Кубок Закарпаття. Результати жеребкування 1/8 фіналу

Кубок Закарпаття. Результати жеребкування 1/8 фіналу

191
Кубок Закарпаття. Результати жеребкування 1/8 фіналу
Фото - Денис Руденко, FootBoom

У мукачівському Будинку футболу ФФЗ за участі голови ФФЗ Івана Дурана, його заступників Віктора Качура й Віктора Наскалова та голови Ради президентів ФК Закарпаття Івана Матрунича відбулося чергове засідання Ради при голові Федерації футболу Закарпаття. Були розглянуті питання, пов’язані з проведенням основних обласних змагань.

Насамперед Іван Петрович продемонстрував фото, які засвідчили, що в ряді команд в області існують серйозні проблеми з інфраструктурою, організаційною підготовкою до матчів. У результаті активного обговорення ухвалили рішення: для початку оштрафувати ті клуби, стосовно яких здійснено записи в офіційних рапортах матчів.

Також рекомендували КДК за систематичну неспортивну поведінку та з урахуванням нещодавно отриманої червоної картки оштрафувати Володимира Попадинця (ФК "Вільхівці"). Крім того, три очки знімуть із ФК "Боржава" (Довге), якщо клуб у повному обсязі не представить відео матчу з "Невицьким замком" до кінця тижня.

На засіданні здійснили процедуру сліпого жеребкування 1/8 фіналу Кубка Закарпатської області серед аматорських команд. Пари затверджено такі:

МФА "Мункач" – ФК "Середнє",

ФК "Боржавське" – ФК "Вільхівці",

ФК "ОК ДЮСШ Україна Невицький замок" (Невицьке) – "Колос" (Іванівці),

ФК "Бобовище" – СК "Тячів",

ФК "Хуст" – ФК "Вонігово",

"Колос" (Ракошино) – ФСК "Говерла" (Ясіня),

ФК "Севлюш" (Виноградів) – "Карпати" (Дубове),

ФК "Ф.Медвідя" (Н.Давидково) – ФК "Витязь" (Концово).

Команди, названі в парах першими, прийматимуть суперників.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме