Главная Аматорський футбол Закарпатська область "Середнє" - переможець зимової першості Закарпаття

"Середнє" - переможець зимової першості Закарпаття

169

Якби хтось перед матчем сказав, що команда, яка в Зимовій першості особливо не хапала зірок, більше того, у півфіналі зазнала поразки (хай і скасованої) 1:5 від команди нижчої за класом і виграє у завершальному двобої не в кого-небудь, а в діючого переможця вищої ліги (та ще й 2:0!), то такому сміливому прогнозу неабияк подивувалися б. Але за те ми й любимо футбол, що він справді непередбачуваний…

У першій половині першого тайму, за винятком кількох стартових хвилин, виноградівці буквально висіли на воротах суперника. Утім, особливо небезпечних моментів біля воріт середнянців виникало не так і багато. Як, зрештою, у цілому до перерви. Скажімо, на 37 хв. була небезпечна прострільна передача з кутового Юрія Віщака, але ніхто не зумів замкнути. На 41 хв. мав шанс Артур Вайда, однак неточно. Номінальні ж гості, тактично грамотно побудувавши свої дії, серйозно потурбували візаві на початку гри; потім, холоднокровно витримавши натиск суперника, і в другій половині тайму, особливо ближче до кінця першої "сорокап’ятихвилинки". Так, на 42 хв. зі штрафного хороша нагода відзначитися була в Івана Ковача, невдовзі мимо пробив Віталій Медведєв… Усе ж команди пішли перепочити за рахунку 0:0.

На середину другого тайму характер матчу надто не змінився: першим номером продовжував грати "Севлюш", а "Середнє" так само, захищаючись, котратакувало (правда, частіше, як до перерви), терпляче очікуючи свого шансу. І він виник у середині другої "сорокап’ятихвилинки" за принципом: "Не забиваєш ти – забивають тобі". На 64 хв. небезпечно, але вище пробив севлюшець Артур Вайда. А за кілька хвилин – достойна й до того ж результативна відповідь. Віталій Медведєв, наблизившись на ударну відстань до воріт суперника, зробив кілька "велосипедних" фінтів і прицільно пробив. 1:0! Здавалося б, гол мав по-спортивному розізлити виноградівців. Десь так і було. Адже буквально за хвилину міг зрівняти рахунок після пасу Роберта Смокоровського Іван Роман, та… мимо. На протидію ж агресивності в атаці "Севлюша" зіграв вагомий фактор: забивши гол, середнянці почали діяти ще впевненіше. Навіть тоді, коли біля їх воріт виникали гострі моменти. Притому знову ж: у так само холоднокровній обороні не відсиджувалися, а за слушної нагоди прагнули закріпити успіх. Так і сталося: на 83 хв. Валерій Роля скористався своїм шансом. 2:0!

Нмінальні господарі продовжували шукати спроб відігратися, та суперник уже міцно схопив перемогу в руки (чи в ноги?!) і вже до кінця вікторії не відпускав. До того ж часу сквитати два м’ячі в "Севлюша" було для такого перебігу подій у матчі відверто замало. Отож переможцем Зимової першості стали середнянці. Утім, обидві команди заслуговували добрих слів. Просто одна з них муила перемогти. Що ж до поразки виноградівців, то з неї вони матимуть користь. Адже кажуть: якщо весь час вигравати, то зникає мотивація. Тепер вона точно нікуди не подінеться!

А після фінального свистка відбулася церемонія нагородження. Її здійснили голова Закарпатської асоціації футболу Іван Дуран спільно з першим заступником Мирославом Щербеєм та заступником Віктором Качуром. Відзначили бригаду арбітрів у складі Михайла Митровського, Томаша Бабича, Юрія Шимона, делегата ЗАФ Віктора Наскалова, кращого бомбардира Зимової першості Олександра Грицкевича (ФК "Вільхівці"), а також кращих гравців матчу Валерія Ролю ("Середнє") та Артура Дорі ("Севлюш"), президентів клубів Івана Матрунича ("Севлюш") і Сергія Чопика ("Середнє"), тренерів команд Валентина Слюсаря ("Севлюш"), Івана Ковача ("Середнє"), а також, звичайно, самі команди. Клуб-переможець, у складі якого на тренерській посаді тріумфально дебютував Іван Ковач, отримав ще й красень-кубок…

ФК "Севлюш" (Виноградів) – ФК "Середнє" – 0:2 (0:0)

Ужгород. Стадіон "Авангард (штучне поле). 14 березня. 10 градусів тепла. Сонячно. Вітер.

Голи: Валерій Роля, 83; Віталій Медведєв, 67.

Арбітр: Михайло Митровський (Ужгород).

Асистенти арбітра: Томаш Бабич (Ужгород), Юрій Шимон (Ужгород).

Делегат ЗАФ: Віктор Наскалов (Мукачево).

Попередження: Михайло Реплюк, 38 – Іван Ковач, 45; Мирослав Скрип, 45.

ФК "Севлюш": Василь Козар, Василь Ковтун, Артур Дорі, Вадим Селещук, Роберт Смокоровський, Артур Вайда, Михайло Реплюк, Юрій Мешко, Юрій Віщак, Михайло Чедрик, Денис Ребрик.

Запасні: Іван Марущинець, Ерік Віщак, Євгеній Лукіяник, Михайло Чутора, Роман Петречко, Іван Роман, Даніель Баник, Богдан, Боднарюк, Сергій Ковтан.

Тренер: Валентин Слюсар.

ФК "Середнє": Ерік Гречка, Богдан Зуб, Мирослав Скрип, Іван Ільчук, Ілля Демидов, Іван Ковач, Михайло Трухан, Микита Гальчак, Валерій Роля, Віталій Медведєв, Микола Джанда.

Запасні: Олександр Костик, Василь Роботишин, Сергій Далекорей, Владислав Сердюк, Олександр Семків, Олександр Гузинець, Дмитро Ганич, Валентин Павлик, Андрій Зовдун.

Тренер: Іван Ковач.

теги: "Середнє"
Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме