Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .

кнопка перехода
Изменить размер a+ a-
474
0

На "Спартак Арені" 23 лютого розпочався Відкритий зимовий Кубок міста Житомира з футболу 2020 року.

У рамках 1-го туру стосунки на футбольному полі з’ясовували переможець Першості Житомирщини-2019 – "Зоря" (Врублівка) та команда нашої 95-ки – "Купол-95" (Житомир).

Пропонуємо вашій увазі огляд від наших читачів та вболівальників житомирського футболу матчу 1-го туру між "Зорею" та "Куполом-95".

Відкритий зимовий Кубок міста Житомира-2020

1 тур. 23 лютого, неділя

"Зоря" (Врублівка) – "Купол-95" (Житомир) – 3:1

23 лютого 2020 р. Житомир. "Спартак Арена" – 50 глядачів.

Голи: Р. Загурський, М. Ковтун (дубль) – І. Слободянюк.

"Нарешті стартував довгоочікуваний зимовий Кубок Житомира з футболу. У матчі відкритті зустрілися команди "Зоря" Врублівка Романівський район (чемпіон Першої ліги Чемпіонату Житомирської області 2019 року) та ФК "Купол 95" Житомир (яка в 2020 році встигла уже здобути звання чемпіонів України з футзалу серед команд десантно-штурмових військ).

Цей турнір є початком футбольного сезону на Житомирщині, тож для учасників змагання це чудова нагода підготуватися до майбутніх обласних, районних чемпіонатів і кубків, у протистоянні з сильними суперниками перевірити свою боєздатність.

Матч відкриття розпочався досить обережною грою з боку обох команд, небезпечних моментів було обмаль. Найреальніший шанс відкрити рахунок у середині першого тайму мали гості з Романівщини, але виходом один на один із воротарем суперників гравець Зорі не скористався, страж воріт житомирян уміло нівелював небезпечний момент, забравши м’яч до своїх рук. Впродовж першого тайму трохи більшою ініціативою володіли футболісти Зорі, натомість Купол не створив нічого небезпечного біля воріт суперника, лише зрідка справа доходила до напівмоментів, але з цього дивідендів житомиряни не отримали. Здавалося, що перший тайм так і завершиться безгольовою нічиєю, але з цим не погодився нападник врублівської команди, який перед самим свистком на перерву, вирішив перевірити пильність голкіпера суперників, ударивши з-за меж штрафного майданчика, і хоча удар не вийшов дуже сильним, воротар хотів піймати м’яч у руки, але зважаючи на те, що протягом матчу ішов дощ, а шкіряний вже був доволі слизьким, тож зустрівшись з руками голкіпера, м’яч просковзнув через рукавиці і опинився у сітці воріт. На цьому перша половина зустрічі завершилася.

Другий тайм розпочався за схожим сценарієм , як і перший тайм, але несподівано гості заробили право на одинадцятиметровий удар, який успішно реалізували. Повівши у рахунку 0:2, Зоря трохи розслабилася, віддавши ініціативу супернику. Середину другого тайму футболісти Купола можуть занести собі в актив, вони почали більше комбінувати на чужій половині поля, це призвело до виникнення гостроти біля воріт врублівчан, тож повністю заслужено та закономірно ігрова перевага житомирян в даний відрізок тайму принесла їм результат. Один гол десантники відквитали, завдяки чудовому виконанню штрафного удару.

Після цього, здавалося, що житомирська команда піде у штурм, щоб вирвати нічию, але сил у команди забракло, аби дотиснути гостей. Натомість Зоря перехопила ініціативу, і зуміла заробити ще один пенальті, який також було реалізовано. Перевага в два м’ячі визначила долю поєдинку, Купол уже втратив надії зрівняти рахунок, а Зоря змарнувала ще декілька нагод, щоб відзначитися. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу врублівської Зорі над житомирським Куполом з рахунком 3:1.

Це лише був початок зимового турніру, перші команди відкрили його, з нетерпінням очікуємо на продовження".