Главная Аматорський футбол Закарпатська область Стадіони Закарпаття: ужгородський "Автомобіліст"

Стадіони Закарпаття: ужгородський "Автомобіліст"

216

Коли не заражені коронавірусом і заряджені футболом… Закарпатська асоціація футболу спільно зі знімальною групою TV21 Ungvár здійснила робочу поїздку футбольними стадіонами Ужгорода, Мукачівського й Тячівського районів. Враження від побаченого згодом у серії відеоматеріалів. А поки про побачене під час поїздки в низці публікацій на сайті ffz.org.ua. До уваги читачів перша з них.

…Спочатку були відвідини ужгородського стадіону "Автомобіліст". Саме на ньому 6 років тому (а точніше 2 липня 2014 року) розпочали реконструкцію, яка стала позитивною ланцюговою реакцією для покращення таких же об’єктів спортивного профілю загалом на території області: в Ужгородському районі, Виноградові, Хусті тощо… Утім, власне на згаданому спортивному об’єкті в обласному центрі раніше вдалося виконати основне: зробити сучасне поле, звести будівлю з необхідними приміщеннями й трибунами. Тепер же настала черга "навести штрихи".

І хай другорядні, але так само потрібні роботи тепер у розпалі. Як зазначив заступник голови ФФЗ Віктор Качур, він сподівається, що все задумане вдасться завершити 2020-го року. Зокрема, нині бригада робітників працює над завершенням благоустрою території. Якщо конкретніше, то окремі ділянки стадіону вимощують бруківкою. Будуть встановлені також турнікет за периметром бігових доріжок довкола поля, нова фасадна загорожа з боку вул. Капушанської, замінені ворота, які виходять на вул. Володимирську.

Стадіони Закарпаття: ужгородський "Автомобіліст" - изображение 1

Крім того, працівники стадіону викорінювали однорічний тонконіг. Він із такої ж родини, як і трава. Отож можливим є тільки фізичне вибирання бур’яну.

На дальшу перспективу (бо поки не заплановані кошти) лишиться збудувати громадські вбиральні та спортивний і дитячий майданчики.

Навіть цей коротенький матеріал свідчить: футбольні матчі з яскравими гравцями, красиво забитими м’ячами, небайдужими вболівальниками – вершина айсбергу, в основі якого лежить і повсякденна праця трудівників неспортивних галузей…

Стадіони Закарпаття: ужгородський "Автомобіліст" - изображение 2

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения