'я" Нові Петрівці
18.05. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки - : - "Авангард" Бзів
18.05. 17:00 "Діназ-2" Вишгород - : - "Меліоратор" Буча
18.05. 17:00 "ДГ Шевченківське" Денихівка - : - "Патріот" Баришівський район
18.05. 17:00 "Асканія-Флора" Калинівка - : - "Десна" Погреби
01.06. 17:00 "Межигір'я" Нові Петрівці - : - "Джуніорс" Шпитьки
01.06. 17:00 "Авангард" Бзів - : - "Асканія-Флора" Калинівка
01.06. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь - : - "ДГ Шевченківське" Денихівка
01.06. 17:00 "Десна" Погреби - : - "Діназ-2" Вишгород
01.06. 17:00 "Патріот" Баришівський район - : - "Любомир" Ставище
01.06. 17:00 "Меліоратор" Буча - : - "Беркут-Легіон" Бровари
08.06. 17:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - : - "Патріот" Баришівський район
08.06. 17:00 "Беркут-Легіон" Бровари - : - "Десна" Погреби
08.06. 17:00 "Діназ-2" Вишгород - : - "Авангард" Бзів
08.06. 17:00 "Любомир" Ставище - : - "Кудрівка" Ірпінь
08.06. 17:00 "Асканія-Флора" Калинівка - : - "Межигір'я" Нові Петрівці
08.06. 17:00 "ДГ Шевченківське" Денихівка - : - "Джуніорс" Шпитьки
15.06. 17:00 "Десна" Погреби - : - "Меліоратор" Буча
15.06. 17:00 "Кудрівка" Ірпінь - : - СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
15.06. 17:00 "Авангард" Бзів - : - "Беркут-Легіон" Бровари
15.06. 17:00 "Джуніорс" Шпитьки - : - "Любомир" Ставище
15.06. 17:00 "Межигір'я" Нові Петрівці - : - "Діназ-2" Вишгород
15.06. 17:00 "ДГ Шевченківське" Денихівка - : - "Асканія-Флора" Калинівка
22.06. 17:00 СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка - : - "Джуніорс" Шпитьки
22.06. 17:00 "Діназ-2" Вишгород - : - "ДГ Шевченківське" Денихівка
22.06. 17:00 "Любомир" Ставище - : - "Асканія-Флора" Калинівка
22.06. 17:00 "Беркут-Легіон" Бровари - : - "Межигір'я" Нові Петрівці
22.06. 17:00 "Меліоратор" Буча - : - "Авангард" Бзів
22.06. 17:00 "Патріот" Баришівський район - : - "Кудрівка" Ірпінь