Главная Аматорський футбол Закарпатська область Чемпіонат Закарпатської області: підсумки та висновки. ФК "Оболонь" (Хуст)

Чемпіонат Закарпатської області: підсумки та висновки. ФК "Оболонь" (Хуст)

1603

В останні роки хустський футбол різко "підсів". Правда, його зберегли, хоч у Хусті, у зв’язку з реконструкцією стадіону, команда вже не грає півтора року. Уболівальники й забули, що таке футбол. А без уболівальників футбол – не гра. Та й підбір гравців у "Оболоні" далекий від ідеального. І перспективної молоді тут щось не видно. І результати не радують.

Місце, яке в підсумку посіла "Оболонь", не відповідає традиціям хустського футболу. Видно, не все гаразд із футболом у Хусті.

У сезоні 2018 року "Оболонь" набрала 11 очок із 60 можливих або 18,3%. Команда провела у ворота суперників 11 голів або 0,55 гола за гру. У І колі 7 голів або 0,7 гола за гру, у ІІ колі 4 голи або 0,4 гола за гру. Пропустили хустяни у свої ворота найбільше – 80 голів або по 4 голи за гру. У І колі було пропущено 42 голи або по 4,2 за гру, у другому – 38 або по 3,8 за гру. Дуже шкода, бо Хуст справді гарне європейське містечко, а ось футбол тут не дотягує навіть до українського.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме