Найкращі бомбардири Чемпіонат Київської області 2019

Оберіть сезон:
# Футболіст Команда Голи (пен.) Матчі Середнє
1 Артем Грищенко "Кудрівка" Ірпінь 23 (1) 12 1.92
2 Олександр Апанчук "Джуніорс" Шпитьки 15 (1) 13 1.15
3 Павло Дацюк "Патріот" Баришівський район 13 17 0.76
4 Сергій Третяк "Любомир" Ставище 12 (3) 17 0.71
5 Євген Воробей "Десна" Погреби 10 15 0.67
6 Адама Сек СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 10 (2) 18 0.56
7 Роман Яловенко "Авангард" Бзів 9 (4) 6 1.5
8 Олександр Шарило "Кудрівка" Ірпінь 9 8 1.13
9 Артур Купрій "Патріот" Баришівський район 8 (1) 16 0.5
10 Владислав Коба "Беркут-Легіон" Бровари 7 (1) 11 0.64
11 Володимир Рябов "Любомир" Ставище 7 (5) 11 0.64
12 Сергій Кушка "Асканія-Флора" Калинівка 7 (2) 12 0.58
13 Ігор Байдалук СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 7 20 0.35
14 Ігор Сікорський "Патріот" Баришівський район 6 6 1
15 Дмитро Басалкевич "Меліоратор" Буча 6 14 0.43
16 Андрій Воробєй "Десна" Погреби 6 (1) 14 0.43
17 Ігор Кострома "Патріот" Баришівський район 6 16 0.38
18 Костянтин Захарченко СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 6 (2) 18 0.33
19 Віталій Ємельянов СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 6 19 0.32
20 Валентин Круковець "Кудрівка" Ірпінь 5 (1) 8 0.63
21 Ярослав Піскун "Межигір`я" Нові Петрівці 5 12 0.42
22 Олег Здановський "Кудрівка" Ірпінь 5 13 0.38
23 Кахабері Джікіа "Меліоратор" Буча 5 16 0.31
24 Іван Дроздов "Межигір`я" Нові Петрівці 4 3 1.33
25 Валерій Коверник СК "Денгофф" Денихівка 4 4 1
26 Денис Костюшко "Діназ-2" Вишгород 4 5 0.8
27 Сергій Долженко "Межигір`я" / "Діназ-2" Нові Петрівці 4 5 0.8
28 Олександр Іоша "Кудрівка" Ірпінь 4 7 0.57
29 Ярослав Кубенко "Кудрівка" Ірпінь 4 7 0.57
30 Денис Ситнік "Джуніорс" Шпитьки 4 (1) 7 0.57
31 Артур Марійко СК "Денгофф" Денихівка 4 8 0.5
32 Іван Сомов "Авангард" Бзів 4 10 0.4
33 Олексій Поспєлов "Авангард" Бзів 4 10 0.4
34 Сергій Панфілов "Авангард" Бзів 4 11 0.36
35 Богдан Самотуга "Беркут-Легіон" Бровари 4 13 0.31
36 Олег Скуратівський "Меліоратор" Буча 4 13 0.31
37 Роман Дорогань "Асканія-Флора" Калинівка 4 (3) 13 0.31
38 Євген Сусла "Патріот" Баришівський район 4 14 0.29
39 Дмитро Осадчий "Джуніорс" Шпитьки 4 (3) 14 0.29
40 Назар Олійник "Асканія-Флора" Калинівка 3 5 0.6
41 Олександр Бабор "Кудрівка" Ірпінь 3 5 0.6
42 Микола Весельський СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 3 6 0.5
43 Ігор Тітов "Патріот" / "Авангард" Бзів 3 7 0.43
44 Андрій Поліщук СК "Денгофф" Денихівка 3 7 0.43
45 Олександр Петрук "Меліоратор" Буча 3 7 0.43
46 Микита Ходаковський "Діназ-2" Вишгород 3 8 0.38
47 Петро Кондратюк "Авангард" Бзів 3 9 0.33
48 Михайло Давидовський "Межигір`я" Нові Петрівці 3 10 0.3
49 Олександр Алієв "Джуніорс" Шпитьки 3 10 0.3
50 Богдан Трушенко СК "Денгофф" Денихівка 3 (2) 10 0.3
51 Дмитро Панченко "Беркут-Легіон" Бровари 3 11 0.27
52 Андрій Полуденний "Патріот" Баришівський район 3 12 0.25
53 Владислав Сирдюк "Беркут-Легіон" Бровари 3 12 0.25
54 Максим Громей "Асканія-Флора" Калинівка 3 12 0.25
55 Роман Жмакін "Асканія-Флора" Калинівка 3 12 0.25
56 Володимир Колодяжный "Межигір`я" Нові Петрівці 3 13 0.23
57 Андрій Якимлюк "Десна" Погреби 3 (1) 14 0.21
58 Владислав Слободян "Кудрівка" Ірпінь 2 2 1
59 Володимир Сластунов СК "Денгофф" Денихівка 2 2 1
60 Олег Мозговий "Беркут-Легіон" Бровари 2 2 1
61 Богдан Рубльов "Джуніорс" Шпитьки 2 (1) 2 1
62 Денис Васильченко СК "Денгофф" Денихівка 2 (2) 2 1
63 Карен Діланян "Патріот" Баришівський район 2 3 0.67
64 Денис Митник "Діназ-2" Вишгород 2 4 0.5
65 Максим Скрипник "Джуніорс" Шпитьки 2 5 0.4
66 Андрій Товт "Авангард" Бзів 2 (1) 5 0.4
67 Сергій Дмитренко "Беркут-Легіон" Бровари 2 6 0.33
68 Василь Чекед "Беркут-Легіон" Бровари 2 (1) 6 0.33
69 Василь Коропецький "Авангард" Бзів 2 7 0.29
70 Денис Балацький "Авангард" Бзів 2 7 0.29
71 Дмитро Касабуцький "Авангард" / "Любомир" Ставище 2 7 0.29
72 Євген Миколаюк "Беркут-Легіон" Бровари 2 8 0.25
73 Володимир Шваб "Авангард" Бзів 2 8 0.25
74 Микита Хаджинов "Діназ-2" Вишгород 2 8 0.25
75 Микола Бойко СК "Денгофф" Денихівка 2 9 0.22
76 Олег Масник "Меліоратор" Буча 2 (1) 9 0.22
77 Андрій Герасименко "Асканія-Флора" Калинівка 2 10 0.2
78 Богдан Трофименко "Кудрівка" Ірпінь 2 10 0.2
79 В'ячеслав Малинич "Діназ-2" Вишгород 2 10 0.2
80 Дмитро Димнич "Джуніорс" Шпитьки 2 10 0.2
81 Едуард Ткаченко СК "Денгофф" Денихівка 2 10 0.2
82 Андрій Дарда "Авангард" Бзів 2 11 0.18
83 Дмитро Возний "Межигір`я" Нові Петрівці 2 11 0.18
84 Назар Казмірук "Межигір`я" Нові Петрівці 2 11 0.18
85 Олександр Лебединець "Асканія-Флора" Калинівка 2 11 0.18
86 Віталій Петрусенко "Десна" Погреби 2 12 0.17
87 Вадим Костяний "Джуніорс" Шпитьки 2 12 0.17
88 Владислав Дубовець "Кудрівка" Ірпінь 2 12 0.17
89 Микола Влаєв "Десна" Погреби 2 12 0.17
90 Олександр Гончарук "Межигір`я" Нові Петрівці 2 (2) 12 0.17
91 Сергій Зелді "Авангард" Бзів 2 13 0.15
92 Юрій Сапоненко "Десна" / СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 2 13 0.15
93 Олег Миколайчук "Авангард" Бзів 2 (1) 13 0.15
94 Іван Скляренко "Джуніорс" Шпитьки 2 14 0.14
95 Назар Гаркуша "Асканія-Флора" Калинівка 2 14 0.14
96 Роман Гарасюта "Меліоратор" Буча 2 15 0.13
97 Еммануель Окодува СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 2 18 0.11
98 Андрій Ключик СК "Денгофф" Денихівка 1 1 1
99 Артем Криворучко "Меліоратор" Буча 1 1 1
100 Богдан Винокуров СК "Денгофф" Денихівка 1 1 1
101 Владислав Барбунов "Діназ-2" Вишгород 1 1 1
102 Володимир Пластун "Десна" Погреби 1 1 1
103 Дмитро Шевченко СК "Денгофф" Денихівка 1 1 1
104 Марко Мартиненко "Кудрівка" Ірпінь 1 1 1
105 Петро Дмитренко "Патріот" Баришівський район 1 1 1
106 Роман Солодаренко "Кудрівка" Ірпінь 1 (1) 1 1
107 Ілля Чередниченко "Авангард" Бзів 1 2 0.5
108 Богдан Кутовенко "Любомир" Ставище 1 2 0.5
109 Олег Яременко "Десна" Погреби 1 2 0.5
110 Владислав Литченко "Діназ-2" Вишгород 1 3 0.33
111 Олександр Заковоротний "Беркут-Легіон" Бровари 1 3 0.33
112 Ярослав Прокіпчук "Асканія-Флора" Калинівка 1 3 0.33
113 Владислав Ковтун "Діназ-2" Вишгород 1 4 0.25
114 Сергій Рожок "Межигір`я" / "Джуніорс" Шпитьки 1 4 0.25
115 Денис Рагульський СК "Денгофф" Денихівка 1 5 0.2
116 Мохамед Дідьо СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 5 0.2
117 Нікіта Здоренко "Кудрівка" Ірпінь 1 5 0.2
118 Олександр Сахно СК "Денгофф" Денихівка 1 5 0.2
119 Руслан Зубленко "Діназ-2" Вишгород 1 5 0.2
120 Борис Шевелюк "Діназ-2" Вишгород 1 6 0.17
121 Дмитро Момотенко "Джуніорс" Шпитьки 1 6 0.17
122 Михайло Іваненко СК "Денгофф" Денихівка 1 6 0.17
123 Олександр Левенець "Джуніорс" Шпитьки 1 6 0.17
124 Олександр Ярмак "Асканія-Флора" Калинівка 1 6 0.17
125 Сергій Даценко "Джуніорс" Шпитьки 1 6 0.17
126 Євгеній Слободян "Кудрівка" Ірпінь 1 7 0.14
127 Азімчон Бахронов СК "Денгофф" Денихівка 1 7 0.14
128 В'ячеслав Руженцев "Десна" Погреби 1 (1) 7 0.14
129 Іоан Кравченко "Любомир" Ставище 1 8 0.13
130 Віктор Курята "Джуніорс" Шпитьки 1 8 0.13
131 Дмитро Бєлов "Асканія-Флора" Калинівка 1 8 0.13
132 Дмитро Клименко "Діназ-2" Вишгород 1 8 0.13
133 Олексій Тверезенко "Асканія-Флора" Калинівка 1 8 0.13
134 Олександр Крамаренко "Патріот" Баришівський район 1 9 0.11
135 Сергій Кот "Межигір`я" Нові Петрівці 1 9 0.11
136 Артем Аландарєв "Десна" Погреби 1 10 0.1
137 Артем Науменко "Джуніорс" Шпитьки 1 10 0.1
138 Владислав Скала "Любомир" Ставище 1 10 0.1
139 Кирило Скринник СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 10 0.1
140 Сергій Кукса "Патріот" Баришівський район 1 10 0.1
141 Сергій Хабло СК "Денгофф" Денихівка 1 (1) 10 0.1
142 Євген Бондар "Авангард" Бзів 1 11 0.09
143 Андрій Дорошенко "Діназ-2" Вишгород 1 11 0.09
144 Віталій Драч "Меліоратор" Буча 1 11 0.09
145 Олександр Змієвець "Меліоратор" Буча 1 11 0.09
146 Степан Рижук "Меліоратор" Буча 1 11 0.09
147 Ярослав Литвин СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 11 0.09
148 Максим Давіденко "Беркут-Легіон" Бровари 1 (1) 11 0.09
149 Артем Постоловський "Десна" Погреби 1 12 0.08
150 Владислав Труський "Межигір`я" Нові Петрівці 1 12 0.08
151 Олексій Заїка "Любомир" Ставище 1 12 0.08
152 Павло Трасковський "Беркут-Легіон" Бровари 1 12 0.08
153 Артем Лагойко СК "Денгофф" Денихівка 1 (1) 12 0.08
154 Анатолій Фурсенко "Десна" Погреби 1 13 0.08
155 Аляксандр Данілав "Десна" Погреби 1 14 0.07
156 Євген Паламарчук СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 19 0.05
157 Олександр Пустовіт СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка 1 19 0.05