Чемпіонат Закарпатської області. Анонс 7-го туру

Чемпіонат Закарпатської області. Анонс 7-го туру

359
Чемпіонат Закарпатської області. Анонс 7-го туру

Матчі відбудуться 1 червня, у суботу.

СК "Карпати" (Рахів) – МФА "Мункач" (Мукачево)

Це одна з найбільш співставних пар туру. Без сумніву, карпатівці – другі, матимуть перевагу рідних стін. І це навіть їх робить фаворитами зустрічі. Та в цілому поєдинок очікується непростим. Рахівці в останніх трьох іграх набрали одне очко, а "Мункач" за 4 тури провів лише одну зустріч і поступився. Обидвом командам потрібно надолужувати згаяне. Це буде насамперед у психологічному плані нелегкий поєдинок.

ФК "Середнє" – ФК "Севлюш" (Виноградів)

Матч у статусі побачення одного з аутсайдерів із лідером. Розраховувати на очки господарям буде важко. Утім, є досвід виграшу від "Витязя". Виноградівці, найімовірніше, зіграють у свою звичну гру, у якій ключовим стане питання реалізації створених моментів.

ФК "Карпати" (Дубове) – ФК "Поляна"

Карпатівці поки є аутсайдером, але на виїзді взяли очко. Воно може додати впевненості перед двобоєм із таким серйозним суперником, як "Поляна", котра й на виїзді упевнено почувається. Незалежно від результату, найімовірніше, поєдинок матиме характер нелегкого протистояння.

ФК "Вільхівці" – ФК "Витязь" (Концово)

Третя команда проти п’ятої. Це зумовлює особливу принциповість протистояння. Легше, звичайно, буде "Вілхівцям". Вони доволі потужно діють удома.

ФК "Бужора" (Іршава) – вихідний

З огляду на пари важко одразу визначити, хто зіграє краще: господарі чи гості. Водночас більшість матчів повинні мати характер непоступливих протистоянь.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме