Іван Русин: "В "Ужгороді" гартується дух переможця"

Іван Русин: "В "Ужгороді" гартується дух переможця"

288

Іван Русин — один з найцікавіших трансферів зимового міжсезоння. Колишній гравець "Поляни" без вагань прийняв пропозицію Мирослава Бабяка перейти до "Ужгорода". Іван не приховує: "Перспектива вже цьогоріч підвищитись у класі та умови, що створені для цього — насправді, переконливий аргумент. Плюс, сама команда молода й амбітна. А з багатьма футболістами команди обласного центру я грав ще за часів молодіжки та дублюючого складу "Говерли"".

Товариські поєдинки минулого тижня з "Мункачем" та "Середнім" були на користь "Ужгорода": різниця забитих та пропущених 7-1. Проте, цим контрольним матчам Іван дає неоднозначну оцінку: "Так, саме у таких іграх гартується дух переможця та формується зіграність усіх ланок у команді. Разом з тим, кожен забитий гол мені приносить задоволення. Колективу, гадаю, також. Незалежно від того, товариський це поєдинок, офіційний, чи то просто тренування. Попри позитивний рахунок за кількісним показником, у тренера, певно, є зауваження щодо якісної його реалізації. Зокрема, злагодженість дій у всіх ланках викликають у коуча питання. Команда тренується всього другий тиждень. Мирослав Бабяк використовує різні тактичні схеми, випробовує гравців на різних позиціях".

Читайте також: Антон Предчук: "Швидкість молодих хлопців компенсую досвідом та умінням читати ситуацію"

Автор дебютного голу в сезоні обережний в прогнозах щодо першої гри у рамках другого кола аматорського чемпіонату України з чортківським "Кристалом". Іван Русин чекає складного поєдинку, позаяк команда зустрінеться з більш досвідченим суперником на загальнодержавній арені. "Не зважаючи на виїзну перемогу в Чорткові з мінімальним рахунком, суперник "Ужгорода" створив у рази більше гольових епізодів, ніж наша команда. "Кристал" володів ігровою та територіальною перевагами. І виключно тандем правильного тактичного підходу до цього матчу від Мирослава Бабяка — гра другим номером та посмішка фортуни дозволили "Ужгороду" здобути виїзні три очки. Загалом турнірному становищу чемпіонату України з-поміж аматорів, принаймні у першій групі та першій п’ятірці у ній характерна велика щільність. Від лідерської позиції "Ужгород" відділяє тринадцять залікових пунктів. А між командами-фаворитами — різниця всього в один-два очки. І це при тому, що за межами умовного п’єдесталу пошани залишився минулорічний бронзовий призер — соснівський "Рочин". Тому, складними будуть всі поєдинки. А з "Малинськом", ОДЕКом та галицькими "Карпатами" – особливо. Інша сторона медалі — завдання президента клубу Андрія Андріїва, наша воля до перемоги та індивідуальний підхід до кожного із суперників від тренерського штабу, я впевнений, принесуть бажані результати. Захист "Ужгорода" більше не буде прохідним двором, а ланка атакувальна — не намагатиметься вбити якомога більше ворон. Як наслідок, переконаний: перша п’ятірка нам під силу", — каже Іван Русин.

Днями керівництво ФК "Ужгород" декларувало, на перший погляд, надамбітні плани: не просто погратись у Другій лізі, а завдяки успішному дебютному виступу у ПФЛі сезону 2019-2020 рр. — підвищитись у класі.

Іван Русин такі наміри президента Андрія Андріїва вважає цілком реальними. Він вірить, що вдасться їх реалізувати завдяки бажанню та фізичній підготовці молодих футболістів, а за сумісництвом, майстерності та досвіду іменитих гравців. "Нам не потрібно далеко йти. Всього лишень варто приглянутись до сусіднього друголігового "Минаю", де досвід Кобіна, Кополовця та Ощипка, як на мене, зробили вагомий аргумент на зазіхання до Першої ліги. "Ужгород" може повихвалятись не менш професійними Пуканичем, Славіком та Предчуком".

Іван Русин уже формально змінив місце прописки зі Свалявщини на обласний центр, в орендовану клубом квартиру. Чи стане геофутбольне місце дислокації постійним — останнє слово за тренером Мирославом Бабяком. Проте Іван не планує засиджуватись на лаві запасних і будь-що пробиватиметься до основного складу. Вільний від футболу час, якщо він колись з’явиться, Русин витратить на активний відпочинок та знайомство з культурними спадщинами різних міст. А поки Іван обмежується повсякчасними оглядами крайових, державних, європейських та світових футбольних перипетій.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форумеОбновить