Календар ігор вищої ліги чемпіонату Закарпаття підкоригували

Календар ігор вищої ліги чемпіонату Закарпаття підкоригували

90
Календар ігор вищої ліги чемпіонату Закарпаття підкоригували

Чергове засідання вищеназваного органу відбулося в Мукачеві за участі голови Ради ФК області Івана Матрунича, заступників голови ФФЗ Віктора Качура й Віктора Наскалова, а також керманичів клубів вищої та першої ліг.

У вищій лізі зі зняттям із розіграшу ФК "Карпати" (Дубове) склалася непроста ситуація: черговий тур мала пропускати якась із 9 команд і та, котрій випадало зустрічатися з футболістами Дубового. Від федерації були дві пропозиції. Перша: грати по-старому. Друга: з метою уникнення такого небажаного збігу пережеребкувати ігри другого кола. Більшістю голосів проголосували за останнє.

Процедуру жеребкування довірили провести віце-президентові ФК "Ракошино" Василю Коштурі. У підсумку календар вищої ліги в другому колі набрав вигляду, як ми вже й повідомляли:

календар-1

Притому матчі 3 туру, які припадали на 7 липня, перенесли на резервний день – 19 вересня.

Крім того, затвердили дати перенесених матчів. Зокрема, у вищій лізі 26 червня зіграють "Севлюш" (Виноградів) – МФА "Мункач" (Мукачево), а 4 серпня: МФА "Мункач" (Мукачево) – ФК "Поляна". У Західній зоні першої ліги 14 липня відбудуться матчі ФК "Бобовище" – ФК "Заріччя" та ФК "Невицький замок ОК ДЮСШ Україна" – ФК "Н.Коропець".

Присутні обмінялися думками й щодо вирішення поточних проблем у вищій та першій лігах. Питання стосувалися арбітражу, забезпечення порядку й безпеки на стадіонах, узаємодії клубів і федерації, фінансових та організаційних питань.

Зокрема, від керівників ФК першої ліги лунали претензії до тих колег-президентів, які не забезпечили виконання вимоги щодо стадіонів. Чимало присутніх радили прийняти рішення: у другому колі командам таких клубів грати на футбольних полях інших населених пунктів.

Ще обговорили проведення фіналу Кубка області в Хусті. Від клубів вищої ліги пропонували, щоб команда, яка бере участь у всеукраїнських регулярних змаганнях, не виступала в обласному чемпіонаті. Також щоб заявлені за МФА "Мункач" (Мукачево) гравці не з області так само підлягали фінансовому "оподаткуванню", як і інші клуби.

Вік керівників ФК лунали й зауваження, які стосувалися якісного виконання обов’язків окремими арбітрами та інспекторами ФФЗ. Пропонували федерації суворіше оцінювали дії таких офіційних осіб, призначених на матчі.

Усі вищеназвані та інші пропозиції розглянуть і затвердять (чи не затвердять) на виконкомі ФФЗ.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме