Главная Аматорський футбол Запорізька область Чемпіонат Запорізької області. 3-й тур. "Мотор" і "Портовик" - без втрат

Чемпіонат Запорізької області. 3-й тур. "Мотор" і "Портовик" - без втрат

700

Фото - Валерія Щетиніна

24 та 25 квітня відбулися матчі третього туру чемпіонату Запорізької області. В центральному поєдинку в Запоріжжі місцевий "Мотор" хрестоматійно розібрався з "Бердянськом" 3:0. Не допоміг азовцям і той факт, що "моторобудівники" напередодні провели гру в чемпіонаті України серед аматорських команд проти дніпровського "Борисфена" (3:0).

Чемпіонат Запорізької області. 3-й тур. "Мотор" і "Портовик" - без втрат - изображение 1

На фото: Віктор Довбиш (автор - Олексій Новік)

Інший лідер чемпіонату – маріупольський "Портовик" – також здобув домашню перемогу. 3:2 подолано ФК "Новавтотранс". Гості з 56-ї хвилини грали у меншості. Двома жовтими картками за одну хвилину "відзначився" Станіслав Лосенко.

Перші голи нарешті забили новачки турніру ФК "Енергодар" та ФК "Оріхів". Енергодарці навіть вигравали 2:1 після першого тайму у минулорічного віце-чемпіона Запорізької області ФК "ТЕГОС" (більш відомий в минулому році як "Ольвія" с. Чкалове). Проте, досвід взяв своє – у підсумку домашня поразка 3:4.

На фото: фрагмент матчу "Енергодар" - "ТЕГОС" (автор - Валерій Щетинін)

Так само вигравав 1:0 і ФК "Оріхів" на виїзді з "Таврією" Новомиколаївка. Автором історичного першого голу оріхівців в чемпіонаті області став Євген Мозгін. Втім, його команда вигравала лише до 38-ї хвилини, коли рахунок зрівняв Артем Подріз з пенальті. Далі було ще чотири голи у виконанні новомиколаївців. Фінальний рахунок 5:1.

"Агроком 1990" Пологи – "Мелітопольська Черешня" Мелітополь 0:3