Зник арбітр, якого побили на Закарпатті

Зник арбітр, якого побили на Закарпатті

717

Відбулося зібрання Ради ФФЗ (Федерація футболу Закарпаття), на якому був розлянутий інцидент (побиття арбітра) у матчі 7 туру чемпіонату області серед команд вищої ліги між ФК "Карпати" (Дубове) – ФК "Поляна". Забігаючи наперед, слід зазначити, що найгірше: у федерації з риторики, яку витримував клуб Тячівщини, не зрозуміло, хто і головне в котрий спосіб забезпечуватиме порядок і безпеку під час домашніх ігор. Проблема ускладнилася ще й тим, що досі не можуть знайти… арбітра тієї злощасної зустрічі. Він просто… зник. Відкрито ще одне кримінальне провадження.

Читайте також: На Закарпатті жорстоко побили головного арбітра матчу

Що ж до розгляду питання по суті… Тривали різні дискусії, навіть на підвищених тонах. Присутні заслухали учасників матчу: бокового арбітра, делегата ФФЗ, представників команд, керівництва ФК "Карпати", КДК, учасників засідання Ради загалом… У найскрутнішому становищі (фактично заложником ситуації) стала сама федерація. Адже з одного боку, потрібно покарати клуб відповідно до скоєного, щоб подібні ситуації не повторювалися. З іншого, необхідно дбати про розвиток футболу на селі, сприяти місцевим командам у розвиткові, зокрема брати участь в обласних змаганнях на високому рівні.

Зрештою, проголосували за те, щоб дискваліфікувати: стадіон у Дубовому до кінця 2 кола; футболіста "Карпат" Миколу Приймака – на один рік. Плюс, звісно, штрафні санкції. Паралельно встановлюватимуться інші учасники інциденту, вивчатимуться відео- та інші матеріали. У разі доведення вини конкретних осіб, причетних до футболу, їх так само, відповідно до санкцій КДК, покарають.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме