Зимова першість Закарпаття: анонс фіналу

Зимова першість Закарпаття: анонс фіналу

213
Зимова першість Закарпаття: анонс фіналу
Фото - Денис Руденко, Footboom

У суботу, 30-го березня, на штучному полі селища Середнє (Ужгородський район) відбудеться заключний матч першого турніру серед найвагоміших в області протягом року регулярних змагань.

Фінал

ФК "Ужгород" – ФК "Севлюш" (Виноградів) початок о 15:00

За перше місце змагатимуться кращі команди Зимової першості. Це вже зумовлює інтригу протистояння. "Ужгород" суттєво підсилився, прямує до другої ліги і є, без сумніву, грізним суперником. Можливо, навіть фаворитом. Виноградівці – чинний чемпіон області, у якого досвідчена "основа". Важко комусь із учасників матчу віддати стовідсоткову перевагу. Вибір тактики, здатність реалізувати створені моменти, психологічно витримати тиск у випадку першого пропущеного гола стануть тими визначальними факторами, які насамперед, очевидно, вплинуть на результат зустрічі. Водночас протистояння цікаве ще й тим, що ужгородці перед матчами всеукраїнського штибу зможуть перевірити свої сили в поєдинку з дійсно маститим суперником. А виноградівцям з’ясувати власний рівень у такому відповідальному матчі по-своєму важливо. Отож і спортивний бік, і тренувальний цього фіналу не викликають сумнівів.

Загалом, незважаючи на статус команд, у завершальному поєдинку Зимової першості гра може бути до забитого гола. Адже йдеться вже фактично про кубковий формат поєдинку. Кожен учасник прагнутиме виграти, але притому розуміючи ціну конкретної помилки. Оскільки на кону – комплект нагород "золотого" ґатунку. І може статися так, що один ФК більше атакуватиме, а інший забиватиме, або ж за рівного протистояння чи випадково забитого м’яча долю зустрічі вирішуватимуть пенальті. Побачимо, чи до них дійде справа!

***

На пропозицію комітету з проведення змагань мав іще відбутися матч за ІІІ місце між ФК "Вільхівці" та СК "Карпати" (Рахів). Обидва клуби дали попередню згоду на такий поєдинок. Однак згодом надійшло повідомлення з табору "Карпат": на жаль, через велику кількість травмованих футболістів рахівці не зможуть зіграти. Отож уся увага – лише до поєдинку за чемпіонський титул.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме