Чемпіонат Закарпатської області. Підсумки першого кола

Чемпіонат Закарпатської області. Підсумки першого кола

270
Чемпіонат Закарпатської області. Підсумки першого кола

На запитання яким було перше коло, а точніше перша частина змагань у найголовнішому футбольному дивізіоні краю, однозначно важко відповісти. Хіба по-філософськи: було так, як і життя довкола нас. Відповідно перемоги чергувалися з поразками, веселі миттєвості із сумними.

Команди перебували в умовах слабких фінансових тилів, трудової міграції, на тлі скандалів через неспортивну поведінку, беручи до уваги й уболівальників. Ножовим зрізом вищесказаного й стало зняття з розіграшу ФК "Карпати" (Дубове). Хто у цьому винен: федерація, клуб, арбітри, уболівальники?.. Кожен шукатиме собі свого винуватця, але зазначу: навіть у такому, на жаль, обласний футбол успадкував традиції. Подібних проблем вистачало й раніше. Повністю викорінити їх не вдалося. Буде вищою культура в суспільстві, будемо й менше мати таких головних болів. А поки маємо те, що маємо…

На щастя, футбол жив не тільки бідами. Інакше б він просто не жив (даруйте за тавтологію). І головною в ньому все ж лишалася гра. Її із забитими голами у виді спорту № 1 найбільше ми любимо.

8 колективів, які дограли першу частину чемпіонату, умовно формуються в три групи. Незаперечним лідером лишається ФК "Севлюш". Саме в цієї команди найреальніші шанси здобути турнірне "золото". Вона майже половину ігор відіграла надупевнено, а загалом тільки одного разу зіграла внічию. Решта – суцільні вікторії. Далі маємо три відносно рівні колективи – "Вільхівці", "Поляну", "Мункач". У них приблизно рівні можливості як скласти виноградівцям суперництво в суперечці за чемпіонський титул, так і в крайньому позмагатися за срібні нагороди, не кажучи про "бронзу".

Не виняток, до зазначених учасників приєднається хтось і з нижньої частини "турнірки" – СК "Карпати", "Витязь", "Середнє" чи "Бужора". Останнім двом потрібно "підтягнути" ланку нападу. Концівським та іршавських ФК зміцнити ще й захист. Багато що залежатиме від тренувального процесу й селекції в міжсезоння загалом. Поки ж усі чотири вищезгадані клуби вирішують локальніші завдання: не осісти на дні турнірної таблиці та спробувати закріпитися принаймні в середняках. Висока очкова щільність між цими колективами тільки додає інтриги, хто зможе втриматися, а кому доведеться осісти в аутсайдерах. Команди справді доволі рівні. Значення матиме й те, яким на фініші виявиться календар.

У будь-якому разі на вболівальників чекає цікава друга частина чемпіонату. Про це говорить і той факт, що майже 74 відсотки ігор завершилися або з різницею в 1-2 голи, або внічию. Отже, суперництво обіцяє бути безкомпромісним, і поки роздавати комусь лаври чи навпаки, записувати в аутсайдери, зарано.

Турнірна таблиця

Найкращі бомбардири

ФутболістКомандаГоли (Пен.)Матчі
1Михайло Чедрик "Севлюш"12 (3)8
2Руслан Соскида "Вітязь"99
3Володимир Варваринець "Поляна"7 (1)7
4Юрій Яремчук "Карпати"79
5Денис Ребрик "Севлюш"55
6Степан Стегура "Поляна"58
7Юрій Чонка "Севлюш"58
Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме