Главная Аматорський футбол Закарпатська область Зимова першість Закарпаття. 3 та 4 тури: огляд матчів

Зимова першість Закарпаття. 3 та 4 тури: огляд матчів

109

Головна сенсація – практично всі матчі завершилися з розгромними рахунками.

Група В

МФА "Мункач" U-19 (Мукачево) – ФК "Н. Коропець" – 9:1

Голи: Євген Русин, 6; Іван Станкович, 10, 30, 57; Пилип Кольцун, 14; Віталій Трачук, 20, 50; Іван Русин, 34; Андрій Забава, 36; – Михайло Добош, 75.

Коректна гра з вікторією на класі та з вищою фізичною готовністю переможця. Незважаючи на те, що обидва колективи мали суботні матчі, підопічні Віктора Ряшка продемонстрували чудову бойову форму. Більше того, пів команди забивали голи, що говорить і про відмінні колективні дії мукачівців. Їх суперник зумів відзначитися ближче до кінця матчу, уникнувши в такий спосіб "сухого" рахунку.

ФК "Локомотив-Чоп" – ФК "Зірка" (Лінці) – 5:2

Голи: Антон Павленко, 6; Едуард Готра, 32; Дмитро Антошин, 72; Іван Павліш, 80; Олександр Дячук, 81 – Ростислав Фрінцко, 84; Ярослав Рущак, 87.

Залізничники від матчу до матчу набирають фізичної форми. Це засвідчила й гра в присутності 200 глядачів із "Лінцями". Утім, останні мали поєдинок днем раніше, отож виступали на фоні втоми. Швидкий гол додав упевненості чопським футболістам. А їхній суперник зумів забити лише в кінці зустрічі, використавши ефективні заміни.

Група С

ФК "Боржавське" – ФК "Бужора" (Іршава) – 1:7

Голи: Михайло Мошкола, 87 – Сергій Яцкулинець, 16, 54; Станіслав Кохан, 23; Андрій Ломага, 48; Мирослав Мудра, 31, 43; Іван Качур, 69.

Попередження: Михайло Ляхович, 51 – Іван Качур, 78.

Коректна гра з перемогою на класі в присутності 300 глядачів. Підопічні Івана Білака однаково результативно грали в обох таймах, а номінальні господарі все ж не опустили руки й наприкінці зустрічі відзначилися голом престижу.

ФК "Севлюш" (Виноградів) – ФК "В. Копаня" – 12:0

Голи: Юрій Мешко, 3; Денис Ребрик, 22, 45, 48, 51; Михайло Реплюк, 55, 73, 84; Юрій Віщак, 58, 65; Петро Продан, 67; Артур Вайда, 86.

Гра без попереджень та вилучень і з таким розгромним рахунком. Клас виноградівців та швидкі голи на початку кожного з таймів зробили свою справу. Притому Денис Ребрик оформив покер, а Михайло Реплюк – хет-трик у матчі.

Група D

ФК "Карпати" (Дубове) – ФК "Верховина" (Міжгір’я) – 0:4

Голи: Віталій Симулик, 41, 46, 74; Василь Бирак, 67.

Попередження: Ян Змикало, 20; Мирослав Фреган, 53 – Ярослав Биба, 45.

200 глядачів стали свідками дещо несподіваного результату. Та "Карпати" грали на фоні втоми від учорашньої гри. Відповідно в міжгірців було більше фізичних сил, "Верховина" виглядала свіжішою. У неї хет-триком відзначився Віталій Симулик.

ФК "Хуст" – ФК "Діброва" (Н.Апша) – 5:2

Голи: Роман Дочинець, 16; 32; 73; Назарій Пригара, +55; Роман Вовчок, 72 – Михайло Мокан, 5; Микола Рус, 90+1.

Попередження: Михайло Томишин, 7; Ярослав Бучок, 53 – Василь Оприш, 52; Сергій Крегул, 59; Василь Мочек, 66.

350 глядачів стали свідками результативної гри та перемоги господарів. Але не тільки рідні стіни допомагали хустянам. Уже в попередніх матчах вони продемонстрували змістовну гру. У зустрічі з "Дібровою" так само все вдавалося в атаці. Отож і яскрава вікторія. Слід віддати належне й нижньоапшанцям, котрі так само не відсиджувалися біля своїх воріт і грали до кінця. У хустян слід відзначити хет-трик Романа Дочинця.

Головна несподіванка недільних матчів – розгромні рахунки. Утім, і цьому є своє пояснення. Команди перебувають на різних стадіях фізичної готовності, а окремі колективи виступали на фоні фізичної втоми від попередніх матчів.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме