Главная Аматорський футбол Закарпатська область Іван Дуран: "Якщо дозволятиме пандемічна ситуація, то розпочати чемпіонат області можна буде з 1 липня"

Іван Дуран: "Якщо дозволятиме пандемічна ситуація, то розпочати чемпіонат області можна буде з 1 липня"

200

"Після відеонаради з президентом УАФ Андрієм Павелком ми чіткіше можемо будувати плани про поступове відновлення розвитку аматорського футболу в краї", – зазначив голова Закарпатської асоціації футболу Іван Дуран. Іван Петрович наголосив: поки про початок нових обласних змагань мова не може йти. Утім, якщо пандемічна ситуація дозволятиме, то розпочати чемпіонат і першість області-2020 можна буде з 1 липня. "Формат суперництва за нагороди буде визначено на Раді президентів футбольних клубів Закарпаття", – додав керівник ЗАФ.

Баталії ж серед дітей доведеться відкласти до 1 вересня. Притому ЗАФ насамперед чітко дотримуватиметься настанов і рекомендацій Міністерства охорони здоров’я та УАФ.

Отож наразі потрібно почекати обласного футболу, за яким усі скучили. Але вже з наступного понеділка працівники ЗАФ розпочинають контактувати з представниками клубів з метою отримання інформації про наміри учасників змагань та якісної підготовки до заявкового періоду.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения