Главная Аматорський футбол Закарпатська область У Вільхівцях футбольне поле відповідає міжнародним нормам

У Вільхівцях футбольне поле відповідає міжнародним нормам

170

Ще одним населеним пунктом на Закарпатті, де реконструюють стадіон, стали Вільхівці Тячівського району. На весь цикл робіт заплановано 12 мільйонів гривень. Це з майбутніми біговими доріжками, трибунами, озеленням тощо. А поки зробили футбольне поле. Воно має сучасні системи зрошення, поливу, траву. Закуплено мінітехніку, яка допоможе за ним якісно доглядати. Як зазначив Віктор Качур, заступник голови Закарпатської асоціації футболу, газон зуміли закласти на старому місці з ігровою зоною 105х68м, що відповідає нормам УЄФА".

Реалізувати ідею надихнули візити керівництва Вільховецької громади до Польщі та Австрії для обміну досвідом. Там ставку теж робили на спорт. Михайло Цірик, голова Вільховецької ОТГ й президент ФК "Вільхівці", притому зазначив: "Ідея виникла в мене, уболівальників, жителів громади багато років тому, коли вперше зробили капітальний ремонт". Але життя не тупцює на місці. ФК "Вільхівці" щороку досягали дедалі нових звершень, успішно виступають у чемпіонаті й Кубку області, отож і потрібен був новий газон — під рівень виступів команди. Микола Чонка, її адміністратор, говорить: "Дякую Михайлові Цірику, що взявся за проєкт і дотримує свого слова у виконанні всіх робіт. Футбол на високому обласному рівні в нас, і всі хочуть приїхати сюди й грати".

Безпосередньо задум прагнули розпочати ще 2017 року. Зайнялися проєктно-кошторисною документацією. Утім, на заваді стало вирішення інших важливих проблем об’єднаної територіальної громади. І все ж 2019-го ініціативі вдалося дати реальний хід. Роботи над полем розпочали восени. Тоді, до слова, ввели в експлуатацію й майданчик зі штучним покриттям. На досягнутому зупинятися не збираються. Зокрема, як зазначив М.Цірик, такий же стадіон, але для занять 15-ма видами спорту хочуть зробити в селі Добрянське. Реконструкцію планують розпочати в кінці літа. Тоді ж, на День незалежності, у Вільхівцях мріють провести фінал Кубка області з футболу. Утім, окрім остаточного рішення виконкому ЗАФ, у чому, думаю, проблем не було б, потрібна ще й сприятлива пандемічна ситуація…

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения