Чемпіонат Закарпатської області. Анонс 8-го туру

Чемпіонат Закарпатської області. Анонс 8-го туру

340
Чемпіонат Закарпатської області. Анонс 8-го туру

ФК "Поляна" – ФК "Вільхівці"

Зустрічаються третя й друга команди. Матч очікується непростим, попри те, що є господарі поєдинку і його такі ж гості. Обидва суперники у хорошій формі. У них хороші атакувальні ланки. Лінія захисту дещо краща в "Поляни", проте "Вільхівці" також багато не пропускають. Представник Свалявщини йде без поразок, а колектив із Тячівщини востаннє програвав у 3 турі. Повинен вийти цікавий матч. Можливо, із невеликою кількістю забитих голів. У такому протистоянні важливо тактично здивувати суперника.

Читайте також: Турнірна таблиця чемпіонату Закарпаття

ФК "Севлюш" (Виноградів) – ФК "Карпати" (Дубове) – перенесено на резервний день

МФА "Мункач" (Мукачево) – ФК "Середнє"

Шоста команда проти восьмої. Суперники добре знайомі один одному. На боці господарів – фактор рідного поля, систематичні тренування та зіграність. Інтрига поєдинку полягатиме в тому, що зможе протиставити суперникові середнянська команда.

ФК "Бужора" (Іршава) – СК "Карпати" (Рахів)

Сьома команда проти четвертої. Цей поєдинок має свою "закулісну" складову. Іршавцям важливо продемонструвати, наскільки невипадковим був успіх у Мукачеві, чи здатна команда змагатися за високі місця в чемпіонаті. "Карпати" ж продемонструють, чи так само було випадковим їх сходження на вершину "турнірки" кілька турів тому. Із цих міркувань гра вже повинна бути привабливою. Також матч підтвердить, наскільки обидва колективи знаходяться тепер приблизно в однаковій формі чи навпаки, мають значну перевагу один над одним.

Читайте також: Бомбардири чемпіонату Закарпаття

ФК "Витязь" (Концово) – вільний від ігор

У цьому турі я б особисто поставив на дві перемоги господарів та на дві нічиї. Але не поставлю. Відчуваю, що прогадаю…

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме