Главная Аматорський футбол Житомирська область Чемпіонат Житомирської області: "Мал" позбавлений чемпіонства, золоті нагороди дісталися "Звягелю"

Чемпіонат Житомирської області: "Мал" позбавлений чемпіонства, золоті нагороди дісталися "Звягелю"


Чемпіонат Житомирської області: "Мал" позбавлений чемпіонства, золоті нагороди дісталися "Звягелю"

Чемпіонат Житомирської області фінішував ще півтора тижні тому – матчі останнього відбулися 17 жовтня. Проте, всі крапки над "і" були розставлені лише вчора, 27-го жовтня. Як відомо, у вирішальному матчі "Мал" на своєму полі з рахунком 1:0 переміг "Звягель" (Новоград-Волинський) і у підсумку в чемпіонській гонці випередив свого найближчого переслідувача на п’ять очок.

Пізніше з’ясувалося, що у цьому матчі за "Мал" зіграв Дмитро Петренко, який мав відбувати дискваліфікацію за перебір жовтих карток. На підставі рапорту арбітра КДК Житомирської обласної асоціації футболу зарахував ФК "Мал" у цьому матчі технічну поразку – 0:3.

Чемпіонат Житомирської області: "Мал" позбавлений чемпіонства, золоті нагороди дісталися "Звягелю" - изображение 1

Таким чином, у підсумковій турнірній таблиці чемпіонату Житомирщини відбулися зміни. Золоті медалі вдруге поспіль виборов "Звягель" з Новограда-Волинського, а "Малу" дісталися срібні нагороди.

Підсумкова турнірна таблиця чемпіонату Житомирської області - 2020

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Стрічка новин
20 січня
18 січня
08 січня
06 січня
05 січня
04 січня
29 грудня
27 грудня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения