Ліга чемпіонів Закарпаття. Огляд матчів 2-го туру

1 група (стадіон с. Руське Поле)

ФК "Руське Поле" – ФК "Брустури" (Лопухів) – 0:3

Голи: Валерій Бодня, 43; Іван Молодик, 48; Петро Костяк, +90.

Попередження: Владислав Форкавець, 35 ("Руське Поле").

Гості видали феєричний матч і практично вдесятьох переграли свого суперника. Господарі могли сподіватися на гол престижу, та наприкінці зустрічі (88 хв.) Василь Юришин не реалізував пенальті.

2 група (стадіон с.Дубрівка)

ФК "Карпати" (В.Коропець) – ФК "Дружба" (Дубрівка) – 2:3

Голи: Олег Кидисюк, 23; Сергій Сисенко, 68 – Віталій Подлевський, 8; 25; Юрій Саварич, 39.

Попередження: Роман Чося, 13; Вадим Мельник, 35; Ярослав Пекар, 65; Юрій Бубряк, 78 – Василь Ковач, 13; Роман Бобир, 34; Йосип Стойка, 62.

Результативна гра, у якій команди створили чимало моментів. Зрештою, їх і реалізували. У другому таймі "Дружба" дещо "підсіла", та "гандикап" у першому таймі дозволив команді з Іршавщини святкувати перемогу.

3 група (стадіон с. Кінчеш)

ФК "Кольчино" – ФК "В.Лази" – 2:2

Голи: Андрій Пфайфер, 29; Андрій Стецо, 45 – Віктор Сов’як, 14; Євген Шандор, 45+1.

Попередження: Олександр Комлин, 56; Іван Федорці, 61 – Андрій Митровка, 28; Рослистав Дюгованець, 55; Віктор Сов’як, 60.

Рівна гра. Можливості забити були як в одного, так і в іншого суперника. Зрештою, команди почергово виходили вперед у першому таймі й на перерву пішли за рахунку 2:2. У другому таймі, попри намагання футболістів знову порадувати результативністю, усе завершилося без голів. Отож бойова нічия.

4 група (стадіон с. В.Лучки)

ФК "Колос" (В. Лучки) – ФК "Кушниця" – 4:1

Голи: Василь Луця, 2; Владислав Книш, 4; Юрій Варга, +41; Дмитро Теличко, 48 – Іван Мішко, 49.

Попередження: Федір Луця, 33; Іван Фенчак, 58 – Михайло Андрела, 37; Дмитро Свистак, 63.

Рахунок по грі. Господарі були активнішими в нападі й уже на старті поєдинку забили два м’ячі. Це додало впевненості в діях і забезпечило команді з Мукачівщини результативну перемогу.

Незважаючи на дощову й холодну погоду, команди порадували результативністю. Відрадно також, що поєдинки відбувалися без ексцесів.