Зимова першість Закарпаття: огляд чвертьфінальних матчів

590
0

МФА "Мукачево" – Карпати (Рахів) – 1:3

Голи: Василь Герег, 62+ – Богдан Тимочук, 12+; Василь Терпак, 34; Василь Василинець, 52.

Попередження: Іван Станкович, 82 – Василь Терпак, 72.

Обидві команди не змогли виставити оптимальні склади. Із різних причин, переважно через травми, у рахівців були відсутні 6 футболістів, а в мукачівців – 4. Однак суперники продемонстрували хорошу гру (до того ж результативну) при в цілому коректному суперництві. Спочатку більше м’ячем володіли мукачівці, проте їх суперник на 13 хв. зумів реалізувати пенальті. Невдовзі рахунок міг зрівняти Ілля Дьяков, але зі зручної позиції у штрафній площі суперника влучив у поперечину. А на 34 хв. неймовірним діагональним ударом із правого флангу Василь Терпак закріпив успіх "Карпат" – 2:0. До перерви ще міг відзначитися Іван Микуличинський та "сейв" воротаря суперника врятував від гола.

У другому таймі характер поєдинку не змінився. Мукачівці більше володіли м’ячем. Щоправда, і більше створювали реальних загроз біля воріт рахівців. Хороші нагоди були в Ігоря Королевича (на заваді став воротар), Віталія Міклоша (тричі пробивав неточно). Утім, на 52 хв. Василь Василинець вийшов на голкіпера суперників і довів перевагу свої команди до 3:0. Надалі забити могли обидва колективи, але через 10 хв. після пропущеного гола Василь Герег із пенальті скоротив відставання в рахунку. Останній до кінця так і не змінився. Отож у чвертьфіналі – "Карпати".

ФК "Ужгород" – ФК "Бобовище" – 4:2

Голи: Сергій Машталір, 27+; Вадим Ференцик, 30; Олександр Бако, 73; Дмитро Рацин, 90+2Річард Щольц, 78; Василь Росул, 86.

Попередження: В’ячеслав Пінковський, 28; Станіслав Котьо, 72; – Річард Щольц, 13; Михайло Калій, 56; Володимир Варваринець, 70; Дмитро Вінтонюк, 76.

Вилучення: Станіслав Котьо, 74 (друге попередження); Богдан Павлич, 77 (за позбавлення суперника очевидної можливості забити гол).

Перший тайм був за номінальними господарями. Спочатку вони скористалися пенальті, а потім в одній з атак буквально заштовхали м’яча в сітку майже з лінії воріт. Після перерви ужгородці забили втретє й, здавалося, комфортно завершать матч. Утім, з одного боку, суперник не здавався, теж шукав щастя біля чужих воріт, а з іншого, два вилучення в складі підопічних Мирослава Бабяка зіграли на руку бобовищанцям. Вони одержали суттєву чисельну перевагу, простір для дій і два м’ячі сквитали, реалізувавши, зокрема штрафний. Хто зна, як би завершився поєдинок за рахунку з перевагою в м’яч одного суперника й двох гравців в іншої команди. Утім, ужгородці, навіть у "солідній" меншості не переставали атакувати й уже в компенсований арбітром час ФК "Ужгород" удалася триходівка. Особливо слід відзначити Сергія Машталіра. Він набрав хорошої швидкості, на лівому фланзі отримав пас, пройшов уздовж "бровки" віддав на Дмитра Рацина, і той у вигідній позииції остаточно вирішив долю матчу на користь своєї команди.

ФК "Вільхівці" ФК "Коропець" 4:0

Голи: Іван Куцин, 27; Мирослав Мудра, 31, 71; Павло Кривка, 67.

Попередження: Владислав Андрусь, 34 – Василь Монда, 43; Валентин Смагін, 65.

У цьому матчі сенсації не сталося. Підопічні Юрія Бучка як вищий за класом суперник зумів здолати одну з кращих команд Західної зони минулого сезону. "Вільхівці" відзначилися двічі в кожному з таймів, уважно зіграли в захисті й забезпечили собі комфортну перемогу.

ФК "Севлюш" (Виноградів) – ФК "Витязь" (Концово) – 9:0

Голи: Михайло Реплюк, 15; Михайло Чедрик, 16, 43, 57; Василь Ковтун, 32, 53; Роман Миколишин, 51, Артур Вайда, 70, Олексій Остафійчук, 90.

Попередження: Адріан Бабич, 20 ("Севлюш").

Навряд чи хтось очікував на такий результат. Утім, гості програли більш ніж розгромно. Пропустивши два швидкі голи, "Витязь" "посипався" і надалі не міг зібратися. А "Севлюш" навпаки, забивши двічі, упіймав ще більший кураж…

Що ж, сенсацій не сталося. У півфіналі зіграють справді чотири найкращі колективи Зимової першості. Не всі вони на однаковій прямій: хтось працює під великими навантаженнями, хтось тільки набирає обертів, та до омріяного фіналу турніру лишилося простягнути руку. Отож наступні матчі мали б вийти цікавими.