Чемпіонат Закарпатської області. Огляд 7-го туру

0

ФК "Середнє" – ФК "Севлюш" (Виноградів) – 0:1 (юнаки – 1:7)

Голи: Михайло Чедрик, 7.

Попередження: Віталій Мадяр, 66 – Роман Николишин, 61.

Гра виявилася безкомпромісною. У командному плані гості виглядали привабливіше, однак і середнянці намагалися дати бій суперникові. Особливо постарався "кіпер" господарів Михайло Готра. Він виручив у декількох особливо гострих моментах. Усе ж виноградівці здобули вікторію. Їм удався швидкий гол, який і виявився переможним.

ФК "Карпати" (Рахів) – "Мункач" (Мукачево) – 0:1 (0:4)

Голи: Ігор Королевич, 88.

Попередження: Юрій Микуличинський, 42; Роман Лазарчук, 76; Роман Папарига, 90+5 – Олександр Апарін, 59; Віталій Соловей, 77

900 глядачів завітали на матч, однак це не знітило мукачівців. Гості продемонстрували хорошу гру, надійно діяли в захисті. Власне, як і господарі. Саме цим можна пояснити непродуктивність атакувальної лінії кожної з команд. Зрештою, усе йшло до нічиєї або ж до єдиного забитого м’яча. І наприкінці зустрічі футболісти з міста над Латорицею таки вирвали перемогу.

ФК "Карпати" (Дубове) – ФК "Поляна" – 1:2 (3:1)

Голи: Михайло Мокан, 24 – Едуард Мельник, 86; Іван Грубінка, 90.

Попередження: Михайло Бенко, 39; Іван Носа, 64; Юрій Пахомов, 70 – Василь Росул, 60; Едуард Мельник, 61.

Вилучення: Ярослав Бучок, 65 – Михайло Куцин, 65 (обидва – за агресивну поведінку: поштовх суперника руками після зупинки гри).

Непростий матч із бажанням кожного суперника перемогти. До перерви точилася приблизно рівна гра, однак у господарів Михайло Мокан відкрив рахунок. У другому таймі цей провідний гравець зазнав ушкодження, гра в "Карпат" розладналася, ініціатива перейшла до полянців. І наприкінці зустрічі вони здобули вольову перемогу завдяки влучним ударам Едуарда Мельника та Івана Грубінки, котрий вийшов на заміну. Обидва клуби також догравали в меншості через вилучення Ярослава Бучка та Михайла Куцина.

ФК "Вільхівці" – ФК "Витязь" (Концово) – 3:2 (1:4)

Голи: Олександр Септа, 2; Мартин Бакса, 33; Олександр Грицкевич, 67 – Едуард Дзьоба, 9; Юрій Каганець, 37.

Попередження: Мирослав Мудра, 54; Едуард Нергеш, 58; Володимир Товт, 58; Максим Кодря, 86 – Андрій Зизич, 50; Артем Пустовіт, 81.

"Витязь" грав технічніше за суперника, а "Вільхівці" створили більше моментів (особливо мав нагоди відзначитися Олександр Грицкевич). У підсумку вийшла бойова гра. Спочатку команди обмінялися швидкими голами, а ближче до завершення першого тайму знову по разу виймали шкіряного із сітки – 2:2. Після перерви господарі налаштувалися рішуче й здобули бажану перемогу. На 67 хв. Артур Апіян подав кутовий, і Олександр Грицкевич красиво головою установив остаточні 3:2 на користь підопічних Юрія Бучка.

Доволі непростим видався цей тур. Усі матчі відзначалися непоступливістю суперників. Звідси й результативність порівняно середня – 2,5. Перемогу ж у трьох із чотирьох зустрічей святкували гості.